reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Avanti-ja tez po ciazy nie wygladam za dobrze,daleko mi do wizerunku sprzed ciazy:zawstydzona/y: Po pierwsze mam kilka nowych rozstepow do kolekcji (wczesniejsze mam okresu dojrzewania) w okolicach "boczkow"-no i wlasnie,przede wszystkim zmora sa te okropne boczki-schaby-jak zapne spodnie to to cholerstwo sie wylewa w okolicach nerek.Z cellulitem tez kiepsko,musze sie wziac za siebie:baffled:Z brzuchem tez nie jest dobrze-az nie do uwierzenia bo przez pierwszy miesiac po cesarce tak pieknie mi sie to brzuszysko wchlanialo!A teraz d*pa-maz,mama i dzis kumpela mowia zebym szla do ginekologa bo brzuch zamiast malec nieco mi sie zwiekszyl i w efekcie wygladam jak w 4-5tym m-cu:eek:Az sie boje,bo @ tez mi sie juz 2 tyg spoznia po tej pierwszej.Kurde,moze jakis miesnaik mi tam rosnie lub sluzowka na gigantyczna @ sie rozrosla ze mam wiekszy brzuch?-martwi mnie to troche i po weekendzie ide na USG i do ginki.A pas sobie chyba jednak sprawie,drogi nie sa.

Ale jak to wrozka dzis mowila-ze zdrowiem wszystko u mnie OK:-D Offtopic-Dzis bylam z psiapsiola na targach "niezwyklosci,zdrowia i urody" - hehe,takie tam w stylu bioenergoterapeuci,wrozki,irydologia,aura,talizmany,fotele masujace (oczywiscie skorzystalam rozmasowac sfatygowane dzwiganiem Juli plecy),naturalne kosmetyki i ekologiczne zarcie-jednym slowem totalne PIERDETY,ale ja to czasem lubie rozne takie glupoty:-)Oczywiscie skorzystalysmy z kumpela z wrozki-my to traktujemy humorystycznie nie na powaznie,wiec spoko,nie ma strachu.Same superlatywy sie nasluchalam,ze w malzenstwie super,ze ktos nas kasa zasili (ciekawe kto???;-)),ze harmonia,zdrowie,ze maz zmieni prace na lepsza w ciagu 6 m-cy i takie rozne juz nie pamietam nawet co no i ze mam byc mniej podejrzliwa w stosunku do meza bo to dobry czlowiek wg kart jest:-) Czyli mam mniej na niego warczec... hihi;-)

PS.Aczkolwiek jak nie bylo mnie w domu te 5 godzinek,wracam a tam Juli z opuchnietymi i podkrazonymi oczkami od placzu.Wiec pytam meza czy dlugo plakala a on "nie,jakies 5-10 min".No coz,nie bede podejrzliwa... :D

Vinniki-ale Romus pieknie na wadze przybiera-szok!!!
A dieta SB to chyba na cellulit tez dobra?Ale ja bez zmieniaczkow i innych weglowodanow sie chyba nie obejde...:zawstydzona/y:Nie wyrzekne sie chyba,slaba wola...
Justyna-wczoraj mialas ciezko ale za to dzis spi Ci dziewczynka:tak:
Julia-kurcze cos macie z tymi alergiami w rodzinie skoro obaj synkowie z tym walcza.Ale ty dzielna kobita jestes i dasz rade!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Sara własnie o to chodzi że w naszych rodzinach nikt nie cierpi na żadną alergie:no:

a co do wyglądu to ja się przed chrztem wczoraj aż poryczałam bo nie miałam się w co ubrać:-( a niby zostało mi tylko 3,5 kg jeszcze, ale po pierwszej ciąży jeszcze 20kg, więc chciałabym zgubic jakies 15kg ale wiem że mi sie nie uda:-(
 
czesc mamuski
u nas juz lepiej malutka doszla do siebie ja tez mialysmy straszny katar mala miala inhalacje i juz po katarku
dzis lazilismy dlugo na dworku piekna pogoda
mala ciagle obzartuch przy cycu by siedziala ze spaniem roznie ale co 3 sie budzi w nocy i cyca chce pare razy nam przespala 6 h ale to bylo pare razy
niedlugo kolejne szczepiena ostatnio byla wazona i ma 5,5kg zakladam jej juz 68cm ciuszki a nawet body na 72 ale to ma luz wtedy wiec rosnie nam kruszynka musze obiecany zdjecia wstawic i ze chcrztu i inne ale zawsze nie mam kiedy malo czasu mala teraz w dzien ne chce juz tak spac gadac trzeba z nia i sie bawic na roczkach ponosic bo lubi swiat ogladac hehee
nic mykam pod prysznic poki spi
pozdrawiamy serdecznie :-)
 
