reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

mi ostatnio brakuje czasu nawet na czytanie postow wiec nie zawsze to robie (ale za to cos napisze:-p) udzielam sie jedynie u Was(nas;-)) no i jakos raz na miesiac odezwe sie na mamy z Norwegii:-D
 
reklama
Ewelcia-nie nudzi mi sie z wami,cos ty!Przeciez widzisz ze codziennie jestem i aktywna.Potrzebowalam porad z innej beczki po prostu.

...
Sara ja zartowalam.

Mamusia ja tez dzis pisalam do tych lekarzy i odp.mialam za 15minut:tak:.

bylismy na dworku 1h ale musielismy wracac bo zaraz jedziemy na wazenie:tak:
 
Ojjj u nas tez deszcz:dry: wlasciwie to tak od poczatku tygodnia prawie caly czas pada.. jedynie wczoraj do poludnia bylo ladnie:tak: i na szczescie wykorzystalismy ladnie ta pogode;-) bo dzisiaj to lipa nawet nie ma jak wyjsc..:baffled:
 
irmaa ja też byłam kiedyć czerwcówką 06 cóż za zbieg okoliczności

u mnie dalej nie za fajnie tzn Martynkę złapał jakiś wirus nadal wymiotuje jest strasznie słaba :crazy::no:
a mały niespokojny może z powodu tej duchoty w mieszkaniu mam 27 stopni a okna pootwierane do tego w mieszkaniu mam pełno puszku z brzóz chyba fruwa tego u nas mnóstwo.
Małemu pojawiła sie wysypka na policzkach i ja już wariuje czy to ta skaza czy nie.
Musze napisać na tego linka od Ewelci jak wygląda dokładnie wysypka.
pozdrawiam

MAMUSIA pamiętam cię, szkoda że już do nas nie zaglądasz:tak::-)
a Martynka nie złapała grypy jelitowej? jeśli tak to uważaj bo to bardzo zaraźliwe i zaraz cała trójka będzie chora, dawaj jej dużo pić, nawet na siłę po łyżeczce wody herbaty albo wygazowanej coli, bo ci się odwodni. Ja z Izą przerabiałam to już 3 razy, z tym że nie wymiotowała tylko miała rozwolnienie. My niestety 2 razy wylądowałyśmy w szpitalu z powodu odwodnienia.:baffled::dry:
 
reklama
Do góry