reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
pozwoliłam se napisac wiecej :)

Natalia przyszla na świat o 16.55 przez sn co do cm to nie wiem :) od podania kroplówki to okolo godziny i juz wyszla córka :) wiec szybciutko :) podobno skurcze parte jak przyszły to 15 min i po krzyku :) i ono przedstawiam wam moja siostrzenice Natalie :) <pierwsze zdjecie :) >Zobacz załącznik 227125
Zobacz załącznik 227080

macie pozdrowienia od niej :)
 
Pozwolcie, ze nie skomentuje :-D:-D:-D
Chyba akozinska napisala wszystko w tym temacie!!! :tak:

Blueberry bede miec je jutro, wiec dam znac :happy2:
 
Cześć Laski.Wróciłam.Udało nam się wyjść w drugiej dobie po cesarce.Wolę kurować się w domu bo tu mam pomoc męża.Córa nareszcie usnęła,więc i ja mogę się położyć.Więcej napiszę w ciągu dnia.
 
o matko !!!!!!!!!!!!! padne chyba !!!!!!!!!!!!! rozne rzeczy slyszalam ale czegos takiego jeszcze nie :) :) :) hahaha
mloda_mamusia1 Ty tak powaznie ?????:szok:
 
Słuchajcie mnie to nie zaskoczyło bo o tym słyszałam. I tak myślę sobie że może nie o brudnych gaciach ale o takiej noszonej koszulce. To są takie metody naszych babek na tzw. urok jak dziecko mooooooooooooooocno beczy bez wytchnienia. I wydaje mi się że jakby Wam dzieciak płakał non stop kilka godzin to i takiej metody byście spróbowały, wierzcie!!! Wszystkiego wtedy człowiek się ima nawet takiego ciemnogrodu jak ma pomóc;-);-);-)
 
Witam dziewczyny, ja oczywiscie jeszcze nie rodzei nic sie nie zapowiada. Powiedzcie mi, czy was tez tak mecza tymi telefonami:"urodzilas juz"? jak mnie to wkurza. Wczesniej sie z tego smialam, ale teraz juz naprawde mam dosc. Wczoraj ylam z babcia na miescie i spotkala kilku znajomych i oczywiscie kazdy zdzwiwiony, ze ja jeszcze z brzuszkiem i pytali kiedy i kiedy, a moja babcia sie zdenerwowala i mowi ze jak oni tak moga, co to ich interesuje, jak urodze to zobacza, ze juz brzucha nie mam. Dobrze, ze babcia byla ze mna bo ta swoja zloscia mnie troche rozbawila.
Milego dnai wam zycze dziewczyny i rozpakowujmy sie wreszcie!!:)
 
reklama
Słuchajcie mnie to nie zaskoczyło bo o tym słyszałam. I tak myślę sobie że może nie o brudnych gaciach ale o takiej noszonej koszulce. To są takie metody naszych babek na tzw. urok jak dziecko mooooooooooooooocno beczy bez wytchnienia. I wydaje mi się że jakby Wam dzieciak płakał non stop kilka godzin to i takiej metody byście spróbowały, wierzcie!!! Wszystkiego wtedy człowiek się ima nawet takiego ciemnogrodu jak ma pomóc;-);-);-)
no nie wiem. Odpowiedzialny dojrzaly rodzic chyba by sprawdzil czy nie dzieje sie nic z dzieckiem-kolka, choroba. W zyciu nie przyszloby mi do glowy ze ktos "zauroczyl" dziecko bo to nie XVI wiek, a my nie chodzimy z dziecmi na sabat czarownic...oj kobiety....
 
Do góry