reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Sara27-u mnie tez Szymonek zaczął pięknie przybierać dopiero jak oprócz cycusia wprowadziłam mu butelkę :tak: jest spokojniejszy, zadowolony, nie ma żadnej wysypki ani kolek więc nie mam zamiaru słuchac sie jakiejs położnej, sama wiem co jest najlepsze dla mojego dziecka :-D

co nie zmienia faktu, ze jak tylko o tym pomyśle to się wkurzam :wściekła/y:
 
reklama
Czesc dziewczyny:-)
Długo nie pisalam co prawda wchodze i czytam Was codziennie ale jak akurat chce cos napisac to mała zaczyna wyć o cyca. Teraz tez stęka ale poki co placzu nie ma;-)
Jejku czytam o tych problemach z mlekiem i doslownie wierzyc nie moge jak to jest:no: Ja mam problem raczej odwrotny ze mnie leci mleko jak z fontanny i czasem jak mała sie zakrztusi i pusci na chwile piers to nieraz jej cała buzke zaleje. Masakra jakas... Ostatnio dostala strumieniem w oko i płakała tak przerazliwie ze szyby drżaly:sorry: Ale co sie z tym wiąże strasznie ulewa i zdarza jej sie tez wymiotowac...Kolezanka mi poradzila zeby sciagac mleko przed karmieniem to jej bedzie slabiej leciec ale gdzie tam...pomaga na 2min i znowu tryska:baffled:
No i zaczela plakac ech koniec pisania...
 
ATsonia wcale sie Tobie nie dziwie tez bylabym wsciekla:wściekła/y:

A co do mojej poloznej to chyba jej wole powiedziec bo gdyby cos bylo nie tak to bede miala wyzuty sumienia.. no ale przeciez jej gadanie nic niezmieni.. moja mala je okolo 900ml dziennie a ja tyle pokarmu to raczej nie mam poza tym jestem prawie caly dzien sama w domu i nie mam kiedy sciagac ..[musialabym caly czas siedziec z laktatorem] mala jest marudna i przyzwyczajona ze na raczkach:zawstydzona/y: [pisac jedna reka na bb potrafie ale sciagnac pokarm byloby ciezko:-D] no i jeszcze jest tak ze czasem mam dosc duzo mleka a czasem prawie nic.. wiec musialam wprowadzic sztuczne mleko:tak:

no to sie wygadalam..:laugh2:
 
Witajcie!!
cholera ale mam kaszel:baffled::baffled::baffled:wczoraj juz sie lepiej czulam a dzis znow lipa:wściekła/y:.
ATsonia na twoim miejscu tez bym sie wkurzyla,mogla chociaz Was powiadomic ze spotkania nie bedzie.
Gosia88 toz z Ciebie nie zla mleczarnia:-D:-D-zart
moje malenstwo lepiej moze powiedz tej poloznej jak wyglada sytuacja,mam moze tym razem nie bedzie zla na Ciebie i nie bedzie wyglaszala swoich moralow
 
Hej dziewczynki ,skorzystalam ze maly spi a mala oglada bajki i sobie juz obiadek ugotowalam:-),popludnie spedzimy na ogordku bo pogoda jest swietna dzis ma byc bardzo cieplo,wiec korzystam i opalam to moje cialo"corki mlynarza":-D;-).
Wiecie co ,moja polozna tez na mnie dziwnie spojrzala jak zobaczyla butle ale powiedzialam ze to z moim mlekiem,bo maly co prawda ssie ale nie robi tego do konca i musze jeszcze sciagac,bo inaczej pozniej mam kamienie i piersi bola.Jak braknie mleczka to oczywiscie daje butle z modyfikowanym.Tak wiec polozna zrobila oczy ze ja uzywam laktatora zamiast wytrwale siedziec i karmic cycem,a ja na to ze ja nie mam czasu na 2 godzinne karmienia ani nawet godzinne bo mam dwojke dzieci i dom na glowie i przyznala mi racje .To chyba normalne ,ze kazdy sobie radzi jak moze,a wiem ze mojego mleka tez by mu nie starczylo bo zarlok jest i duzo naprawde je(140ml -220ml na jeden raz).Gdybym karmila tylko cycem to by sie pewnie denerwowal ,a glodne dziecko to placzace dziecko. Ktos wymyslil sztuczne mieszanki to po prostu po to by ulatwic sprawe.Poloznej pozniej powiedzialam swoje przemyslenia i spytalam czy miala pralke typu "Frania"wiec odrzekla ze tak a pozniej spytalam czy ma automatyczna z suszarka ...wiec zadalam pytanie czemu we Frani nie pierze?Odrzekla ze z wygody :-Di mamy problem z glowy...mowila o grupach wsparcia dla kobiet karmiacych a ja stwierdzilam ze nie mam czasu na takie pierdoly.
Natomiast polozne w szpitalu z usmiechem na twarzy komentowaly ze mix piers i butla to super sprawa ,bo dziecko w nocy na butli lepiej spi i same proponowaly butelke dzieciom ktore plakaly cala noc.
 
M*R* dobre z ta frania :-D:-D:-Dale sie usmialam:tak:.
Moja ciotka do tej pory pierze we frani(ma automat) bo twierdzi ze automaty to dla wygodnych ludzi:-D:-D:-D.
Glupia baba wrzuca pranie a w tym czasie robi cos innego a pranie wyciaga prawie suche,no ale coz poradzic ludzia starszej daty:crazy::baffled:
Moj Szymek jest uzalezniony od maty!!!!!!!!!!:-D:-D:-D.
zauwazylam ze on sie na niej najlepiej czuje:tak:ciagle sie smieje i gada do siebie:-Dnoi zawsze mu sie uleje i czkawka murowana:baffled:.

dzis nie za cieplo na dworku narazie wieje wiec teraz nie wychodzimy moze pozniej
 
M*R*- no to ty na fajną położną trafiłaś, bo moja to mnie tak wkurzyła i kompleksy wbiła ze szok!!! a ja i tak będe robić swoje, najpierw cyc a potem butla jak mały ma ochote (bo to nie zawsze tak jest ze musi dopic z butli)

A podobno mleko Enfamil powoduje kolki to prawda czy mit???
 
reklama
Wiecie na kiedy mam wizyte w poradni preluksacyjnej???? NA 19 LIPCA :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nic z tego, ide z Szymonkiem prywatnie, chociaż do szitala tez sie zapisałam, bo nam sie należy!!!!!!!! ale przeciez nie bede czekac do lipca, musze sprawdzic czy wszystko jest ok??? na cholere płaci sie te składki skoro wszedzie trzeba chodzic prywatnie!!!!


to paranoja, zeby zmiescic sie w terminie na wizyte trzeba zapisac dziecko przed urodzeniem-TYLKO BOMBE PODLOŻYC POD TE SZITALE!!!!!! :wściekła/y:
 
Do góry