reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

M*R* gratuluje ząbków:tak::tak: oczywiście u synka a nie u Ciebie:-D:-D przepraszam za żart ale sącze piwko i mam humorek:-D

Co do basenu to my nie możemy ze względu na alergie:-(
 
reklama
julia, ale się uśmiałam :-D
a ja sama jestem, bo mój m znowu na szkolenie pojechał i wróci w pątek wieczorem dopiero :sorry2:
 
no pewnie, że nie spadnie - gorzej jak zaśnie ;-)

ja już chyba spać idę - chciałabym obejrzeć "Dziewczyna z perłą" ale zaczyna się dopiero o 0:50 - nie dam rady tak długo wysiedzieć :-(
 
Dziekuje w imieniu synka:-)
Julia on zwarty i gotowy biedny czeka:-D oj nie masz kobieto sumienia:-D:-D:-D:-D(zart).
U mnie kiedys byly wspolne kapiele a teraz.....za duze dupska nam urosly:-D i klapa.


Ty i za duze dupsko?:szok: ja po dwóch ciążach +20kg:-( to ja mam dupe jak ratusz ale m się ciesszy że ma za co złapać a wspólne prysznice to się brało, oj brało i co się działo:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry