reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ja dostalam w szpitalu herbatke koperkowa dla malej juz na drugi dzien po porodzie i ona lubi ja pic :) podobno dobra na brzuszek i ja pije ta herbate juz od dawna bo lubie :)
dziewczyny przez pierwsze 2 dni mala robila czarne kupy wiem ze takie powinny byc potem byly zielone i dzisiaj jakies brazowawe ? czy tak powinno byc ta pierwsza brazowa jakas taka gumowa byla i ciagnaca :/ a teraz chyba bedzie miec rozwolnienie bo tak jej w brzuszku jezdzi ? nie chce dzwonic do poloznej bo jutro o 11 bedzie u mnie :) myszka spi nieraz tak cicho oddycha ze musze ja dotknac i jak sie poruszy to ufffffffffffffffff :)
Teraz po zielonkawych pora na żółte, i one jak jajecznica się ciągną i śmierdziuszą :) A maluszką jeżdzi często, moja mała miała okropny dzień bo tak ja bąkaski męczyły że szok! Pomagało noszenie na rękach z lekkim naciskiem na brzuszolek!
 
Ja tez trzymam kciuki, jutrzejsza data tez mi sie podoba na porod, a potem dopiero 20.03 :) zawsze mialam jakies kuku na punkcie numerkow.
 
Właśnie przeczytałam, że jesteś ze śląska:-), nie rodzisz przypadkiem na Raciborskiej w Katowicach? Ja wczoraj byłam zwiedzić porodówkę i załatwić ZZO:happy2:

Dokładnie :-) Czyli widzimy się na porodówce :-D heheh (Zaraz sprawdzę kiedy masz termin)


k_aralajna czyli będą w czwartek Ci wywoływać już?

41 tygodni ... jesteś Mistrzem Kochana !!!

Hej Kochane :-)
Melduje sie na sekundke, bo puscili mnie na przepustke :-p Mam jeszcze godzinke i musze wracac.
Juz jestem po badaniach i KTG, mam lozko i w ogole jestem tak jakos pozytywnie nastawiona, bo leze na innym oddziale (nie tym co kiedys), obsluge mamy bardzo mila i jest niezle :-)
Jutro do poludnia na pewno bede juz po, tak mi powiedzieli :tak:
Dzidzius bedzie caly czas ze mna, co mnie niezmiernie cieszy i moge zaczac przystawiac od razu do piersi :-):-):-)
Jest dobrze :happy2: Moze wypuszcza nas na weekend jak nie bedzie komplikacji :-)
Trzymajcie sie cieplutko i do sklikania niebawem!!!
Buziaki!

Trzymam kciuki ! ;-)

a ja jakaś w nerwach...nie wiem...cos tak wewnętrze przeczucia jakieś...nawet J zauważył że podenerwowana jestem...w ogóle jest mi niedobrze i brzuch się spina :dry:

mam nadzieję że dobrze czuję i że to dziś ... a raczej z dzis na jutro :-D i chyba oby bardziej jutro bo nie chciałabym w nocy urodzić...boję się że niewyspana będę :-D:-D:-D

mcgosia83 czekam z niecierpliwością na ranek - zaraz po śniadanku sprawdzę jak Wasze postępy :-) Robi się ekscytująco heheh


A my dzisiaj byliśmy na wizycie u naszej pani Gin. Sympatycznie było - pomierzyliśmy miednice (samo badanie przyniosło mi tyle bólu, iż pani dr zarządziła dla mnie obowiązkowe ZZO na poród).
Pytałam o paciorkowce i bakterioloię - wg moich informacji to to samo. Teraz już podobno możemy się rozpakować w każdej chwili więc ... w drodze od lekarza podjechałam do triumpha po biustonosz laktacyjny :-D Zakupiłam zwykły ale za to w dobrej cenie heheh - a laktacyjny z canpol'u mam.
 
noughty&hapopy - a jakei wymairy miednicy ci wyslzy??? Ja pewnie bede miala znow zmierzona przy porodzie, choc poprzendio mialam w 38 tygodniu i bylam na granicy porodu SN ale mimo wszytsko urodzilam SN (choc synek urodzil sie niedotleniony) - teraz moze beda ostrozniejsi choc CC tak naprawde mi sie wcale nie usmiecha...

Tak sie zastanawiam - po CC przez dobe trzeba lezec plackiem. Kto wtedy sie zajmuje dziekciem??? jak jest z karmieniem???? W sumie to poprzendnio dostalam synka na 3 dobe po porodzie i zajmowaly sie nim pielegniarki i tez go karmily (ja czasem przystawialam jak u niego akurat bylam).

Kurcze - teraz jak mam wieksza swiaodmosc ze cos moze byc nie tak ,to normalnie portkami trzese ze strachu... i pewnie dlatego az tak m isie nie spieszy do tego porodu...
 
Właśnie powiem szczerze, ze pani dr mruczała sobie żywo pod nosem te moje wymiary podczas badania - po czym orzekła, iż musi je zapisać i wróciła z informacją, iż idealne warunki posiadam na co ja jej rzekłam "ja niestety już to dawno wiedziałam" heheh
Generalnie smutna prawda jest taka, iż rubensowskie kształty posiadam od dawna - tj. wyjątkowo kobiece biodra :-D:-D:-D Nie dopytałam jakie to są te idealne warunki gdyż z jednej str dobre wieści usłyszałam a z drugiej przypomniało mi się, iż biodra JLo od liceum posiadam ...
 
Hej :)

Dziewczynki mozecie mnie uswiadomic, jakie badanie wymiarow bioder prowadzone sa w PL? I czy ginekolog to robi prowadzacy ciaze czy przed porodem w szpitalu dopiero mierza? Kurcze u nas tego chyba nie robia, zalamac sie idzie.....
 
Hej :)

Dziewczynki mozecie mnie uswiadomic, jakie badanie wymiarow bioder prowadzone sa w PL? I czy ginekolog to robi prowadzacy ciaze czy przed porodem w szpitalu dopiero mierza? Kurcze u nas tego chyba nie robia, zalamac sie idzie.....

Mnie robiła moja pani Gin na dzisiejszej wizycie (38 tydzień ciąży). To się nazywa mierzenie miednicy ...
 
reklama
Ja tez nigdy nic nie mialam mierzonego, moze niekotrzy lekarze patrza "na oko" i mierza tylko wtedy kiedy im sie cos wydaje? Co kraj to obyczaj.
 
Do góry