reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Nie, nawet nie. :-)Tylko on jednym ciągnie długo nie wytrzymuje - max pół godziny, potem trzeba zrobić z 5 min przerwy i znów z pół godziny
 
Edis - ja wiem czy za późno?? chyba nie. ja swoją kupiłam niedawno, wczesniej miałam kółkową i mała juz nie chciala w niej leżeć, a teraz mam wiązaną i jest boska. dla mnie jest ekstra - szczególnie, że ja sama w domu zwykle to jak z psem czy po zakupy to wygodniej z chustą niż z wózkiem - przynajmniej tu gdzie mieszkam. a mała bardzo lubi - w chuście można nosić nawet duże dzieci - 5 atki - nawet. tylko już zwykle one nie chcą być noszone:-p wszystko zależy od wagi - a moja tez bez przerwy ślini boki chusty. ja sobie bardzo chwalę i polecam - nawet do domu jak dzidzzia marudna. teraz zakładam chustę a na nią kurtkę - ale na kurtkę też zakładałam. mała chodziła wtedy w takim kombinezonie misiowym - nie ortalionowym tylko własnie w takim włochaczubo zimno było - obu nam było wygodnie - wnioskuje po tym, jak mała szybko odpadła...:sorry2:ja mam taką:
BEBELULU - Chusty - RAPALU trzeba ją kilka razy wyprac bo jest lekko sztywna, mam taką jonsona

MR - podziwiam i tak, wiesz MR ja bym z daleka od rodziny nie umiała wytrzymać. ale moja rodzinka jest naprawdę świetna, także nie tak, że tylko na zdjęciu....
a samolotem nigdy nie lecioałam... może kiedyś:confused:
 
tanu - źle przeczytałam Twojego posta!!!!:baffled::baffled::baffled:
TAK - Jasiek też strasznie ślini te szelki :-D bo za bażdym razem jak się obraca na boki to buzią trafia na te szelki
 
Justyna zastanawiałam się nad tą chustą ale jakoś na myśleniu się zatrzymałam i nie kupiłam...

A dziś na jesienne smutki pachnie w domu babką korzenną:-D Od razu nastrój mam lepszy:-D:-D:-D

M. przez przypadek zabrał spacerówkę do pracy, bo została w bagażniku. Więc na spacer musiałam Gabulę wziąć w foteliku samochodowym. Jeszcze się mieści. To była raczej krótka przebieżka, ale przynajmniej maluszka odetchnęła świeżym powietrzem:tak: Teraz odpoczywa po obiadku (dziś ugotowałam jej zupkę buraczkową)
 
Karolka- mój wziął wczoraj, ale z kółkami:-D na szczęście się wrócił:-D
MR - wiesz, w sumie to nie jestescie aż tak daleko - śmieję się, że kuzyni, którzy są na wyspach szybciej są w domu niż kuzynka, która mieszka w Gdańsku - i są bardziej wypoczęci.
Karolka - chusta jest fajna, tylk ja nie czaję dlaczego wszędzie na tych bebelulu jest napisane, że na kieszonkę czyli pionowo dzieci można nosić dopiero od 4 miesiąca, a w innych chustach dzieciaku normalnie są noszone własnie w taki sposób... ja żałuję, że nie kupiłam takiej od razu tylko płaciłam najpierw za kółkową a potem za wiązaną...
 
moj wlasnie kima,cos mu sie drzemka przesunela zamiast o 14:30 zasnal o 15:50,pewnie dlatego ze nie bylismy dzis na spacerze,bo u nas leje i wieje:baffled:.

Justyna fajnie ze mala chce siedziec w huscie,bo ja nie wyobrazam sobie mojego Szymka w huscie:no:mialam pozyczone nosidelko,tzn kolezanka jest w ciazy i dostala od jakiejs tam Irolki,nowka sztuka i moj Szym nie dal sie tam wsadzic,a jak juz mi sie udalo to sie wyginal i az sie balam ze mi wypadnie bo tam po bokach byly zapiecia na zatrzaski!!!!
Oooooo takie dokladnie takie samo tylko kratke (szybko znalazlam)
Nosidełko TOMY FRESTEYLEstan idealny od 0+ (3887866) - Świstak darmowe aukcje#
 
Czesc laseczki;-)
My dzis bylismy na zakupach sporzywczych i ciuchowych dla Ameluni:-p no i wyobrazcie sobie ze D. nawet nie marudzil:szok::-D Kupilismy plaszczyk i czapuche. Taki sweterek bez rekawow hello kitty;-) skarpetek troche i rajstopek. i basta!! wiecej juz nic nie kupujemy bo nie wiem kiedy ona to znosi:dry: Ma juz kombinezon kurtke no i teraz jeszcze plaszczyk:shocked2: Rozpisalam sie a to chyba nie ten temat.. sorki ale wpadlam tylko na chwilke:blink:
 
reklama
Do góry