reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Justyna - masz rację! może faktycznie ograniczymy się do tego mikołaja w domu kultury - to mała wieś więc i dzieci mniej będzie ;-)
 
reklama
Co do Mikolaja to u na sco roku jest w centrum handlowym,ogolnie jest super wszystko zrobione i oczywiscie planujemy wziasc szymka i zrobic pare fotek z Mikolajem,tylko jeszcze nie wiem kiedy bedzie:cool2:.
Mozna tez tam zrobic,tzn chodzi mi o to ze jest fotograf robi fotki obrabia i takie tam,wklada zdjecie dziecka z mikolajem do kuli szklanej z woda i ze sztucznym sniegiem-------wiecie o co chodzi?!
Troche chyba zamotalam:-p:eek:
 
Witam:-)
Też licze na jakiegoś mikołaja fajnie by było mieć jakieś zdjęcie Marti z mikołajem :-)
Ewelcia kula z śniegiem jest fajna,lubię je i wiem o co chodzi:-)
Mam w planach jak przyjadę do Pl zrobić Martynce sesje mikołajkowa u fotografa,muszę na allegro wypatrzeć jakiś fajny strój :tak:
A u mnie za oknem biało,pada,pada śnieg :-):-):-):-)
 
Ja mam stroj mikolaja i mam zamiar go w niego ubrac i kilka fotek zrobic ale musze jakis prezent mu kupic zeby nie bylo lipy:-D:-D:-D
A to Szymka stroj.
Mialam wkleic na zakupowym ale tu gadamy o Mikolaju wiec tutaj wklejam.
Jakis szeroki jest ale nie bylo innyc i rozmiar 6-9m ale jakis wielki nie?
 
reklama
Ewelcia nic się nie przejmuj. Moja chudzina śmiga jak ta lala a kurcze dopero wyrasta z ubranek 3-6 mcy:-p Bo one wszystkie takie duże są... niby w normalnej rozmiarówce jest 74 ale w tych na miesiące to o... dopero wchodzimy w 6-9 a młoda już 8 miesiąc zaczęła... Ona po prostu jest strasznie szczuplutka, co poznanianki mogą mam nadzieję potwierdzić:tak: wszystkie ubranka sa na nią za szerokie. dzisiaj przymierzylam taką ładną sukienkę bo chciałam ją ładnie ubrać na imieniny dziedka..... no i mogłabym w nią dwie Zuzie wsadzić...:sorry:
Edis słyszałam o tym w radio. Kurcze ale tak się zastanawiam jak to się mogło stać... podczas wchodzenia na łozko... myslalam że jak skurcz jest to się nie bardzo ruszac można, i że dziecko nie jest w stanie wypasc od tak...
 
Do góry