reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
no to ja jestem najlepsza bo poród mialam w 43tyg- nie wywolywany ;-) co prawda byl to pierwszy dzien 43-go tygodnia ale zawsze:-p no i przez t zamiast mama marcowa jestem kwietniowa
 
a i owszem taki spzital wybralam to robilam za inkubator:-D bo w tym moim to wychodza z zalozenia ze kazda kobieta ktora tam wejdzie musi za wszelka cene urodzic NATURALNIE... czyli bez zadnej oxy, wywolywania i co tam jeszcze....wszytsko ok tylko przez to Majek taki wielki mi sie uhodował ze wylezc nie mogl i chcac nie chcac w koncu musieli mi ta cesrake walnac( oczywiscie wczeniej troche sie nagmerali mi pomiedzy nogami ale w koncu spasowali:-D:-D)
 
reklama
alicjatrzyna- spoko, a ja mysłam, ze mój Szyumon duży.
urodził się w 41 przez cc-dzięki bogu, 4100 waga ale za to 61 cm długi :-)
 
Do góry