reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Dziewczyny czy któraś z was już zaczęła może jakieś ćwiczenia pytam bo nie wiem od kiedy mogę zacząć . Oczywiście żadne mordercze ćwizenia takie żeby po malutku wracać do formy.Tak bym chciała zrzucić więcej żeby się zbliżyć do wagi z przed pierwszej ciąży no chociaż te 63 ojjjjjjjjjjjjj tak mi się marzy.:-D
 
reklama
Hej hej
Dzis pierwszy dzien zalozylam majtki sciagajace-od razu mniejszy brzuszek:-D...ale seksowne to one nie sa...:rofl2::rofl2::rofl2:.Wczoraj sobie pozwolilam na pizze -zwykla margerite i maly dzis byl marudny chyba sos pomidowrowy mu nie sluzy ,ale szlo zniesc te steki i jeki.Wywiozlam w wozeczku na ogrodek i po klopocie,ale na serio zacyznam go przyzwyczajac do normalnego jedzenia bo ilez mozna jesc w kolko to samo,choc i tak niezle juz sobie dietke rozszerzylam.Ja wciaz krwawie malo bo malo,dzis sa 4 tygodnie od cc.Jak maly wisi na cycu to wtedy czuje ze mi "leci";-)(sorry za opis)
 
witajcie,
ja tylko na chwilkę, ostatnie 2 strony przeczytałam, bo więcej to nie dam rady nadrobić ;-)

witam!ja jestem równe 6 tygodni po porodzie naturalnym i nadal krwawie i jest to czysta krew czy któraś z Was tez tak ma?a wogule jak sie karmi piersią to prawda że sie przez ten czas okresu niema?
kingula, nieprawda... można zajść w ciążę gdy się karmi piersią, więc okres też się ma - ja dostałam równo 4 miesiące po pierwszym porodzie, a karmiłam córkę tylko piersią :tak:
 
KasiulkaW mamy podobne zyczenia hahaha ja tez chcialabym zrzcic wage ak zeby wrocic to tej z przed pierwszej ciazy a wtedy wazylam 63 kilosy w najleprzych momentach 58....
co do cwiczen lekarz mi powiedzial wczoraj na kontroli ze moge juz lekkie jakies cwiczonka... ja pamietam ze po 6 tyg zaczelam cwiczonka 6 weidera oczywiscie taka lzejsza coby sie nie przemeczac a efktyi tak byly.....


M*R a ja juz nie krwawie , po wyjsciu ze szpitala juz praktycznie ustalo potem cos brunatnego bylo i teraz jakis jasny braz ....albo mnie wzczyscili super podczas operacji, albo lekarz ktory wczoraj mnie badal przeoczyl cos...mowioac ze diablia obkurczona i wszystko wporzadeczku...tylko jeszcze mamm bzuchol jak w 5 miesiacu....chyba cos obciskajacego lekko znajde....



a moja waga stoi pewnie przez moja rozmaicona i atak diete w porownaniu na diete podczas kiedy to Hubcio byl maly....niby 5 kilo zostalo mi do zrzucenia zeby wrcic do wagie z przed ciazy drugiej, ale musze wrocic do wagie z przed ciazy nr 1 ....oby sie udalo....

ile razy wstajecie do karmionka w nocy?
u nas zauwazylam ze o 3 i 5 oj..... zabi jestem a niewyspanie mi nie sluzy....nadaje siedo woja potrafe juz spac w dzinych pozycjch...byle zasnac na chwilke...
 
Myfa no właśnie zauważyłam, że jakoś cie dawno nie było...;-) Moja Zuzka budziła się dotąd o 3-4 a potem ok 7-8. ale teraz troche porządkujemy sobie plan dnia i np wczoraj mloda obudzila się o 1 i o 5...;-) dzis wybudze ja ok 24 zeby dospała mi do 4 a potem do 8 chociaz jak słyszę chyba nie bede musiała jej wybudzac bo samam zaczyna sie już przeciagać/



MR a ty rodziłaś 27?? ja tak i dziś mam 4 tygodnie od cc. z krwawieniem też róznie. jeszcze 2 tygodnie temu myśłałam że krwotoku dostałam wieczorem ale to było tylko większe krwawienie a już w zaadzie plamiłam tylko. teraz sa dni czyste i są brudne... tak bym powiedziała, ale te brudne nie sa tragiczne. w zasdzie to mogłabym to plamienie przeoczyć...:laugh2:

ja dzisiaj kupiłam sobie pas poporodowy bo połozna powiedziała że moge jeśli ranę mam suchą - więc kupiłam. ak przymierzalam w sklepie to aki miałam płaski brzuch, że szok:szok: a jaką talię!!! przed ciążą chyba takiej nie miałam...:-D teraz jeszcze tylko do lekarza, bo chciałabym, żeby potwierdził, że moge pas nosić. a połozna powiedziała, że spokojnie moge juz ćwiczyć
 
