reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

MM moze ja po prostu jestem za stara i za wygodna:laugh2:bo niezbyt wspominam te słoiczki na tylnym siedzeniu,mała juz wtedy miała ten rozkładany fotelik do lezenia wiec miała na bank wygodnie ale ja sie bardzo umeczyłam a w powrotna droge młoda miała brzuszek podrazniony polskim zarciem(schudła 2 kilogramy podczas 2 tygodni pobytu)pediatra kazał nam szybko wracac i dac jej ten angielski syf ..dwa dni w domu i dziecko zdrowe.Zreszta ja tez tak mam ze jak długo mnie nie ma w Pl to za przeproszeniem z Wceta nie wychodze w pierwsze dni-no koszmar jakis.Moze ja jakas lewa jestem:laugh2:
A tych przestankow mielismy chyba 9 a jak juz bylismy w Polsce to jeszcze wjechalismy do znajomych na 3 godziny pod Poznaniem,dlatego tak długo nam zeszło_Od kiedy tu jestem to tylko dwa razy autem jechałam,za pierwszym razem haftowałam bo to były poczatki pierwszej ciazy ,wiec ja mam po prostu moze złe skojarzenia.No i ten dystans 1700km:sorry:jakos nie nastraja mnie romantycznie.
Maz mowi ze jak w maju bysmy jechali to on chce autem bo chce cos tam dokupic .....zastrzelic sie tylko :shocked2:,chyba sobie nerwosol na droge zaaplikuje...dwojka dzieci i bagaz ....:eek:szorty juz mam mokre.

No ja sloiczkow jeszcze nie dawalam i tym razem raczej tez sobie odpuszcze:-D zobaczymy jak bedzie;-)
Mnie bardzo ciagnie do Pl do rodziny.. siostry chrzesniaka i wogole.. :tak:
z Oslo do domu mamy jakos okolo700km takze przy Waszych dojazdach to jest pikus:-p

MR a za stara to Ty napewno nie jestes!!:no: Wygladasz lepiej niz nie jedna 20-latka:tak:;-)
 
reklama
Dzięki edis:-)
MM my mamy 1500km no koszmar jakis,ja jechałam w zeszłym roku w wakacje do Pl samochodem i tez nie było fajnie a na promie chodziłąm jak pijana ciągle mi było nie dobrze,a ja już byłam w ciąży przeczuwałam ale pewnosci nie miałam:-p
 
Dzięki edis:-)
MM my mamy 1500km no koszmar jakis,ja jechałam w zeszłym roku w wakacje do Pl samochodem i tez nie było fajnie a na promie chodziłąm jak pijana ciągle mi było nie dobrze,a ja już byłam w ciąży przeczuwałam ale pewnosci nie miałam:-p

Mi tam bujanie nie przeszkadza:-D chyba ze juz tak na maxa sie rozhusta:eek::-D no i przewaznie bierzemy kabine:tak: a teraz juz z Amela to za kazdym razem bedziemy brac;-)
 
Edis a ty c,drinkujesz wlasnie ze tak o tym Cin Cin?:-D
Najlepszego Maniulka za Twoje zdrowie,ja tez winiasza sacze:tak:
Jestem właśnie w pracy ;-) Odpukać na razie mam trochę luzu. Strasznie tylko tęsknię za Anulką. Bidulka dzisiaj była taka maruda w ciągu dnia, że szok. Ma bardzo opuchnięte dziąsełka i chyba będziemy mieć kolejne ząbki.
 
Zapisuję się też do marcówek.Moja córcia Julcia urodziła się 10.03.2009.
Dzisiaj ma już skończone 7 miesięcy.Idzie teraz na 8 miesiąc;)Waży 9,600,ma dwa ząbki i jest przesłodka;)
 
Justyia 25 witaj!!!!!

heh to ja mam najwiecej kilometrow do domu!!!
mnie jakos nie ciagnie tak strasznie do PL,przyzwyczailam sie tutaj ale na stale to nie chce tu zostac


MM Ty to masz bliziutko w porownaniu do mnie!!
jak dlugo mieszkasz w Norewi???


Edis moze juz jutro zobaczysz zabka u Anulki!!!
 
reklama
Do góry