reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witam z rana :-) Ada dziś lepiej spała to i ja się bardziej wyspalam. Wczoraj cały wieczór prasowałam :dry:, a jeszcze dziś jednio pranie Adzinkowych ubranek. Normalnie masakra ile tego dostałam :-) Dziś czeka mnie pakowanie, przynajmniej rzeczy małej, bo na swoje i męża nie wiem czy znajdę dziś czas. Jutro jeszcze do lekarza i do rodziców muszę jechać psiaka zawieźć, a rano jeszcze autko sprawdzić u mechanika przed naszą podróżą. Wyjeźdzamy w nocy z czwartku na piątek, a tam raczej nie będę miała dostępu do netu. Jak ja Was nadrobię po tygodniu nieobecności.
 
reklama
Ola-a ty to stara??? ;P
ja mam 33 - to w porównaniu z tymi młódkami starszawa taka już :rofl2:
madzik_-hehehe ale żal na sam koniec Cie złapał :-D nie martw się, może to żadne pocieszenie, ale ja czasem nie odzywam sie 2 tygodnie i niekt nie zapyta czy zyje :-D:-D:-D raz...dwa...trzy....FOCH!!!:confused2:
oj dziewczyny, to ja może też do fochów dołączę, że nikt za mną nie tęskni :rofl: :-) :cool2:
 
Bylismy dzisiaj na szczepieniu (5w1 i pneumokoki) Balam sie trzymac mala w trakcie dlatego trzymala ja pielegniarka (i dobrze bo chyba nie dalabym rady.. trzeslam sie jak nozki w galarecie:confused:) pierwsze wklucie w udo jakos poszlo mala troszke zaplakala ale zaraz przestala przy drugim wkluciu bylo juz gorzej rozryczala sie bardzo ale jakos ja uspokoilam:tak: Babka powiedziala mi ze moga dzis napuchnac nozki i miec goraczke ale to normalne:baffled: Boje sie troche.. ale to chyba kazda z Was sie bala.. Teraz spi w wozeczku przed domem:tak:
Aaa i pytalam czy moge dawac jej cos wiecej niz mleko (nie powiedzialam ze juz daje) a ona do mnie ze moge ale nie jest to konieczne... pozwolila podawac malej kaszke ryzowa lub kukurydziana z Nestle ;-)(wiec od dzis daje jej to za pozwoleniem:-D)
 
Moje maleństwo my właśnie wczoraj byłyśmy na szczepieniu też nie mogę na to patrzeć jak kłuja moją córcie ale cóż jak trzeba to trzeba nas jeszcze pobranie krwi czeka brrrrrr!!!!!
 
A ja dziś lenia mam jakoś siedze przed kompem i dupy nie chce misię ruszyć a mała dziś aniołek je i śpi tylko ale w nocy ze 4 razy budziła sie więc nie wyspana jestem ale teraz sielanka zamiast się uczyć to czytam i piszę ale co tam też jakaś chwila wytchnienia mi się należy:sorry2:
 
reklama
Do góry