Agusia wzajemnie :) ucałuj małą :)

Kasiulka - ja wczoraj coś zaczełam działać :p dziś mnie troszke pobolewało podbrzusze i zastanawiam sie czy to ma coś wspólnego :/

Myfa - ja w podobnych godzinach wstaje ale jakoś mój organizm sie nadąża zregenreować :)

Justyna a nie boisz sie ze po zdjęciu pasa będzie tak samo?? bo ktoś mi kiedyś nagadał ze rozleniwia mięśnie - prawda to?
 
My z Adunią byłysmy wczoraj w odwiedzinach u mojej znajomej i jej 5 miesięcznego synka. Mała w gościach była bardzo grzeczna, przespała wczoraj prawie cały dzień (chyba odsypiała czwartek kiedy w ogóle nie chciała spać). w ogóle to miała rekord spania w nocy. Zasnęła koło 20 a obudziła się dopiero o 3.30 (wtał mąż, ja spałam) a potem dopiero o 7.00. Jestem wyspana jak nigdy :-)

Po wizycie u laryngologa też ok, mała słyszy, uszka są zdrowe. We wtorek jeszcze ortopeda+USG bioderek. Po wtorkowym szczepieniu też juz ani śladu i dziecko grzeczne było.

Odkryłam też, że Ada to pasjonatka jazdy samochodem. Wystarczy, że tylko silnik włączę i już przysypia. Wczoraj troszkę pojeździłysmy, bo byłysmy zawieźć PIT-y do Skarbówki i odebrać kurtkę z reklamacji :-)
 
Eve dzieci chyba tak maja ze jazda samochodem je uspakaja - moja córcia choćby nie wiem jaki był ryk i wycie wystarczy pare metrów jazdy ( sam odpalony silnik już nie wystarcza) a im większe wertepy tym krótsza trasa do uspokojenia :)
Wiecie wcześniej mieliśmy takie auto ze sportowym sztywnym zawieszeniem i cała ciąże jezdziłam nim - pod koniec na poduszkach bo tak w nim telepało że aż mi to sprawiało ból - i tak kombinujemy z mężem ze ona te trząsania i mocne kołysanie tak uwielbia bo jej sie kojarzy jeszcze z brzuchem :)
 
krlnk ja nosiłam zwykły pas neopronowy( kiedyś w nim ćwiczyłam) i u mnie fałd skórny zmniejszyl się sporo, ale duzo mi jeszcze zostało, zaczęła mi się też kształtować talia. Zakładam go np jak ide na spacery albo gdzieś wychodze aby zmniejszyć brzuch-jak dla mnie to taki zwykły to nawet super sprawa (miałam bardzo rociągniętą skóre i duży brzuch).Miałam taki zwykły SZEROKI OBSZYWANY PAS NEOPRENOWY / WYSZCZUPLAJĄCY (608816080) - Aukcje internetowe Allegro
ale chce kupic sobie taki prawdziwy poporodowy-pani Teresa albo jakis inny.
Moim zdaniem nie rozleniwia mięśni a bynajmniej mi pomaga. Ja chodząc staram się i tak wciągać brzuch aby ćwiczyć mięśnie.
Któras nosi pas poporodowy, jakiej firmy? nie wiecie też jak z używaniem kremów wyszczuplajacych? można, nie można?

Myfa kurde moja waga też teraz stanęła, zleciało 15 a przede mną jeszcze 12:szok: Kolezanka mi wczoraj powiedziała ze to podobno normalne w drugim miesiącu i że z trzecim znowu mi zacznie lecieć. Jej zajęło pół roku dojscie do formy (biodra i brzuch).
Mam nadzieje że to zleci, ja chciałabym wiecej niż przed ciążą, znaczy się taką wagę jak po ślubie czyli jeszcze przede mną 20 kg:szok: tak tak, tak sobie po ślubie z męzem dogadzaliśmy że przytyłam 8 kg:baffled:

Dobra lece bo dziś mamy gości, czas posprżtac.
 
reklama
Dziewczyny moja waga tez stoi w miejscu.:eek:Malo tego brzuch mam jak w 4-5 m-cu i wydaje mi sie ze wogole sie nie zmniejsza a tak slicznie sie wchlanial do jakiegos 6 tygodnia.Nie wiem o z tymi pasami poporodowymi-jedni mowia ze rozleniwia miesnie,inni ze pomaga.

Julita tez spi jak zabita jak tylko sie odpali silnik samochodu oraz jak tylko wsadze ja do wozka:-D
 
Do góry