reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

no to widzę, że tylko ja zostałam jeszcze nie wyprzytulana... ciągle czekam:confused:. chociaż już jest coraz bliżej...:-p my wczoraj też jakoś nie mogliśmy się dogadać, może to pogoda...?? no ja rozmiaru nawet nie chcę porównywać...aż się boję:tak:

Sara - ty się nie głodź bo ie bedziesz miała siły na zabawy z Julii. Dieta dietą ale bez przesady. a rodziną się nie przejmuj. mnie też wkurza jak ciotka jedna z drugą powiedzą mi "o ale brzuszek to ci został". jakby nie można było przemilczeć. mój brzuchol nadal wisi. cos mi się wydaje, że tu ćwiczenia też nie pomogą.

Agusia - ładny wyjazd... my kiedyś na działce mieliśmy multum gości. ciotki i babki stały nad nią i gadały a ona usypiała. W pewnym momencie tak się rozzdarła, że nie można jej było uspokoić.ale ciotki nie uciekły - każda miała radę co jej jest i jak uspokoić...:wściekła/y: a ona chciała miec chwilę spokoju. ja musiałam sobie pójść. Zu usnęła a ja łaziłam po działce bo one ciagle debatowały tam gdzie mała miała spać...:angry:

Dominika - miłego wyjazdu. aż ci zazdroszczę. u nas przyszedł pomysł na wyjazd w lipcu nad morze. ale nie wiem. czy mała nie będzie za małą na taką wyprawę?? jak myślicie??
 
reklama
Agusia teraz po powrocie na pewno będzie już ok. i pogodzicie się. Powtórzę za Sarą - ludzie tacy są - jak dziecko płacze i przydałaby się pomoc przy uspokojeniu czy zabawieniu go - uciekają. A panowie często w towarzystwie zapominają, że mają dziecko.:wściekła/y:
Dominika - miłego wypoczynku ;-)
Temat wagi ciągle aktualny :-D
Mi zostało jeszcze jakieś 7 kilo do wagi sprzed ciąży, a w sierpniu mam wesele i mam nadzieję, że coś uda mi się zrzucić, choć przyznam, że na razie waga trzyma się uparcie. Karmię piersią i nie wiem czy mogę przejść na jakąś dietę :baffled:,aby nie zaszkodzić Sandrze.
Teraz ciężko jest mi się wcisnąć w ubrania sprzed ciąży - widać wylewające się ciałko :baffled::angry:.Noszę głównie ciążowe, a chciałabym już nosić coś normalnego, nie stresując się, że w przylegającej bluzce czy spódniczce wyglądam jak pączek :angry:
 
nili w pytaniu na śniadanie w tvp2 ostatnio był temat - dieta po porodzie, i o ile się nie karmi piersią to nie ma raczej żadnych ograniczeń, a juśli karmisz piersią nie powinnaś przechodzić na dietę, specjalistka mówiła, że jeśli zacznie się jeść dużo mniej to pokarm nie będzie miał się z czego tworzyć i laktacja może zaniknąć, radziła ćwiczenia ruchowe zamiast diety odchudzającej :tak:
 
magdalenka no nie zabardzo mam czas bo maly co chwile sie budzi.
Spi 10min i placze ,przejde sie z nim chwile po podworku i znow spi.
A w sobote spal jednym ciurkiem 3h to wtedy mialam chwilke,a jak on sie tak budzi to nawet nie chce mi sie nic robic bo cos zaczne i zaraz musze biec do niego,wiec znioslam laptopa na dol siedze przy stole i lukam na malego:-D
 
magda19lenka w tym właśnie problem,że karmię piersią. Jestem też po cc,
a mój lekarz dopuszcza brzuszki dopiero po 3 miesiącach po cc. Niby już niedługo będzie trzeci miesiąc, ale strasznie chciałabym już widzieć spadek wagi...:wściekła/y:
 
Justyna, ja chce jechac z mezem i malutka nad morze tyle ze w sierpniu-juz sie za czyms rozgladamy. Chcemy 15sierpnia wziac slub koscielny i jednoczesnie ochcimy Majke- a potem na tydzien nad Baltyk na "tydzien miodowy" :-p Mi sie wydaje ze to nie za wczesnie, jedyne o co sie martwie to jak podroz zniesie taka dluga, bo to bedzie z 600km przeciez...
 
my tez wyruszamy nad morze ale od 31.08 do 11.09:-) już szukam jakiejś fajnej kwatery.:tak: NIe jedziemy w sezonie bo ja i tak na plaży z moim brzuchem i rozstępami to stach sie pokazać:szok: zreszta we wrześniu będzie taaniej:-) no i bałam sie upałów że będą na przełomie lipiec/siepień.
Osobiście znajomi za granica byli z malutkim 6 miesięcznym dzieckiem ale ja sie jeszcze na to nie odważę:szok:
Gosia zawsze możecie zawitać do jakiegos miasta po drodze na jeden nocleg aby mała odpoczęła. Od nas jest 350 wiec o wiele mniej.. Chcemy do Krynicy Moskiej jechac
 
reklama
Ale wam zazdroszcze ze juz wiecie ze jedziecie nad moze.
Ja narazie nic nie wiem:no:nie planuje nic bo synek jeszcze nie ma paszportu:baffled:.
dzis wyslalismy ostatnie papiery mam nadzieje ze teraz dostanie
 
Do góry