reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Ja weszłam tylko na chwilę żeby się o coś zapytać: jaki czas po porodzie bolało Was krocze lub boli nadal? Bo ja dzisiaj jestem 4 tygodnie po porodzie a jak siedzę lub stoję to czasami nie mogę wytrzymać z bólu :baffled: do ginekologa idę dopiero za 2 tygodnie a nie wiem czy to normalne
 
reklama
Agusia mnie jutro mija miesiac od porodu i dopiero wczoraj poczulam ze wszytskie szwy mi sie rozpuscily i tak doslownie z 3 dni temu dopero nie bolalo mnie krocze chociaz jak sie nadwyreze to pobolewa to jeszt jeszcze wszytsko swieze wiec chyba nie ma co sie maertwic..

Wczoraj poczytalam troche forum ale to doslownie ostatnie 2 strony i ktoras wspomniala ze juz je kotlety smazone moja mala jutro konczy miesiac a ja dlaej jem na paze i gotowane i zupki typu rosolek krupnik i pomidorowa..
Boje sie a moze inaczej nie wiem co ja moge zaczac wprowadzac do swojego jadlospisu pomozcie prosze bo juz nie mam sily jesc buleczek z maselkiem i wedlinka i tych wstretnych piersi gotowanch..
 
malineczka może na początek weż sobie tą pierś pokrój w kosteczke i uduś na patelni ze startą marchewką :) jak będzie ok to poźniej sobie podsmaż pierś - możesz dodać troszke wegety czy czegoś tego typu :) tylko nie dużo :p

a z mięsa mielonego możesz zrobić takie pulpety ryżowe - gotuje sie ryż na pólmiękko i później miesza z mięsem mielonym i formuje pulpety ( też możesz troszke powegetować ) wrzuca sie do wrzątku i gotuje z 10-15 minut :)

i rozszerzaj bo zwariować można :)
 
Agusia co do krocza to bolało mnie ponad miesiąc i teraz jak czasem usiądę jakoś inaczej też coś czuje może nie ból ale takie dretwienie dziwne więc myśle że nie masz się co martwić, ja nie byłam jeszcze na kontroli a u mnie już po połogu czekam aż mój lekarz z urlopu wróc
też dziwne mi się wydaje bo ciągle jeszcze upławy mam po porodzie ... ale bóli żadnych nie ma więc myślę że ok.
krlnk fajny przepis z tymi pulpetami spróbuje bo bardzo lubie takie mięsko i to z ryżem
 
krlnk pulpeciki jem ale bez ryzu:-) Ooo a co do piersi to w sumie dzisiaj mozna zrobic wlasnie z ryzem..

Gosia8005 co do uplawow tez mam jeszcze ale skoro u ciebie tez to wystepuje to przestaje sie martwic i widocznie to normalne tylko ciekawe jak dlugo jeszcze to bedzie trwalo.. moze jakas marcoweczka ktorej juz przeszlo napisze ile u niej wystepowaly bo to cholernie meczace jak dla mnie:eek::eek::eek:
 
ja tylko chciałam się przywitać - jakoś ostatnio nie mam czasu na nic, ładna pogoda więc na spacery chodzę a potem dom trzeba ogarnąć, coś na obiad ugotować, popołudnia z dziećmi, wieczorami padam i sił nie mam...
 
Ola a ja wlasnie dzis o toie myslalam :-)
fajnie ze zajrzalas:tak:
a my dzis bylismy 2,5godzinki na dworze maly spal z przerwami;-)
ja jeszcze mam@ od tamtej srody i juz mam dosyc tych podpasek:baffled:mam nadzieje ze dzis bedzie koniec.
to moj drugio okres i dluuugi!!!
 
dziewczyny a kiedy wam wewnetrzne szwy sie rozpusciły? lub ew kiedy wypadły-bo ja mam akurat nierozpuszczalne...zewnetrzne zdjeła mi polozna po 8 dniach-zle zdjeiła tylko 8..pozostałe 6 to wewnetrzne i powiedziała ze same wyjda...ale nie wiem kiedy...jak długo to trwa?

ja juz naciecia nie czuje wogole-nic mnie nie boli, nie ciagnie....co wiecej-jak sobie obejrzałam zewnetrzne szycie w lusterku to blizna jest malutka...pani dr niezle mnie poszyła:)
 
Z tym jedzonkiem to sie dlugo nie pociagnie ,dzis zapodalam rybke w sosie smietanowo-koperkowym -czekam efektow teraz;-).
Maly mi dzis lulal na ogrodzie w wozeczku przeszlo 4 godzinki ,pogode mamy super:-).Dzis pierwszy raz wyszlam z golymi nogami i w klapkach:-).
Milego popoludnia :-)
 
reklama
Sara - nie wiem, czy widzialas wczesniej jak pisalam. Nasz Tadek robi rozne kupy, w tym rowniez zielone (zolte, zlote i zielone). Pediatra powiedziala, ze dzieci na piersi tak mogą miec i ze wszystko jest ok.

Ja dalej na diecie, ale powoli rozszerzam - w niedziele zjadlam bialy ser, jak na razie oznak u malego brak. Jutro znowu sprobuje, tym razem wieksza ilosc.
Dzieczyny, a czemu tylko piersi jecie? Ja z indyka polecam udziec, pyszny jest:tak:Najlepszy duszony.
 
Do góry