reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Dziewczyny u mnie też z ubraniami porażka:zawstydzona/y: jestem gruba berta i tyle:zawstydzona/y: dziś chciałam kupic sobie strój kąpielowy, zmieściłam sie w góre 80C:szok: dołu nawet nie mierzyłam bo jak zobaczyłam swój brzuchol w przymierzalni to miałam łzy w oczach i wyszłam od razu ze sklepu. Za dwa tyg jedziemy do Kudowy Zdrój na tydzien i tam bedzie basen - tylko jak ja sie w nim pokaże, zreszta jak wskocze do wody to cała woda wypłynie z basenu:-D
Na osłode kupiłam sobie sandałki na koturnie:-) najpierw chciałam beżowe ale później postanowiłam zaszalec i kupiłam jasno-różowe (tylko paseczki bo koturna jest jakby drewniana - wiecie o co chodzi). Przesadziłam ale przynajmniej chwilowo poprawiłam sobie humor - chwilowo bo jak wróciłam do domu to przejrzałam szafe co bym mogła do tych butów założyć i znalazłam tylko jedna rzecz, w pozostałe sie nie mieszcze:szok: i znów dól:szok:
Od poniedziałku chyba zaczne sie głodzic aby jakos wygladac na tym urlopie;-) a jutro zabieramy mamy do restauracji na obiad z okazji ich święta wiec oczywiście mam zamiar sie najeść ostatni raz;-) bo od poniedziałku zamykam lodówke na kłódkę;-)
 
A ja licytuję tą kieckę co pokazywałam, zmierzyłam się jeszcze raz i biorę 38. Dla porównania przymierzyłam sukienkę, którą miałam rok temu na ślubie (36) i w nią weszłam i nawet nie była bardzi opięta. Mam nadzieję, że uda mi się w licytacji.


juhuuuuu, wygrałam licytację :)))))
cenka też nie tak wysoka jat w tamtej aukcji :)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasiulka, julia ja mam nadzieję że ta kiecka spełni moje oczekiwania :-) Muszę jakoś wyglądać na tym weselu :tak:
 
Do góry