reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
ja tam nigdy tego nie ogladalam :tak: a nie mozna karmic szymka przy tv?? ja jak malego karmie to czasem to trwa z pol godziny wiec bez patrzenia w tv ani rusz :-D:-)
 
bansik no niby mozna ale nie chce mi sie tachac go z krzeslem do salonu.......daleko nie mam tylko przez prog.
Czasami za nim polknie to ja tam zagladam i patrze no i slucham co gadaja:tak::tak:
 
ewelcia - oby noc była dobra:tak:
ja też ide spać.
dziś nie pojechałam do pracy, po wojażach od niedzieli do środy dziś sobie darowałam wyjazd do pracy. popracowałam troche w domu - maile, telefony.
ale jutro już jadę, więc dobrej nocy
 
reklama
a zapomniałam dodać że welonka i ma na imię JABŁUSZKO - nie mam pojęcia dlaczego syn ni z gruch ni z pietruch walnął że to będzie JABŁUSZKO i tak została
śmiesznie jak ktoś przychodzi to młody mówi
chodź pokażę ci moje jabłuszko... każdy głupieje :-D
 
Do góry