reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Mnie tez czeka wypalanie nadżerki:-( U Nas robią to pod narkozą i wybieram wypalanie bo po zamrażaniu podobno może powrócić, tzn kumpeli powróciło ale nie znam sie na tym jeszcze nic nie czytałam więc jestem zielona:-(
a po wypalaniu nie wraca???tez wraca
mi po zamrozeniu jeszcze do tej pory nie wrocila:no:
 
Dziewczyny ja miałam wypalaną nadżerkę i ... nic nie bolało:-). Najpierw mi psikneła czymś co chyba troche znieczuliło, słyszałam tylko jak strzela ale nie czułam bólu. Przez miesiac zakaz seksu.
Serio mnie nic nie bolało, jeszcze tego samego dnia poszłam na popołudniu do pracy;-)
 
a po wypalaniu nie wraca???tez wraca
mi po zamrozeniu jeszcze do tej pory nie wrocila:no:


Napisałam że nie wiem jeszcze się nie orientowałam w tym tylko z moich znajomych to znam przypadki ze po zamrożeniu im wróciły a po wypaleniu innym nie, ale nie wiem jak to jest:no:
A po drugie u Nas robia pod narkozą i leżałam na sali z babeczką po wypalance i nic ja nie bolało
 
właśnie "wróciłam" z forum ginekologicznego i opinie różne, jedne piszą, że wypalanka bolała jak cholera, inne że prawie nic- jak @, jeszcze inne że po wymrażaniu szybko się odnowiła....Głupia jestem i tyle, pójdę jeszcze raz porozmawiać z moją gin (dziś jak ją pytałam czy boli, powiedziała, że nie i że pewnie nie raz jak czekałam na korytarzu na wizytę ona to robiła, a przecież nie słyszałam żadnych jęków zza drzwi;-)) W każdym razie pójdę i pogadam raz jeszcze- dla mnie to ważna sprawa, w sumie mam do mojej gin zaufanie i myślę, że dobrze mi doradzi.
 
Napisałam że nie wiem jeszcze się nie orientowałam w tym tylko z moich znajomych to znam przypadki ze po zamrożeniu im wróciły a po wypaleniu innym nie, ale nie wiem jak to jest:no:
A po drugie u Nas robia pod narkozą i leżałam na sali z babeczką po wypalance i nic ja nie bolało
a ja mam kolezanke ktora miala wypalanke miesiac pozniej po tym jak ja mialam zamrazana jej wrocila po 1,5r a mi do tej pory nie:no:.
tak wiec mysle ze to moze byc indywidualna sprawa

Nika przeciez nic nie stracisz jak jeszcze raz z ginka pogadasz,lepiej cie uswiadomi i wtedy podejmiesz decyzje:tak:
 
u mnie nadżerke gin wynalazł w ciązy, ale jak byłam ostatnio to nic o nie nie wspominał a podobno czasami tylko w ciąży się ujawnia a ja głupia zapomniałam zapytać... ciekawe:confused: pójde w październiku na cytologie to zapytam, jak znowu nie zapomnę. ...:cool2:

nika jak masz zaufaie do lekarza to pytaj, zaufanie to cenna rzecz...:tak: szczególnie do tego lekarza:-p ja też mam zaufanie do mojego także myslę, że gdyby tam była ta nadżerka to by coś powiedział
 
reklama
A nie myślałyście o laserowym wypaleniu nadżerki. Nie wiem czy ktoś o tym wcześniej pisał bo nie nadrobię dzisiaj zaległości w czytaniu ale kilka moich koleżanek poddało się temu zabiegowi i były bardzo zadowolone. Wiem na pewno, że to jest płatne nie pamiętam już ile ale sama muszę się poddać zabiegowi więc wkrótce się dowiem to napiszę;-)
 
Do góry