reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Dziewczyny jestem 5 tyg po porodzie czy jest juz mozliwosc zblizen z m? Tzn czy ktoras po naturalnym porodzie juz baraszkowala z m bo chyba sie troche boje mam jakas bariere psychiczna bo wczoraj probowalismy i cholernie sie balam i zrezygnowalam.. co mam zrobic zeby sie jakos przelamac??
 
reklama
malineczka ja nie pomoge bo ja rodzilam cc i oporow nie mialam.

Dziewczyne opisze wam jak mnie gin oszukal.
chodzilam do niego bo mnie bolalo cos w srodku-moze od poczatku.
Poszlam najpierw do jednego gina mialam 17lat pyata sie o co chodzi mowie ze cos mnie w srodku boli ale jajniki to raczej nie sa tylko cos innego.
Kazal mi sie rozebrac:szok::szok::szok:ja oczywiscie wystraszona bo pierwszy raz u gina.
Wczodze na fotel on mi tam paluchy pcha i pyta sie a "pani dziewica??"mowie ze tak a on "wlasnie zauwazylem ze ciasna bo jak by pani nie byla dziwica to bym wlozyl dwa palce a takto tylko jeden":szok::szok::szok:
Przepisal mi ketanol i nos-pe:baffled:
Dal skierowanie na USG poszlam sie zapisac i mialam za miesiac,robil ten sam lekarz:baffled::baffled::baffled:
Po USG stwierdzila ze mam macice odchylona do tylu i mam nadal brac ketanol i nospe,wypisal recepte.

Ale cos mi nie pasowalo bo ketanol to mocny srodek przeciwbolowy i szkodzacy bardzo na serce.
Za namowa mojej mamy i meza poszlam do drugiego lekarza,ten mial USG na miejscu mowi ze macica przesunieta w bok:szok:jeden gada co innego i drugi co inneg,ale po pierwszym porodzie powinno byc dobrze.
Przepisal mi jakies czopki i tabsy,bylo ok.Dobrze sie czulam itp.nawt mniej bolalo,tylko jak przestalam brac to znow zaczelo bolec.
Poszlam do niego zeby mnie zbadal bo mowie ze mnie gorzej boli a on mowi ze macica odchylona ku tylowi-mozliwe ze macica sie tak przemieszcza????
I mowi ze mam ogromna nadzerke i on to tylko prywatnie moze zrobic ja mowie ze ok,tylko ile bedzie to kosztowalo??? on powiedzial ze 50zl.I sie zgodzilam.
Umowilam sie na konkretny dzien i godzine.
Pojechalismy z m.
Weszlam zabieg trwal moze 15min moze krocej troche bolalo ale bardziej bylo zimno.
Po wszystkim daje mu kase on do mnie "co mi tu dajesz 50zl za taka usluge"????!!!!
No to mu mowie ze jak bylam panstwowo u niego to powiedzial ze 50zl.
a ten z morda do mnie ze 50zl to wizyta a za wszystko to 250zl:szok::szok::szok:.
Pytam sie czemu mi od razu nie powiedzial a ten ze zapomnial:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wsciekla wyszlam i wolam m i mowie mu o tym,ten pojechal do bankomatu i wyciagnal kase i dal mi.
Zanioslam ja temu baranowi i powiedzialam zeby wiecej ludzi w balona nie robil.
Dlugo nie uplynelo-oszukal moja kolezanke w ten sam sposob,a potem nastepna probowal nabic w butelke.
Dodam ze wiecej u niego nie bylam.
teraz jak jestem w Polsce ide prywatnie do bardzo fajnego doktorka i bardzo niskiego-:-):tak::-)
sa tacy lekarze i nic na to nie poradzimy.
 
Ewelcia brak słów na takiego lekarza :baffled:.
Patrycja dzisiaj od 8 do 10 nie spała, jak zasnęła to wyprasowałam jej ubranka, przygotowałam już ziemniaczki na obiad, i włączyłam stronę wrzuta.pl i wybrałam tam z dołu strony piosenkę Andrzeja Piasecznego "Chodź przytul przebacz" i jak się kończy piosenka to Patuś się przebudza :-D zaczyna machać rączkami, wiercić główką :-D he he a jak włączam od nowa to znowu spokojnie leży :-D słuchamy już tej piosenki ponad 10 razy :-D.
 
