reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Sara źle napisałam :-D ;-) miała 14nastego urodziny czyli w niedzielę ;-) razem z chrzcinami i urodzinami na których byliśmy. 3 imprezy jednego dnia :-D dopiero teraz po przeczytaniu swojego posta zauważyłam mój błąd :-D.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marcówki studentki - pełen szacun jak to się teraz mówi. nie wiem, czy chciałoby mi się teraz jeszcze do sesji przygotowywać... tyle wkuwania masakra. ciewkawe jak tam Miotlica po kursie?
Agusia - fajnie, że miałaś tyle atrakcji

a ja znów na kilka dni sama zostaję w domu. mąż mi do warszawy ucieka. chilp chlip:-(
 
Nie nadrabiam bo nie mam czasu m mnie ciagnie do loka bo mowi ze sie nie wyspimy:-D:-D:-D.
Kurde w dzien nie mam czasu tu zajrzec.
Zamowilismy juz ogrodzenie i zaczynaja robic w poniedzialek,boki i przod!!!Tyle u nas,jutro chyba do gina lece.

Mam neta w domu ale slabo chodzi bo to z Play ale nie mamy modemu tylko telefon sluzy jako modem a karta jest na doladowania,nie oplaci nam sie kupowac lepszego neta jak my tu tylko na 1m,a pozniej za rok przyjedziemy.
Najwazniejsze ze moge zajrzec:tak:.
Lece spac.
Dobranoc
 
Zuzka na szczęście śpi do 7.30. ale tak sobie myślę, że to sie wszystko jeszcze może pozmieniać więc nie nastawiam się, że już zawze tak będzie spała. równie dobrze zaraz może się obudzić ze trzy razy w nocy... podobno to się ciagle zmienia więc ciesze się z pzespanych nocy póki mogę. ale jak nie zacznie przybierac bardziej na wadze to będe wstawać jak ola-o

któras pytała o dziadków:

ja myslę, że dziadkowie od tego są żeby rozpieszczać, ale są też takie rzeczy, które powinni uszanować. np to że to MY jestesmy rodzicami i ze chcemy wychowywać po s2ojemu/ np kiedys sie dzieci na poduszkach kładło w betach woziło wózkami a z tego co widze raczej wszystkie wolimy "zimny wychów" i naasze dzieciaki raczej nie chorują przez to...że nie leżą na pierzynach - myśle że nie cierpią z tego powodu. ale kwestie z rytuałami - nie pamiętam, kto to pisał? Ewelcia? o tym wchodzeniiiu i gadaniu po kąpieli kiedy był czas na wyciszanie??? tojuż przygięcie. to jest sfera wychowania a nie rozpieszczania:sorry:
 
ja spadam spać bo juz troche nadrobiłam ale nie wszystko.

Zresztą chyba nikt nawet nie zauwazył oprócz Agusi:)tak:) że mnie przez cały weekend nie było tak jak Ewelci:-( a myślałam ze bedziecie za mną też tęsknić:-(pewnie zanudzam i dlatego...

wiem wiem smęcę ale taki mam dziś jakis dzień:-(
 
madzik_-hehehe ale żal na sam koniec Cie złapał :-D nie martw się, może to żadne pocieszenie, ale ja czasem nie odzywam sie 2 tygodnie i niekt nie zapyta czy zyje :-D:-D:-D raz...dwa...trzy....FOCH!!!:confused2:
 
reklama
Truda - Tadzik ma rozszczep podniebienia miękkiego, czyli ten języczek w gardziołku jest rozdwojony i tak wygląda, jakby go nie było (bo to tak ucieka do tyłu), tylko dziurka. No i na to mamy miec te operacje, jak ja juz bym chciala, zeby juz bylo po!!!

A co do teciowych - haha, moja tez jędza. Jeszcze wnuka nie widziała!!! Głupie babsko się obraziło i jeszcze probuje wine zwalic na mnie... Waariatka. Nie wiem, kiedy tescie Tadzika zobaczą, ale ja do nich pierwsza nie pojade. Dosyc tego, 4 lata jezdzilam i udawalam, ze jest ok i zawsze bylo cos nie tak. No to moze pora zmienic taktyke.:tak:

Ojjj biedaczek:-(no wierze Ci ze chcialabys juz byc po operacji wiem co to jest czekac na operacje u nas bylo kilka z Kuba wiec trzymam kciuki i bedzie wszytsko dobrze:tak:
 
Do góry