reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Madzik ja mam takie niby majty o które pytasz i super są bo są wysokie i można je włożyć pod stanik a miałam też zwykly pas poporodowy ale niestety gdzieś go posiałam ale był super , pas ponoć rozleniwia mięśni i dlatego można go nosić tylko jak się chodzi i coś robi a nie jak się odpoczywa lub śpi.
Miroslava bardzo podoba mi się twój pas nawet nie jest drogi może się na niego skuszę .
Dziewczyny ja też nie wiem co mi jest ale ciądle chce mi się jeść jak tak dalej pójdzie to będę miała więcej do zrzucania.A czy można już ćwiczyć brzuszki?
Muszę wam powiedzieć że byłam na solarium:-D ale piersi zakrywam i czuję się cudnie troszkę opalenizny i człowiek od razu lepiej wygląda.
Życzę wam miłej nocy do juterka papa.
 
reklama
dziewczyny jutro wam wyślę te przepisy bo dziś jestem padnięta na maksa:baffled:
a teraz idziemy spać.
Dostaliśmy dziś od bratowej i brata i ich synka dużo ładnych prezentów:tak: az się zdziwiłam baaaardzo:tak: takie ładne ubranka nowiuśkie;-)
 
O dzis jestem pierwsza:-)
Niewyspalam sie,posiedzialam sobie wczoraj do 24ej a dzieci wstaly o 6ej:baffled:i jestem dzis detka.
Opalona jestem slonkiem naturalnie ,ostatnie dni sa bardzo cieple wiec sie opalam na ogrodzie,solarium narazie odpada bo mam morskie powietrze wiec szybko slonko skore lapie.Tyle dobrego ..bo narazie na plaze nie chodzimy.Maz pracuje a ja jestem leniwa..z dwojka dzieci mi sie nie chce.
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny
zastanawiacie sie nad pasem poporodowym ja sobie zakupiłam taki pas bo mam brzuch jak w 4mc ciazy co bardzo mi przeszkadza i jeszcze niektorzy mi zwracaja uwage i wyopwiadaja sie na temat mojego brzucha ze mam jeszcze jedno dziecko w srodu albo ze mi wisi i nie ladnie wyglada co bardzo mnie denerwuje :tak::crazy: zakupilam sobie w aptece pas pani teresy i jestem zadowolona :tak:
ogolnie po ciazy moje cialo wyglada fatalnie całe 9mc nie mialam rozstepow na brzuchu a przy porodzie mi wyszly :baffled: dosc ze mam ten brzuch taki wiszacy to jeszcze te rozstepy na brzuchu tyłku udach i cyckach masakra czuje sie nie atrakcyjna :-:)eek: co do wagi to schudlam juz 17kg jeszcze 4 i bedzie waga z przed ciazy chociaz marzyło by mi sie 57kg :sorry:

wczoraj mielismy ciezki dzien mały nie spal od rana do wieczora popoludniu poszlismy na dzialke na grilla a on caly czas plakal az dziwne bo jak tylko weyjde na klatke schodowa to Alan juz zasypia i spi ladnie na dworze a wczoraj byl okropnie marudny ale to chyba po szczepieniu bo babka mowila ze moze byc marudny nawet przez 3 dni :tak::eek:

a dzis mały jest grzeczny wlasnie siedzi na cycu a ja produkuje posta :-D nawet dal mi dzis pospac zasnal wczoraj o 23 obudzil sie o 4 potem o 6 i poszedł spac i spalismy do 7.40 takze jestem dzis wyspana :happy:
 
Witajcie!
Strasznie dawno mnie tu nie było, ale na początku cierpiałam na kompletny niedoczas - trójka dzieci, pies, maz, ktory znów zaczął wjezdzac, dom, ogród i na dodatek Romka zaczęły męczyć kolki... No i teraz, gdy w miarę wszystko zaczęłam ogarniać dopadło mnie zapalenie piersi...
Ale cieszę się, że Was znów "widzę - na nadrobienie nie mam szans więc będę się wdrażać na bieżąco.
 
,

Myfa kurde moja waga też teraz stanęła, zleciało 15 a przede mną jeszcze 12:szok: Kolezanka mi wczoraj powiedziała ze to podobno normalne w drugim miesiącu i że z trzecim znowu mi zacznie lecieć. Jej zajęło pół roku dojscie do formy (biodra i brzuch).
Mam nadzieje że to zleci, ja chciałabym wiecej niż przed ciążą, znaczy się taką wagę jak po ślubie czyli jeszcze przede mną 20 kg:szok: tak tak, tak sobie po ślubie z męzem dogadzaliśmy że przytyłam 8 kg:baffled:

Dobra lece bo dziś mamy gości, czas posprżtac.
Ja mam podobną sytuację - z 30 kg przybranych w ciąży poleciało 15 zostało 15, ale do wagi idealnej brakuje 20...
Waga ładnie mi leciała, ale kilka dni temu stanęła w miejscu. Staram się nie jeść węglowodanów - słodkiego, makaronów, ziemniaków, chleba.

Ja tez stosowałam kiedyś dietę SB i ładnie schudłam. Teraz mam trochę dylemat - Romka łapią kolki i powinnam ograniczać nabiał, a chudy nabiał przy chudnięciu wskazany... Choć lekarz twierdzi, że kolki Romka są spowodowane nagłym przybieraniem na wadze, że jego układ pokarmowy nie nadąża - przez miesiąc przybrał na wadze 1kg 700.
 
Miroslava zamówię sobie taki pas jaki pokazałaś tylko zastanawiam się moje wymiary odpowiadają XXL obawiam się żeby nie był zaraz za duży .
Vinniki Romuś ślicznie rośnie a myślałam że mój jest małym głodomorkiem w 3 tyg przybrał 1kg ale twój skarbek pobił wszelkie rekordy.
Dziewczyny czy tą waszą dietkę SB znajdę w necie bo jestem bardzo ciekawa , niestety ja musze po macierzyńskim wrócić do pracy i było by miło wyglądać jak człowiek.Ja już wiem że macierzyński mam do 8 sierpnia ale mam jeszcze urlop zaległy i licze na to że szefowa pozwoli mi wykrzystać jeszcze troszkę obecnego urlopu a Nikuś idzie do przedszkola bo się chyba nie pochwaliłam że mój synus się dostał a przedszkole mam pod blokiem .Mam nadzieję że będę mogła odprowadzić go pierwszy dzień choć obawiam się jak to będzie.
 
a ja wczoraj miałam koszmarny wieczór. Zuzka o 19.40 zaczęła wyć tak przeraźliwie że nie mogłam jej uspokoić. pakała prawie dwie godziny non stop:szok: Byłam przerazona i płakałam razem z nią. w nocy na szczęscie spała jak zwykle więc obie wstałyśmy wyspane. dzis cały dzień na działce więc spała, a ja odpoczęłam. wróciłysmy do domu i dalej śpi... cwaniara mała, czekam aż się obudzi żeby ją wykąpać

i tak sobie myślę że dziwne te nasze dzieci. a przynajmniej moje... co już myślę, że wiem o co jej chodzi i kilka dni działają moje sposoby to ona potem szybko mi udowadnia jak bardzo się myliłam...:-)cóż uroki macierzyństwa
 
reklama
Witam:-)
Dawno mnie nie było ale przygotowania do chrzcin zajmowały sporo czasu i do tego opieka nad dwójką dzieci. Jak wiecie starszy synek ma AZS a teraz się okazało że młodszy też ma początki atopii:-( więc pare dni potrzebowałam na oswojenie sie z tą myślą, a teraz potrzebuje "pałera" na walke z tą chorobą
 
Do góry