Witajcie my byliśmy dziś z Mikołajem u okulisty bo mu oczka ropiały , umówiłam się z położną i weszłam bez kolejki bardzo fajna pani doktor.
Dostaliśmy kropelki ma zakrapiać 4-5 razy dziennie i premywać oczka rumiankiem a za 6 tygodni kazala mi przyjść to sprawdzi mu dno oczka .
Malineczka ja już spróbowałam całą ciąże sie powstrzymywaliśmy.:confused2:Było super oczywiście nie można nie wiadomo jak iść na całość ale mnie nic nie bolało tylko troszkę się sucho robiło ale po Nikodemku tez tak miałam więc to minie .:nerd::nerd: Tylko niestety użyliśmy prezerwatywy a po nich robbi mi się często zapalenie pęcherza może to śmieszne ale tak jest dlatego zastanawiam się nad spiralką tylko kiedy można ją założyc dowiem się jak pójdę do lekarza .
Ewelcia taki lekarz to coś okropnego a i mój lekarz też jest niski ale bardzo fajny .:-D Mój Mikołaj lubi jak Nikuś śpiewa mu ogórek ogórek bo całą ciąże śpiewał mi do brzuszka
Wiecie co ale się wczoraj wytraszyłam jak kąpałam malego to patrze a tam w miejscu szczepienia tego pierwszego ma rope i takie nabrzmiałe , ale dzis położna powiedziała że tak właśnie jest i ropka pęknie wypłynie i zrobi się blizna Boże ja już nie pamiętam tylu rzeczy jak Nikuś był mały a to było niecałe 3 latka temu , człowiek szybko zapomina.:rofl2:
 
witam!ja jestem równe 6 tygodni po porodzie naturalnym i nadal krwawie i jest to czysta krew czy któraś z Was tez tak ma?a wogule jak sie karmi piersią to prawda że sie przez ten czas okresu niema?
 
Normalnie masakra z tymi lekarzami...:no:

Agusia moze z Twojej malej jakas piosenkarka wyroscnie:-)

A my wlasnie siedzimy sobie na ogrodzie trzeba korzystac ze sloneczka:-D
jestesmy jak narazie pol godziny a Amela zdazyla sie juz 3 razy obudzic z placzem:eek: Ten brzuszek ja caly czas boli i marudna jest strasznie.. Jak narazie to nawet wyjsc nigdzie niemozna bo co chwila sie przebudza i placze Tak bym chciala zeby jej nic niedolegalo:tak: oo czwarty.....
 
Kingula kurde współczuję ci ja już nie krwawię a czy to czasem nie za długo mnie położna pytała bo za długo chyba też nie powinniśmy krwawić . Za to ja nie mam wpływu na siusiu jak mi się zachce to nie utrzymam wkładki idą non stop czy wy też nie nie utrzumujecie wiem że ma to związek z rozciągniętymi mięśniami czy coś takiego .
Moje maleństwo mój mały też popłakuje ale jak już zrobi kupkę albo puści kilka bączków to jest ok myślę że kupię mu wode koperkową Nikusiowi dawałam i nie miał żadnych kłopotów z brzusiem.
 
Jeju...a ta moja położna się uparła na mnie i ciągle dzwoni czy ja przypadkiem zastanowiłam się nad tym karmieniem i czy juz odstawiłam butelke :wściekła/y: Żadne tłumaczenienie nie pomagało, że przeciez przystawiam dziecko do piersi a jak nie dojada to dopiero daję butelkę :wściekła/y: a ona swoje...normalnie mnie wkurza ta baba....więc jak dzisaj zadzoniła to już mówiłam to co ona chce usłyszeć "tak karmię piersią, ściągam laktatorem, wszystko pięknie..." GRRRRR....
 
hej dziewczyny dawno nie pisałam nie licząc posta o pulpetach ;) ale po prostu miałam problemy ze zorganizowaniem sie :) teraz już coraz lepiej wiec może uda mi sie aktywniej uczestniczyć :) :)

co do spania dziecka - u mnie cały dzień są drzemki :) dziś jakoś tak wyjątkowo śpi od 11 z mała przerwę na karmienie- to ja sobie siedze na forum :) :)
:p a tak to alarm podnosi i mama kombinuje o co może dziecku chodzić :)
 
reklama
krlnk widzę że urodziłyśmy tego samego dnia :-) hi hi wszystkiego najlepszego dla Twojego dzieciaczka z okazji miesiąca :tak::-).
Myśmy dzisiaj były w ogrodzie 3 godziny ;-) hi hi za domem było tak ciepło że leżałam na stroju kąpielowym :-D.
 
Do góry