Julia,aha czyli to tak samoistnie,taki samozaplon z tymi alergiami u synkow.Ale wiesz co,podobno z AZS sie wyrasta-tak czytalam.Ty na pewno wiesz lepiej ode mnie bo jestes doswiadczona w walce z ta przypadloscia.Ale ja cie mam kochana za silna psychicznie kobite i wiem ze dasz rade z tym wszystkim.
 
no wczoraj dwie godziny płaczu a dziś kąpiel i zasnęła bez żadnego kwękania!!! te dzieciaki to jednak dziwne są. mam nadzieję, że da mi pospać tak jak zwykle. na szczęście zwykle jak zasyia o tej porze (mniej więcej 21.30) to potem śpi ładnie do 3-4 więc luz. nawet zdążę sie wykąpać i cos jeszcze w domu zrobić.. chociaż zwykle jestem tak zmęczona, że nie robię;-) ale swoją drogą to jednak zupełnie inaczej jest jak mąż jest w domu. przynajmniej może z nią chwilę posiedzieć a tak to nic nie mogę zrobić. nawet śniadania nie miałam kiedy zjeść. a jak przyjeżdża mój do domu to od razu inaczej... posprzątałam dzisiaj chociaz cały dzień na działce to i tak miałam siłę i czas - bo nie ja siedziałam z małą...:-p

bardzo mnie brzuch boli - tak poniżej rany...:confused2: chyba się czoraj przedźwigałam niestety. bo to fotelik z wielkim klockim w środku, plecak z jej rzeczami pies i zakupy... co prawda tylko chleby i bułki ale zawsze. no i boli dzisiaj...:-(


a co do wyglądu to nie będe komentować... wiem że w 1 miesiacu duzo się gubi - ja 10 kg z 15, a potem musi być pomalutku bo inaczej pokarm można stracić. tymi 5 kg które mi zostały mnie nie przerażają. gorzej z proporcjami... cycki mam olbrzymie i boje się, że już żadnej bluzki sprzed ciąży nie założę...:baffled: chyba będę musiała wymienić całą garderobę. na razie ciągle chodzę w ciążowych spodniach - co prawda w tych najszczuplejszych z początku ale nie mogę założyć swoich spodni sprzed ciąży. w pasie może bym się zapieła ale gorzej z biodrami. nie rodziłam naturalnie a i tak jakoś się rozeszłam...:baffled: nic na mnie nie pasuje - jest to trochę dołujące. kupiłam ten pas poporodowy pani teresy ale na razie boję sie go założyć z powodu tego bólu brzucha...:-p
 
dziewczyny mam jeszcze pytanie...
gdzie jest ta galeria, w której wklejacie zdjęcia itd?? bo nie moge znaleźć a jak opisujecie co na tych zdjęciach to też bym chętnie zobaczyła...:tak: Myślałam, że to na tym albumie zamkniętym, który jest na początku strony... tak gdzie marcowe maluszki i mamusie ale ciągle nie mam dostępu do tego albumu więc mam wątpliwości.
 
Justyna,tak wklejamy foty na watku zamknietym.Jak nie masz tam dostepu ani oporow to dawaj corcie tutaj,chetnie ja popodziwiamy:-)

Ja z mezem ustalilam ze co jak co ale raz na tydzien to ja wychodze z domu na popoludnie/wieczor.Dla wlasnego zdrowia psychicznego-nie mozna krecic sie tylko w 4 scianach lub po okolicznym parku czy sklepach.Obojetnie czy to bedzie na karmi/sok do pubu z kumpelami,czy na zakupy do centrum czy na fitness (zaczynam od czerwca),czy gdziekolwiek-mam prawo wyjsc a on posiedzi z mala i juz.
Ale po wczorajszych "hulankach" na targach niezwyklosci dzis boli mnie gardlo.Wyletnilam sie na bluzke z krotkim rekawkiem bo byl upal nie pomyslalam ze wieczor chlodny bedzie i chyba mnie przewialo-ja to mam szczescie:baffled:A wrozka mowila ze ze zdrowiem OK:-D-moze jeszcze wyjde z tego i to chwilowa niedomoga.Aha,i zaczyna mnie bolec brzuch jakby na @-oby,oby!
 
Sara ty czekasz na @ a u mnie bedzie w srode 2tyg od kad ja mam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
juz mam dosc po porodzie podpaski teraz znow:baffled::baffled::baffled:
a leci mi jak biednemu z ch**a (sory za wyrazenie ale jestem zla!!!!!!!1)
polecialo by mi ze 4dni wiecej i koniec.......
ja tez mialam isc do wrozki z m siostra i kuzynka we wrzesniu jak bylam w polsce ale jak m sie dowiedzial to mnie nie puscil.
a powiedziala mu wtedy 4,5letnia gabrysia(corka jego siostry)bo przez przypadek nas podsluchala:baffled::baffled::baffled:

ja dzis zaczelam dietkeSB:tak:
wczoraj zakupilam wreszcie nowa wage elektroniczna mam nadzieje ze nie bedzie mnie oszukiwala:-)
 
reklama
Do góry