reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Zapomniałam wam napisać że znalazłam dziś sukienke na chrzciny małego normalnie jak szyta na mnie i kurde fajnie wyglądalam nawet cena 105 zł do przełkniecia ale jej jeszcze nie kupiłam zastanawiam się .W sumie poszłam zobaczy superaśną bluzkę ale się nie zmieściłam w xxl ale masakra.
 
reklama
juliaI widzialam gdzies Twoje zdjęcie i nie wyglądalaś źle wcale i załoze się, ze przesadzasz. Ja mam chwile zwątpienia dodatkowo przez to, ze mam tylko 2 pary spodni w ktorych chodze ledwo się mieszcze w nie i mijaja dni tyg ja jestem na diecie a to się nie zmienia.
 
juliaI widzialam gdzies Twoje zdjęcie i nie wyglądalaś źle wcale i załoze się, ze przesadzasz. Ja mam chwile zwątpienia dodatkowo przez to, ze mam tylko 2 pary spodni w ktorych chodze ledwo się mieszcze w nie i mijaja dni tyg ja jestem na diecie a to się nie zmienia.

Ja niby chudnę ale jakoś wolno, widzę że mi ubywa ale nadal wchodzę tylko w te największe spodnie sprzed ciąży. W dodatku jak tylko jestem zmęczona momentalnie wywala mi brzuchol. Po prostu sama radość. O bluzkach już nie wspomnę bo w większość się nie dopinam zwłaszcza w brzuchu i na piersiach.:no:
 
Dziewczyny sorki ale muszę się pożegnać na diś dzieci śpia więc ja też ide w kime dziś piątek więc m wróci nie wiadomo o której buuuuuuuuuuuuu ale cóż .A miałam się pochwalić że mój Mikołaj ma dziś piękne 2 miesiące .
 
juliaI widzialam gdzies Twoje zdjęcie i nie wyglądalaś źle wcale i załoze się, ze przesadzasz. Ja mam chwile zwątpienia dodatkowo przez to, ze mam tylko 2 pary spodni w ktorych chodze ledwo się mieszcze w nie i mijaja dni tyg ja jestem na diecie a to się nie zmienia.


Nika przed dziećmi ważyłam 47 kg a teraz około 70 kg - TRAGEDIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:-:)-:)-:)-(
 
Chyba wszystkie już śpią :-D A ja kawuśkę sobie strzeliłam i takiego powera dostałam, że spać mi się odechciało. Moje dziecko spi sobie grzecznie od 20 a ja buszuję po necie :-)
 
Witajcie z rana moje skarby już wstały jesteśmy po śniadanku choć mały właśnie zasypia więc ja też się jeszcze położe i poprzytulam z Niko milego dnia życzę .
 
ja przed ciąza wazyłam 55, 60 coś takiego teraz z 70 :( w nic się nie dopinam :( rowniez z bluzkami mam problem taki sam jak Ty za duzo w piersiach i na bokach :(.
 
Hej!
Podczytywalam was wczoraj wieczorem ale na pisanie nie mialam mocy:baffled:
Jakas zmeczona bylam i glowa mnie strasznie bolala:baffled:.
Sara co do prezentow to tak jak dziewczyny pisza moga byc kubeczki ze zdjeciem Julitki,albo jekis fajowe ramki ze zdjeciem itp.nie mysle z rana:-D.

A ja w dzien matki mam imieniny ciekawe jak sie m spisze;-)
 
reklama
My mielismy dzis jechac do tesciow z noclegiem do jutra ale poki co wstrzymalismy sie z decyzja i pojedziemy raczej dopiero jutro.Powodem jest to ze Julitka kicha-niby nic takiego i podwyzszonej temperatury nie ma ale jako ze jest jeszcze niezaszczepiona to nie moge pozwolic by znow cos te szczepienia odwleklo w nieskonczonosc-w tym przypadku ewentualne przyziebienie.

Ja nie wiem jak wy to robicie z ta waga...mnie znow przybylo!:baffled:
W dzien slubu wazylam 56 kg i wygladalam OK,tuz przed ciaza wazylam 58kg i jeszcze w miare bylo ze mna OK(obzeralam sie w Maroko w podrozy poslubnej i stad te 2kg wiecej),w ciazy przytylam 15,5kg.Ze szpitala wyszlam wazac 63 kg a dzis w ubraniach mam 64kg czyli liczac ze nago 63kg-wniosek-nic nie schudlam a nawet mi przybylo:shocked2:Fakt,ze apetyt mam kosmiczny-no jem jak glupia.
Widzialyscie te reklamy chocby na TVN odnosnie srodkow do odchudzania?Chyba Linea,Alli itp.-czy to dziala ? Czy to pomaga?Wygladam naprawde kiepsko-boczki,brzuch,szerokasne biodra:nerd:Cycki tez spore i do tego obwisle:szok:Ludzie ratunkuuuu!!!!!Czemu ta waga nie spada?
A taka bylam fajna zgrabna d*pa przed ciaza k-wa mac, chlip:zawstydzona/y:
 
Do góry