reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
No a ja wam powiem, że wcale świąt nie czuję:no: musicie mnie natchn ac chyba. mała nie dała mi ospac w nocy niestety od 3 już jej cś nie pasowalo - jakby mi dała w dzien odpocząć to jeszcze a tak................ marzy mi się chwila spokoju a tu mam na glowie sprzatanie, dzicko psa, męża:-p i spać mi się chce...
Moja tez coś niespokojna ostatnio wieczorami i w nocy częściej je - mam nadzieję, że to ten skok bo juz sie zastanawiałam o co chodzi......
moze rzez pogode tych świąt nie czuć, niby grudzień a pogoda jak w październiku. mogłoby już pomrozić troszkę.. i mam z tyłu głowy myśl, że jeszcze mam miesiac do racy.... i az mi się płakać chce. niby chce wrocić a jedak wcale nie... ogólnie mam doła chyba. bo sie nie wsypałam...
 
Ja też jeszcze nie czuję świąt - głównie dlatego że czekamy na wypłatę m, a bez kasy to się nic planować nie chce:eek: no i czas mi ucieka jakoś szybko - już z 3,5 tygodnia święta - no szok!!! :-)
 
A ja już pomału czuję święta,śnieg jest,zapach palonej brzozy(uwielbiam)jak wychodze z psem tak pieknie pachnie dymem:-Dokoliczne domki pięknie przyozdobione :-)
Dla tych co się nastrajają a pogoda nie taka
 

Załączniki

  • DSCF2351.jpg
    DSCF2351.jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 17
  • DSCF2350.jpg
    DSCF2350.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 17
  • DSCF2347.jpg
    DSCF2347.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 24
  • DSCF2348.jpg
    DSCF2348.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 16
Ostatnia edycja:
maniulka - rzeczywiście bajkowo u Ciebie, prawdziwa zima!! :-) nic tylko bałwana lepić :-D lubię światełka na drzewkach kiedy one są w śniegu, bez niego to nie to :no:
 
maniulka - nie dobijaj mnie tymi bajkowymi widokami!!!!:-D u Ciebie jest po prostu cuuudnie!
nie moge oglądać tych zdjęć, bo serce mi krwawi za górami, zimą, nartami... ech...

fajny kopiec kreta!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry