reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

MR, masz rację z tą organizacją i z tym miauczliwym dzieckiem - mi się takie trafiło... właśnie siedzimy sobie, a Jula wisi w nosidełku ;-) więc coś tam zrobić (kanapkę), czy talerz zmyć (mam długie ręce ;-) ) to mogę, ale już żadnych cięższych prac to niestety... przecież łazienki z dzieckiem na piersi sprzątać nie będę, bo mi się zadusi zapachami... apoza tym Weronika też jest taka, że jak Jula śpi to jest "chodź mamusiu, tutaj usiąź" nawet jak się potem do mnie nie odzywa, to mam siedzieć obok...

drugi dzień mam @, jestem ciekawa jak długo potrwa - na szczęście dzisiaj brzuch mnie nie boli...
zaraz na spacer pójdę z tą moją mrudą małą ;-)
 
reklama
M*R ja też jestem pełna podziwu dla Ciebie! Zorganizowana kobietka z Ciebie!

JA kończę właśnie śniadanko i lecimy z Gabulą do laboratoruim, bo niepokoi mnie jej zachowanie ostatnio i chcę skontrolować TSH. MA zaparcia i jest bardziej senna, czyli tak jak było od urodzeia a wtedy miała wysoki poziom TSH. CO prawda bierze leki ale rośnie więc ta dawka leków może nie wystarczać:baffled: A kontrolę u endokrynologa mamy dopiero za miesiąc bo babeczka na urlopie. Więc wzięłam skierowanie od pediatry i lecimy zbadać krew.

M. dziś na służbie więc mam chwilę spokoju. Jakaś nerwowa atmosfera między nami ostatnio:baffled:

Wczoraj rozwoiłam CV po szpitalach i przychodniach. Szukam pracy. Od 1 września muszę zacząć. A mój poprzedni zakład pracy został zlikwidowany w tarkcie mojego zwolnienia (przez co mam 2 tyg krótszy macierzyński:wściekła/y: głupie przepisy ZUS-u!).
 
M*R - kurcze ale Ci sie koleżanki trafiły;-) ja właśnie dostałam okres, brzuchol boli jak cholera ale spotkania z przyjaciołkami za nic w swiecie bym sobie nie darowała:tak: najwyzej wezme ketanol i jakos przezyje;-)
To teraz pozostaje Ci zjedzenie pysznego ciasta samej wiec zycze smacznego. Jedz jedz na zdrowie Twojej zgrabnej figurze nic nie zaszkodzi;-):-)
 
dziewczynki-zaraz wyjezdzam, wpadłam tylko zajrzec co i jak...

na morzu niespodzianki sie nie skonczyły!!!

JADE NA U2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak sie dowiedziałam to wyłąm z radosci jak dziecko przez godzine chyba!!!

i cos mi sie wydaje ze to nie koniec niespodzianek...mam nawet podejrzenia ale nie poiem zeby nie zapeszyc
 
M*R* - pewnie, że bierz udział!!:-) ale macie atrakcie

mordoklejko - ekstra wjazd i koncert, ciekawe czym Cię jeszcze mąż zaskoczy :-)
macie jakąś rocznicę lub urodziny?

A ja mam dziś totalnego lenia.... może to trochę przez to, że dom mam wysprzątany, pranie wszystko porobione, trochę tylko prasowania czeka, ale mi się nie chce... czy ktoś może zabrać ode mnie tego lenia???????:baffled::baffled::baffled:
 
Modroklejka ale Suuuper! Rewelacyjne niespodzianki mąż Ci serwuje!!!! Ciekawe co dalej wykombinował?:-) Pewnie nie jedna z dziewczyn Ci zazdrości;-)

A my zaliczyłyśmy laboratorium. Gabulka płakała ale na szczęscie sprawnie poszło. Zrobiłyśmy po drodze małe zakupy.
Teraz Gabula relaksuje się na wibrującym leżaczku a ja obiad wcinam. Brak planów na resztę dnia,
lenia mam...:baffled: Powinnnam wziąć się za okna ale mi się nie chce:baffled:
 
Witam,
my dzisiaj z rana zaliczyliśmy dwugodzinny spacerek. Teraz Dominik zasnął w łóżeczku, ja kawkę popołudniową sobie popijam. Obiadek jużzrobiony, teraz tylko czekam na męża. Ale chyba zanim przyjdzie, to wybiorę się z Dominikiem jeszcze raz na spacerek.
Modroklejka, ale super niespodzianki. Fajny ten Twój mężuś.
MR, ale masz fajnie z tym morzem, ja też tak chcę:tak:
Życzą Wszystkim miłego weekendu!! U nas zapowiada się bardzo słonecznie.pa
 
jak widac jeszcze nie wyjechałam :)

kurcze zebrac sie nie mozemy...
a rocznica bedzie-17 sierpnia 3 lata od naszych zareczyn :) i 3 lata i 5 mc jak sie znamy :)
 
modroklejka ale masz superowo,mój to kiedys chociaz kwiatka od czasu do czasu przyniósł a teraz nic:no:ostatni raz dostałam piękny bukiet jak powiedziałam mu o ciąży:-(a teraz juz się opóscił totalnie
M*R* z twoją figórką bikini jak najbardziej wskazane:-)
 
reklama
ja tez mam super lenia, bylam z Maja na spacerku, poprasowalam, trochu posprzatalam i koniec zaraz padam kolo malej i z nia poleniu**uje :-D
 
Do góry