reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

u nas kapsulki twist-off kosztowały 33 zł, a wczoraj kazałam mężowi kupić w kropelkach b myslałam że będzie taniej i jak mi powiedzial ze kupił kapsułki to do zdrowo opiepr.....:wściekła/y: ale potem rozpakowuje patrze a tam aptekarka dała za 33 zł ale kropelki.. No cóż pozostało mi go przeprosić za to ze na niego nakrzyczałam, bo jak widac ta witamina K taka droga.:no:
Na naszej jest napisane aby po 5 kropel dawać tej witaminy K.
 
reklama
Ja podawałam witamine K do czasu aż nie dostawał 60% więcej butli w ciągu doby a 3 lata temu wogóle tego jeszcze nie było:no:

Wkurza mnie ten ZUS:wściekła/y:ciekawe ile jeszcze będe czekac na kase:angry: jak na złość remont trzeba zrobic a nie mamy z czego bo im się coś przypomniało:angry: jak zobaczylismy dzisiaj z mężem synka po porannym wstaniu - cała piżama we krwi, całe pościele, a on rana na ranie takie uczulenie mu wyszło na te roztocza - i decyzja że znowu zrobimy remont a tu ZUS kasy nie przysyła:angry::angry::angry:
 
Julia biedny ten twój synuś bardzo wspólczuję to na pewno boli co ja zawsze mówię ja mogę cierpieć ale jak moje dziecko cierpi bo coś go boli to aż mnie serduch boli.
Madzik aż się przeraziłam i sprawdziłam ale u mnie jest 10 kropli i położnej też pytałam to ona czytała tez ulotkę i kazała 10 kropli ja mam taką niebieska buteleczkę z matka trzymającą dziecko i jest napis baby K a literka K jest namalowana na niebiekiej kropli.
 
A może mamy inne stężenie bo ja mam napisane że dzienna dawka 10 kropli zawiera25qg witaminy K. Opakowanie zawiera 31 dawek starcza na mieięczną kuracje .Madzik zobacz proszę czy ty tez masz tak napisne .
 
Madzik aż się przeraziłam i sprawdziłam ale u mnie jest 10 kropli i położnej też pytałam to ona czytała tez ulotkę i kazała 10 kropli ja mam taką niebieska buteleczkę z matka trzymającą dziecko i jest napis baby K a literka K jest namalowana na niebiekiej kropli.


Ja też tą mam i mam napisane 2 razy po 5 kropli i tez tak dawałam rano i wieczorem
 
Julia biedactwo z Twojego synka!!!Ile on sie musi nacierpiec,szkoda mi takich dzieci:sorry2:.
A ZUS ładnie leci w kulki:baffled:
Madzik napewno nie jestescie jedyna i ostatnia para ktorej nie wyszlo zblizenie po porodzie SN.Moze dajcie sobie jeszcze troche czasu za nim ponownie sprobujecie a napewno bedzie ok.
Moze wyda sie to smieszne ale ja tez czuje tak jak bym byla troche "luzniejsza" niby mialam cc ale przeciez najpierw sie meczylam pare godzin i rozwarcie normalnie bylo i malemu malo brakowalo do wyjscia bo przeciez m widzial glowke.
M mowi ze nie czuje roznicy.
Kitki tak czasem bywa w zyciu ze faceci nie zdaja sobie sprawy ile co kosztuje i zganiaja na swoje zony/partnerki ze za duzo wydaja.
U nas natomiast to ja sie czesto czepiam.
Zakupy robimy ostatnio razem albo m robi.
Mieszkamm na takim zadupiu ze nie mam gdzie kasy wydac:-D:-D:-D
W sumie to dobrze bo nie łaze po sklepach i nie kupuje czegos na "zapas"albo nie potrzebnego.:-p
Mialam wybrac sie na zakupy odziezowe ale zaczelam diete i sie wstrzymuje,chce poczekac na wieksze efekty.
Troszke sie boje ze po tej diecie moge miec efekt jojo:baffled:
Madzik ty stosowalas ta diete-mialas pozniej efekt jojo:confused:
 
Ewelcia a jakie masz już efekty bo pisałaś chyba że już coś ci zaszło z wagi prawda bo ja bym chciała wiedziec czy stosujesz się do tej tabeli z indeksem glikemicznym bo moja koleżanka bardzo chce schudnąc ale ona wariatka to się normalnie głodzi co nie jest dobre. Zamierza mieć drugie dzieciątko ale najpierw chce troche schudnąć a ta dieta ponoć jest ok
 
kasulka efekty sa.
Ze trzy dni temu waga pokazywala 3100 mniej a teraz 2500 wiec nie wiem jak mam na to patrzec a jem tak jak napisane w ksiazce.
Zaczelam nawet oszukiwac ta ksiazke bo na kolacje jest za duzo jak dla mnie.
Jak chcesz to wyslij mi adres e-mail to ci wysle ta ksiazke w wolnej chwili.
Ja jestem narazie na Ifazie,napisane jest ze mozna schudnac w 2tyg od 4-6kg.
W niedziele koncze Ifaze a w poniedzialek zaczynam II.
 
Kitki ja też to przechodziłam minie mu oni są INNI nie rozumieją kobiet które po porodzie też chcą być atrakcyjne i czuć się dobrze, mojemu mineło... ale cały czas twierdzi że chyba tą kase to jjem bo ciągle mało ale jak przez tydzień spisywałam mu co kupłam ile kosztuje to zwątpił i spytał jak ja to robie że jednak wystarcza i wszystko jest w domu.
Madzik ja jeszcze nic.. ale też się boje że nic z tego nie będzie jak nie dziś to jutro napewno będzie dobrze ja też mam taką nadzieje

Piszecie o diecie a jakąś można jak się karmi??? bo ja planuje poćwiczyć raz dziennie trochę ale zawsze czesu brak????
 
reklama
Gosia diety w okresie karmienia racej stosować nie można. Chociaż to co można jesc karmiąc to w sumie jest rodzaj diety...:baffled: Ja jak skończę karmić to zjem chyba cały słoik nutelli:-D
Też postanowiłam ćwiczyć codziennie ale na postanowieniu się skończyło, bo ciągle mam coś do zrobienia, a wieczorem już jestem tak zmęczona że mając wybór ćwiczenia czy sen wybieram to drugie i tak mija dzień za dniem...:baffled:
 
Do góry