reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Hej ;-)
Amelia jest tak marudna ze szok, juz jestem pewna w 100% ze to zabkowanie:baffled: teraz juz wem dlaczego nie chce jesc.. tzn niby chce ale tak jakby nie mogla bo ja boli czy swedzi:confused: probowalam juz dawac jej i cieple i chlodne mleczko ale gdzie tam.. je malo w dzien w nocy dobrze ze nadrabia. to dopiero poczatek az sie boje co bedzie dalej:baffled: narazie nic tam nie widze tzn dwie dolne jedynki tak jakby widac ale wydaje mi sie ze juz dawno sa one widoczne.. ale robia jej sie jakies takie biale dziasla.. szczegolnie jak sie ich (nawet delikatnie) dotknie. teraz po wielkich walkach troszke zasnela ale spi na maxa czujnie. wczoraj drzemki miala pol godzinne a byl juz czas ze ladnie spala po minimum godzince 2-3 razy dziennie.
 
reklama
Moje maleństwo- biedna Amelka, na szczęscie mój Szymko zniósł super pierwsze zęby-tylko ślinił się dużo i podgryzał pięści, ale nie zauważyłam,żeby był jakoś marudny albo mniej jadł!!!:-) z jedzenia to on napewno nie potrafi zrezygnować- wczoraj ważyłam go 8500 :szok::szok::szok::-D:tak:




G R U B A S
 
Hej
Ale troszke mnie nie bylo na forum:-(nic nie wiem co sie dzieje musze chociaz ostanie strony podczytac

Ale u mnie to normalnie tyle sie dzieje jtro mam rozprawe w sadzie byly che zmiejszyc alimenty ktorych i tak nie placil w calosci z 500 na 250 dzis latalam po sadach zeby zlozyc odpowiedz na jego pozew ktora napisala nam pani prawnik mam nadzieje ze mu dowala jeszcze wiecej chyba ze nie:-(moze byc tak ze mu zmiejsza echhh i gdzie tu sprawiedliwosc :angry::-:)wściekła/y::no:
Mam takiegodzis nerwa ze szo a co bedzie jutra pewnie jeszcze gorzej:szok:

Mala nam rosnie bylismy u nerologa i wszystko dobrze malutkiej zeby dokuczaja nie chce jesc malutko spi a w nocy sie kreci wierci i steka masakra:szok: jest marudna grymasi i nic jej
Bylismy u alergologa bo caly czas miala krosteczki na buzce i powiedziala ze to nie jest skaza bialkowa ale damy ej do wrzesnia mleko bebilon pepti i zobaczymy czy pomoze jak narazie hmm malutka poprawa ale zobaczymy pozniej mleczko ma 2 i je nawet chetnie je lecz male ilosci bo te zeby nam doskwieraja:baffled:
Kubus ok lata na dworku i cieszy sie z wakacji szkoda z etaka pogada nijaka
A u mnie i u mojego m wszystko ok m pracuje urlop dopiero we wrzesnie i wtedy wyjazd nad morze z dzieciakami i zabieramy ze soba dziadka bo juz chyba 100 lat morza nie widzial
Siostra moja ktora ma 32 lata zaszla wciaze wkoncu jej sie udalo:-D:tak::-):cool2::sorry2::shocked2:ciesze sie bardzo bede chrezestna matka :-D
I na koniec zeby nie ta rozprawa to bylo by fajowo korcze cigle cos mi psuje nastroj i jak sie okazuje tylko ta rodzina mi zawsze maci:baffled::angry:
 
Jak tu letnio! :-)

ivaz jaka masz chustę i jak wiążesz? Pytam bo też jestem drobna i w mojej kieszonce już mi ciężko...:-(

Atsonia no miałam iść właśnie i sprawdzić czy są specyfiki na ząbki poniżej 6ciu miesięcy... Mówisz, że nie ma, ech pozostaje chyba tylko ta nakładka na palec :( spytam jutro pediatry...

Moje maleństwo polecam Bobodent i tego typu specifiki... nam przy upałach to zęby nawet spać w nocy nie dawały :(
 
Ostatnia edycja:
Truda gratulacje dla siostry :tak: eh mam nadzieję że nie zmniejszą alimentów (500 zł co to jest :baffled: a co dopiero 250 :szok:). Takich mężczyzn to się powinno wykastrować... .

Ja dzisiaj upiekłam karpatkę, już zjadłam kawałeczek (mniam ;-)) potem przygotowałam wszystko na obiad, za chwilkę będę ziemniaczki gotować i kotlety smażyć, potem byłam z Patrycją na dworze na rączkach :tak: byłyśmy króciutko więc się nie opłacało wózka wyciągać :-D zresztą przed tym spała 3 godziny :szok: więc i tak by nie zasnęła w wózku. Później jeszcze trochę posprzątałyśmy i w końcu się mogłyśmy pobawić ;-) he he Patrycja pierwszy raz się śmiała w głos do swojej lalki szmacianki (szybciej w głos zawsze się śmiała tylko do mnie ;-)) tańczyłam lalką po jej brzuchu i śpiewałam różne piosenki a córuś się chichrała :-D. teraz ładnie śpi ;-).
 
Jak tu letnio! :-)

ivaz jaka masz chustę i jak wiążesz? Pytam bo też jestem drobna i w mojej kieszonce już mi ciężko...:-(

Atsonia no miałam iść właśnie i sprawdzić czy są specyfiki na ząbki poniżej 6ciu miesięcy... Mówisz, że nie ma, ech pozostaje chyba tylko ta nakładka na palec :( spytam jutro pediatry...

Moje maleństwo polecam Bobodent i tego typu specifiki... nam przy upałach to zęby nawet spać w nocy nie dawały :(


Uzywam zele do dziaselek mam ten bobodent i jeszcze inny ale pomaga na krotko:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Moje maleństwo- ja tez mam bobbodent-ale jak juz pisałam Szymona tak bardzo dziąsła nie bolały więc nie wiem czy działa czy nie....:confused:
 
reklama
Do góry