reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Maniulka no wlasnie nie wiem o co chodzi?
Wszystko bylo ok.
W poniedzialek wieczorem po kapanie wyruszylismy,caly wtorek bylismy w Darłowku nad morzem,m troche pospal bo wynajelismy pokoj potem wykapalismy szyma w umywalce i w droge.Jechalismy cala noc i do 12 po poludniu,potem zatrzymalismy sie w hotelu w Holandii i po wykapaniu Szymka w umywalce oczywisciu:-Dwyjechalismy.
Musielismy czekac w nocy 2h na eurotunel.Wkurzylismy sie bo erotunel byl o 1.25 a my bylismy na miejscu wlasnie o 1.25 ale on odjechal wczesniej:baffled:i musielismy czekac do 3.25...
Przez Anglie sie szybko smignelo bo nie bylo ruchu na autostradzie a i prom mielismy odrazu,nawet na nas czekal:-Dbo jak m poszedl kupic bilety to ta babka mowi ze prom zaraz odplywa i ona zadzwonila na prom i powiedziala im zeby zaczekali.
Wrota na prom byly otwarte i jak tylko wiechalismy to prom ruszyl-mielismy farta.
Plynelismy SteinaExpress (chyba dobrze napisalam) zapierdzielal szybko tak ze do WC nie moglam dojsc bo strasznie rzucalo na nim,czulam sie jak bym wypila z litr wodki,na wymioty mnie zbieralo ale nie moglam........moj m powiedzial ze wolal by jeszcze raz Niemcy przejechac niz plynac tym promem.
 
reklama
mówi się, ze nic tak nie poprawia kobiecie humoru jak zakupy :) hihi i coś w tym jest :)
tak, to fakt, ze dobrze, że to forum jest, bo kto nas zrozumie jak nie my same ? :)

a co do 11 kg mniej, to myślę, że jest kilka przyczyn. Raz, że miałam spory zapas, ponieważ przed ciążą ważyłam 85 kg a mam 172 cm, więc trochę za dużo a dużym łatwiej się gubi :)
Ponieważ karmię piersią jestem na diecie, nie jem smażonego, nie wcinam słodyczy, chociaż ostatnio mnie mocno nachodzi, a poza tym samo karmienie trochę wyciąga. Poza tym nie obżeram się, aczkolwiek nie odchudzam się, bo w trakcie karmienia nie można. Myślę, że spory wpływ na zmiane mojej wagi miał fakt, ze połączyłam karmienie ze zdrowym i prawidłowym odżywianiem..
 
U mnie ciągle coś się dzieje nawet nie mam czasu was podczytywać.
Wczoraj byliśmy w Wielkopolskim Parku Narodowym. Przeszliśmy 9km w lesie. Bajka!!! Mieszkanie w dużym mieście strasznie mnie męczy i tęsknię za przyrodą! Wózek spisywł się dzielnie nawet po leśnych wybojach więc spoko:-)
 
MR!!! CUDNIE!!!! ale fajnie...

a my dzis bylismy z małym na basenie! było super! fotki wstawie na zamknietym pozniej
 
Hej dziewczyny sorki że się nie odzywałam ale mam problem z kompem dzięki mojej siostrze mogę się chociaż z wami przywitać a już się za wami strasznie stęskniłam nic napisać nie mogę mogę was czytać miałam jakiegoś wirusa i teraz mam ciągle błąd na stronie i znaczek taki żółty trójkąt z wykrzyknikiem może wiecie co mam zrobić . Pozdrawiamy was serdecznie i do usłyszenia
 
Mi lekarka powiedziała, że na początek to dla maluszka wystarczy pół godz, by zobaczyć jak skóra zareaguje. My się też wybieramy bo nie ma przeciwskazań :tak:
 
reklama
M*R* gratulacje dla synka z okazji wyjścia ząbków ;-) Patuś jeszcze nie ma.

Ja też myślałam nad basenem z malutką :tak: u nas najbliżej to chyba w Sopocie czyli jakieś 20/30 km od nas
 
Do góry