reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Nic mi nie mowcie o brzuchu mam wrazenie ze z 5 tyg po porodzie wygladal lepiej niz teraz:baffled::baffled::baffled:.
Sara na fotkach wcale nie widac ze ty masz duzy brzuch:no:dobrze ze mojego nie widzialas.
Cwiczyc sie boje bo jak juz pisalam cos mnie tam boli:baffled:\
Dzis malemy zmienialam ubranka i mnie kopnal w brzuch i strasznie zabolalo:crazy:.
O pasie to slyszalam ze nie jest zbyt dobry bo wlasnie rozleniwia miesnie,ale w sumie tez slyszalam ze jest ok.Juz sama nie wiem.Mogla bym kupic na Allegro i kolega by mi przywiozl z Polski bo jedzie na poczatku maja,ale nie wiem jaki i czy bedzie dobrze jak bede go nosic.

Od poniedzialku mam zamiar stosowac....prosze sie nie smiac....diete:-D:-D:-D South Beach,ale nie wiem czy dam rade maz sie ciagle smieje ze ja takiej silnej woli to nie mam:no:
Ale mimo wszystko chce sprubowac.
Mam ta diete na kompie,mam co sie je i jak sie przyzadza dania ,mam nadzieje ze nie bedzie zle.
Tylko sporo jest tam rzeczy ktorych nie lubie ale moze sie przyzwyczaje.
Na watku mamy z Irlandii laska schudloa 8kg w 3tyg,czyli wynik nie zly:tak:ale ona pisala ze tez czasem oszukiwala bo chodzila z m do restauracji a mimo wszystko waga poszla w dol.

Jeszcze przed ta dieta musze zjesc kebaba i reszte czekolady z duzymi orzechami-wczoraj zaczelam:-D:-D:-D
 
reklama
Justyna rodzilam 26ego,rabnelam sie o jeden dzien:-D.
Ja mam obecnie 62 kg ale daze do 56 kg sprzed drugiej ciazy a idealem byloby wrocic do 53kg sprzed pierwszej ciazy;-).
Brzuszek mi sie wchlania,na noc zdejmuje majty sciagajace..kurcze goraco mi w nich:szok:bo sa ze sztucznego materialu.
Te moje krwawienia to sa dwie trzy kropelki na dzien,malutko nieraz sucho jeden dzien,tak samo mialam poprzednio.
 
ewelcia ja stosowałam SB jakies 3 lata temu-schudłam 12 kg w jakies 4-5 msc ale plus cwiczenia:tak:najgorsze 2 tygodnie I fazy i sie szybko chudnie a potem juz jest lepiej.JA musze sie przypilnowac i zaczac II faze(tam gdzie mozna weglowodany) to tez bym schudla. Jak chcesz to wyslij mi swojego e-maila to wysle Ci ksiazki kucharskie-z forum przepisy itp...
sara
a gdzie Ty niby masz ten brzuch? na zdjeciach nie widac:szok:
m*r a jaj wygladaja te Twoje sexi majtochy?:-)

ja myslałam o takim czyms
GORSET WYSZCZUPLAJĄCY SLIM LIFT+ RAMIĄCZKA L-3 (609098333) - Aukcje internetowe Allegro
bo chce sie w swoje spodnie wbic ns chrzciny....
moja bolączka najgorsza to nie brzuch a posladki i uda:wściekła/y: to ciezko schodzi

a ja pisze jednym palcem bo karmie:-)
 
wiecie co tak jak piszecie to wiecej osób pozytywnie o tym pasie :p tak sie zastanawiam czy by sobie tego zwykłęgo neoprenowego nie nabyć hmm........... narazie to zaczełam ćwiczyć i przestałam wpieprzać i zaczełam jeść :) tyle ze normalne dawki to wywołują u mnie burczenie brzucha musi sie troszkę przyzwyczaić :p :)
 
M*R no wlasnie ponawiam pytanie Madzik.
Krlnk ja niby duzo nie jem bo na sniadanie platki czasami 2 tosty albo kanapki potem obiad jakis i kolacja po 19jak m wraca a waga nono-stop ta sama..:baffled:
Tylko ze jakos malo pije poprostu nie chce mi sie :baffled::crazy:.

Cholera by to wziela na dworze znow zimno i leje i chyba nici ze spacerku.
Wczoraj zreszta tez lalo a kolo 15 zrobilo sie cieplej i wyszlismy moze dzis sie tez sie uda:tak:.
 
Nika szczerze powiem ze ja juz stosuje tzn .zakladam te majty,miesiac minie jutro.
Na noc zdejmuje bo bym nie wyrobila:sorry:,ciasno w nich.Wzielam sobie rozmiar mniejsze niz jestem obecnie a pozniej planuje zakupic o jeszcze rozmiar mniejsze.
A wygladaja jak szorty glebokie z elastycznego materialu -sciskajacego a dodatkowo na brzuchu i biodrach jest taka wstawka ktora jeszcze splaszcza brzuchal.. po calym dniu jak je zdjelam nic mnie nie bolalo,tylko mialam nielzadna prege odcisnieta ponad pepkiem bo sa dosc wysokie.Zmniejszaja mnie o rozmiar,ale jak juz pisalam goraco w nich jak chorobcia..a u nas cieplutko slonko swieci i mi 4litery zaraz poplyna.Ja wciaz sie poce jak mysza.
Co do posilkow to ja jem tak jak Ewelcia-rano platki z mlekiem,pozniej jakies tosty,obiad i kolacja ,w miedyczasie pije duzo wody i pogryzam krakersy.
 
Ostatnia edycja:
M*R ja jem albo tosty albo platki z mlekiem i dopiero potem obiad.
Jak jem tosty to juz nie jem platkow i na odwrot.

Chyba wiem jakie te majty sa.
Kiedys pamietam jak szlismy gdzies na wesele i moja s.p mama zaslozyla takie majtki i w polowie wesela poszla zdjac bo jej bylo nie wygodnie i goraco
 
Dziewczyny,slowo daje ze mam brzuch jak w 4tym-5 mies.Kiedys wklejalam fotki wojego brzucha w 3 tyg po cc na watku o cesarkach.Od tamtej pory NIC sie nie zmienilo-nic sie nie wciagnal ten brzuch a wrecz uwazam ze jest wiekszy-moja mama tez tak mowi:baffled: Obawiam sie ze dopadly mnie problemy hormonalne gdyz juz 2 tyg temu powinnam dostac okres po tym pierwszym a tu ani widu ani slychu i zwolnila mi sie przemiana materii-apetyt mam jak cholera,wpieprzam wszystko co sie da z rzeczy dozwolonych dla karmiacych a waze teraz 62,5 kg czyli 4,5 kg wiecej niz przed ciaza.
Zdjecia to sa tylko zdjecia-wiadomo,wybiera sie te do publicznego pokazu na ktorych sie jako tako wyglada:-D Chyba se w wolnym czasie strzele z profilu fote brzucha zeby wam udowodnic ze mam go:eek: Kurde,a moze by sobie jednak nabyc taki pas,ale jaki?W gorsecie teraz na lao bym nie wytrzymala,za goroco by mi chyba bylo,sama nie wiem.
Madzik!!!! Prosze przeslij mi tez te przepisy dietetyczne!!!Podam maila na priv-dziekuje!!!:tak::-):rofl2:
 
reklama
Do góry