reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
My tez spałyśmy dzisiaj do 6:-(Martynia nie chciała dłużej
Mamy kolejny piekny dzień słoneczko pięknie świeci i oświetla drzewa i góry odbija się w morzu aż żyć się chce jak nie pada :-)
Myslę co by tu na obiad zrobić,nie mam coś weny ostatnio :tak:
Ewelcia wyobraź sobie że wczorajsza ryba nie doczekała się bycia po grecku :-D:-D:-Dja co chwile podjadałam,Maciej tez na końcu mąż poprawił i okazało się że juz nie opłaca się robić z takiej ilości:-D:-D:-D:-Dale i tak była dobra
Może placki ziemniaczane bym zrobiła albo grocjhówkę
 
No wiecie co właśnie doznałam szoku :szok::szok::szok::szok:ja tu sobie czytam co tam u was a moja Martyna usnęła w leżaczku :szok::szok::szok:juz chyba od 4 miesięcy to się nie zdarza jej,przeniosłam ja do łóżeczka i nawet nie drgnęła :szok::szok::szok:czy ona tak reaguje na ząbkowanie,oby to mi się bardzo podoba.Ciekawe ile pośpi:-)
 
Witam :tak: a moje sloneczko, no troszke dalo pospac... wstal o 8:30 a wczesniej kolo 5 ale sam usnol(nie daje mu mleczka zeby sie nie przyzwwyczail tak wczesnie, ale ja straszna matka jestem:-D dziecko glodze :no: ale ciii :-D) a ja o zmianie czasu kapletnie zapomnialam :-( no ale mam nadzieje ze zle nie bedzie :-D:tak:
 
Sara to wychodzi na to ze tylko my tak leniu****emy i spimy do okolo10:-):-D
ostatnio zauwazylam ze Amelka z rana potrafi tak bardziej ciagiem spac bo wczesniej niby spala do tej 9-10 alle co chwile (od godz 7) byly pobudki na piciu smoczek itp:sorry:
Dzis obudzila sie o 2.30 na mleczko (60ml) pozniej po 7 na 5minut- dalam smoka i spalysmy do 9.40:tak:
W nocy pije mi tylko po 60ml wiecej nie chce.. ale te 60ml musi byc bo jak daje jej picie to nie zasnie poki nie przyniose mleczka:eek:

No i oznajmiam ze za 2 tygodnie najprawdopodobniej jade do PL !!!!:-):-):-) :-D Jedziemy same z Amelka tzn z moim wujkiem sie zabieramy:tak: i wracac z nim tez bedziemy po 2 tyg;-) ALEZ SIE CIESZE !!!!!!!!!!!! :-D
 
Maniulka :-D:-D:-Dto moze nastepnym razem wreszcie uda Ci sie zrobic rybke po grecku!!!!!!!!1
A Martynka spioch,nawet lezaczku zasnie:-).
Moj juz od miesiaca nie siedzi w bujaczku:-pchyba by sie zadarl na smierc jak bym go tam miala wlozyc!!!!

U nas nocka kiepska.
Budzis sie chyba z 4 czy 5 razy!!!!!
A jak wstal o 24:30 zjadl 150ml mleka i nie chcial spac odlozony do lozeczka marudzil i stekal,ale potem zasnal.
Nie wiem czemu sie tak budzi,mam nadzieje ze to przejdzie tylko nie chciala bym zeby znow po 2miesiacach.:rofl2:.

Teraz wlasnie zasypia!!
 
MM to z Twojej Amelki tez spioch!!!!!

Maniulka wszystkiego naj z okazji imienin!!!:-)
kwiaty01.gif
 
Ostatnia edycja:
Ewelcia ale ładne dzięki:-)
MM ale ci dobrze tez bym pojechała do Pl ale święta już niedługo a wybieramy się do ojczyzny:-)a powiedz mi opłaca ci się tak męczyć samochodem siebie i Amelkę ostatnio zamiawiałm koledze bilety z Oslo do Goleniowa i zapłacił w jedną stronę 82 zł a w drugą 139zł jak ja bym była w Oslo to do Pl za takie pieniądze co najmniej raz w miesiącu bym leciała,tu od nas jest dużo drożej niestety:-(
 
Maniulka prosze bardzo!!!!
Chcialo by Ci sie latac raz w miesiacu do Pl???
Bo mi nie zabardzo,hah i nie przepadam za......... ladowaniem - dla mnie to jest masakra!!!!
My bylismy ostatnio w wakacje w PL i chyba w nastepne wakcje dopiero bedziemy w PL,ale jeszcze nie wiemy czy samochodem czy samolotem.
Zdaje sobie sprawe ze Szym bedzie mial 1,5roku i takie dziecko raczej nie wytrzyma tylu kilometrow w jednym miejscu!!!
Maniulka na jak dlugo jedziecie?
 
reklama
ewelcia uwielbiam latać :-)im częściej latam tym bardziej mnie to nie rusza przedostatnio jeszcze jak byłam w ciąży lądowanie przespałam a teraz to już całkiem jestem zaprawiona tutaj nawet jak jedziesz autem to czujesz się jak w samolocie,uszy się zatykają wszędzie góry,górki i pagórki zakręty jesteś wysoko za chwile nisko i znowu wysoko normalnie wesoło hi hi
No ja bym latała normalnie nawet na weekend godzinka i jestem w domu tym bardziej że lotnisko jest zaraz koło szczecina ;-)
A na święta planujemy tak na 3 tygodnie jechac pod warunkiem że zwolnią syna na tydzien ze szkoły,tyle ze samochodem bo bilety sa bardzo drogoie w okresie swiątecznym a druga sprawa że sporo rzeczy chcemy sobie przywieźć z Pl tu albo ich niema albo drogie za bardzo np. nie ma komód sa tylko takie z szyfladami a ja chce półki :eek:
 
Do góry