reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
mój ma dokładnie 9kg :) mi się wydaje że nie tylko o wagę chodzi ale o to czy dziecko stabilnie siedzi, bo bywają też mniejsze dzieciaczki a starsze przecież
 
my też tyłem jeszcze jeździmy - Jula za leka jest - chociaż ostatnio tak bardzo nie lubi w nim siedzieć, że zastanawiam się nad zmianą mimo nie osiągniętej wagi - myślicie, że to będzie problem? przecież ona jest już bardzo skoordynowana ruchowo ;-)
chodzika nigdy nie używaliśmy
raczkuje jak motorek, siada, staje, próbuje chodzić
 
moja Emi waży 7600 i mierzy 70cm jest drobna ale dużo raczkuje i strasznie szybko ponadto sama wstaje i trzymając się brzegów szafy chodzi,w foteliku zabardzo nielubi siedzieć jak sięją zapina ona natychmiast usiłuje wstać i strasznie się buntuje!
 
moja Karolina tez jezdzi jeszcze w pierwszym foteliku - nosidle, ale w tym tygodniu wybieramy sie na poszukiwanie nastepnego, bo wazy juz na pewno ponad 9 kg:tak:
chodzika nie mamy i nie myslimy kupowac:no:
z raczkowaniem tez ciezko, bo pelza i to tylko do tylu i siedzi jak ja posadze, sama nie potrafi:-(
 
Do dziewczyn które używają już tych większych fotelików czy wszystkie dzieciaczki maja ponad 9 kg????
moj nie ma napewno 9kg a jezdzi przodem od miesiaca....czy tam 3tyg nie pamietam.

Mamy chodzik ale uzywamy hmmmmm raz na tydzien,czasami raz na dwa tygodnie,przewaznie w sobote......

Dominika moj tez robi tak jak Twoj za nim zasnie.
jak ssal smoka to tez wkladal i wyjmowal....teraz smoka juz nie uzywamy od ponad 2tyg:-)
 
ha a Emisia przez 7,5miesiąca nietolerowała smoczka a teraz od jakiegoś tygodnia żyć bez niego niemoże:szok: troche się obawiam o ten jej zgryz bo zęby jej znów następne idą:-:)-(

 
my jezdzimy w tym piewrszym foteliku, jeszcze sie boje jej do nasteppnego przesadzac- siedzi juz bardzo ladnie, ale przeciez jest za chuda ta moja szczapa- moze z 8kg bedzie miala. Ten nastepny fotelik juz mam - dostalam- piekny nie jest ale jak to ktos tu napisal "darowanemu koniowi....";-)
 
reklama
Witaj pani MODERATORKO:cool2::cool2::cool2:

ewelcia-moderko nasza!

hehe Dzieku za powitanie moje "wspolniczki":-D:-D:-D

Mojemu malemu cos sie porzestawialo,wczoraj spal najpierw 2h a pozniej 1,5h pewnie spal by dluzej ale go obudzilam bo pomyslalam ze nie bedzie spal w nocy!!!
W nocy wstawalam 3raz wiec nie tak zle.
Dzis do polodnia spal 1,5h i teraz tez lula ciekawe ile tym razem pospi??
 
Do góry