reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej dziewczyny

Ajentka i Kajecik powodzenia i trzymam kciuki za szybki i malobolesny porod

Ccaroline no Natalka cie nie oszczedza ale z dziewczynami juz chyba tak jest od poczatku chca pokazac kto tu rzadzi.

A ja was czytam tylko brak czasu na pisanie.Dzis bylam pierwszy dzien w pracy i przezylam chodz rana troszke mnie potem piekla.Synek spokojnie zniosl rozstanie czterogodzinne gorzej z mama bo co pol godziny dzwonilam i sprawdzalam.
Potem zreszta tez biegalam i wracalam tylko co chwilke na karmienie.Musialam odebrac synka ze szkoly ,kupic prezent(corcia szla do kolegi na urodzinki),odwiesc corke,potem przywiesc.Dopiero o 8 wieczorem spokojnie znalazlam chwilke na odpoczynek.Wykapalam malego i zaliczylam kilka zaleglych odcinkow Majki.
Teraz leze w lozeczku i nie chce mi sie spac zreszta chyba poczekam bo zaraz maly wstanie na cyca.
A wogole wrocilo mi sie zapalenie krtani sprzed porodu i buzia mi sie nie zamyka,mam nadzieje ze tylko na malego nie przejdzie.Najlepsze gdy go karmie i biedny skacze na moim sadle za kazdym razem gdy kaszlam.

to faktycznie zabiegana jesteś... ja nie wyobrażam sobie powrotu do pracy zaraz po porodzie...i nawet nie wiem co to bedzie jak mi się macierzyński skończy :dry::sorry2::sorry2::sorry2:

mnie przeziębienie męczy, J też chory...ech a w dodatku zima wraca :no::no::no:
owlrene szybkiego powrotu do zdrowia życzę! ZDROWIEJ! :tak:
 
reklama
no niestety... ale nic nie poradzę - nawet sex 2razy dziennie nie pomógł :dry:...jakoś zleci - aby tylko już nikt nie dzwonił bo będe niegrzeczna :dry::dry::dry:

ubiorę dziś łóżeczko chyba - bo po 1 jutro rodzice moi nas odwiedzają a po 2 ajentce83 to pomogło i dziś już chyba urodzi hehe:laugh2::laugh2::laugh2:


To szybko ubieraj łóżeczko:) Te niektóre dzieci to uparciuchy:/
 
hej babeczki:-D
no nieeeeeeeeeeeeeeeeee kolejne rodzą, a ja nic!!!!!!!!!!!

u nas nadal dwupak i też mnie wszyscy wokół wkurzają tekstem jeszcze nie urodziłaś?:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

w nocy miałam mocne skurcze i mdłości, ale mam tak od kilku dni, więc nie sądzę, by coś miało się dziać:-D
poza tym szwagier robił urodziny,nażarłam się tarty i pewnie stąd te mdłości:dry:

ccaroline
, kochana ja myślałam, że jak wejdę na bb, ty będziesz na porodówce, oby się jeszcze rozkręciło
mcgosia - przynajmniej wiesz, że za kilka dni ci wywołają:dry:
ja dowiem się od mego gina we wtorek co i jak
dronka - ja chyba tez umyje okna:-D
najwyżej mi ręce z zimna odpadną



EDIT: ja nie chcę rodzić na Wielkanoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
witam :-)

wieczorem wylecial mi CHYBA kawalek czopa ale jzu nic nie wiem na pewno...
Nie ukrywam ze sie nieco zdenerwowalam bo balam sie ze noc z glowy, ale ledwo kilka skurczy i tyle...:no:
Za to wstalam w zlym humorze jak diabli - juz od switu telefony "czy to juz?":baffled:

WG lekarza mam termin na dzis...:cool:
 
kejcik77 życze szybkiego porodu choć pewnie jesteś już po :tak:

Ajentka trzymam kciuki :tak: lekkiego i szybkiego porodu :tak:

Nio to nam się mamuśki rozkręciły na 13 :-D a u mnie cisza, skurczy zero - tylko lekkie kłócie i spinanie podbrzusza ale to jak mała się wierci, pachwiny bolą i zwiększyła się wydzielina ale to tylko z rana ehhh jak nic w czwartek doczłapie na kolejną wizyte do gina :tak: noc spokojna tylko częściej na siusiu wstaje ;-)
 
Kurde kobitki naczytalam sie o tej cholestazie ciazowej!!!
Nie wiem czy jej nie mam bo mnie nie raz wieczorem stopy swedza i nogi(nigdy o tym
nie slyszalam, a ostatnio tak sobie podrapalam nogi, ze takie krechy mialam)?!:sorry2:
Czasem rece ale nie tak bez przerwy, tylko czasem(zwlaszcza przed spaniem).
Co o tym myslicie?
Nie wiem czy w poniedzialek nie przejsc sie do szpitala!
Nie chce panikowac!
mag0007 Mnie tez dobija tekst jeszcze nie urodzilas?!:wściekła/y:
mysz1978 No to oby dzis;-).
 
a mnie juz wkurza tekst jak sie czujesz i kiedy urodzisz....a skad ja moge wiedziec :p
ale wczoraj mi sie brzusio spinał, mały cały dzień imprezował w brzuchu, mam nadzieje, ze chociaz tydzien pochodzę z brzusiem :)
No nic, jadę polatać po sklepach troszke :)
miłej sobotki kobitki a przeterminowanym mamuskom rozwoju akcji:)


AJENTKA powodzonka i czekam na relacje :)))
 
reklama
Kurde kobitki naczytalam sie o tej cholestazie ciazowej!!!
Nie wiem czy jej nie mam bo mnie nie raz wieczorem stopy swedza i nogi(nigdy o tym
nie slyszalam, a ostatnio tak sobie podrapalam nogi, ze takie krechy mialam)?!:sorry2:
Czasem rece ale nie tak bez przerwy, tylko czasem(zwlaszcza przed spaniem).
Co o tym myslicie?
Nie wiem czy w poniedzialek nie przejsc sie do szpitala!
Nie chce panikowac!
Gdy byłam w szpitalu jedna dziewczyna miała cholestazę... Wszystko ją swędziało, po nocach nie mogła spać, ciągle się drapała... w 37tc ją rozwiązali...
 
Do góry