reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
nie wiadomo kurde z tymi terminami.
dziewczyny a ja jestem teraz w 37 tak?
czyli niby do soboty musze sie wstrzymac zeby bylo bezpiecznie tak ?

a no i powiedzcie jak to jest ze skurczami? podczas nich dzidzia jest ruchliwa? czy wrecz przeciwnie?

wg suwaczka jestes w 37

a co do seksu to ja raczej w twojej sytuacji kiedy chodzisz bez czopa i z rozwarciem zapytalabym jednak lekarza tylko nie wiem kiedy masz wizyte, idziesz w ten czwartek jednak?
 
Tez uwazam, ze z tymi terminami to roznie, bo ja wedlug miesiaczki to na 16 marca mam, a wedlug usg na 24marca, bo dzidzi malutka!!!
majkaron Roznie z tymi badaniami, ja mieszkam za granica i mam wizyty co miesiac ale lekarz mi powiedzial, ze jak cokolwiek by sie dzialo to mam jechac na badania do szpitala i mnie przyjma i zbadaja i bylam tak raz i okazalo sie ze mialam infekcje grzybiczna, ktora Bogu Dzieki po tygodniu zostala wyleczona...
Wiec jak masz wrazenie, ze antybiotyk Ci nie pomogl to polecam do szpitala musza Cie zbadac to ich obowiazek!!! Za to im placa!!!
Ja np. teraz ma dopiero wizyte 24 w dniu porodu w szpitalu juz...chyba, ze wczesniej bede miala jakies obawy albo zacznie sie cos dziac.
Tez jestem zdania, ze pod koniec powinno byc tych wizyt wiecej no ale coz.
:confused2::confused2::confused2:
moniskabe Tak tak do Ciebie mialo byc ale ja za wami po prostu czasem nie nadazam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:....widzisz rozne zdania, ale pamietaj po 6 tygodni abstynencji:tak::tak::tak:wiec sobie przemysl, wszystko zalezy od Twojego temperamentu:laugh2::laugh2::laugh2:
w57vskjold61nkge.png
 
nie wiadomo kurde z tymi terminami.
dziewczyny a ja jestem teraz w 37 tak?
czyli niby do soboty musze sie wstrzymac zeby bylo bezpiecznie tak ?

a no i powiedzcie jak to jest ze skurczami? podczas nich dzidzia jest ruchliwa? czy wrecz przeciwnie?

- ojej!!!!!!!!!! jakie cudne zdjęcie!! slicznie wygladacie!! Monia nie wygladasz jakbyś rodzila niedawno no no:) Zosienka cudo!!!!!

+ no podobno sex najlepszy na rodzenie. Ja tez bbym juz najchetniej wziela mojego zeby urodzic


Moniskabe ma juz donoszona ciaze konczy 38 za 2 dni nawet zacznie 39

pamiętajmy jednak, że jest 2tyg w przód lub w tył :sorry:
 
ahh Kochane własnie wróciłam od gina z usg. Mały fajnie sie rozwija. Gloweczka w dół. Rozmiarami na odpowiedni tydzien tzn 36. I w ogole sliczna buzie widziałam az sie wzruszyłam.
A jak schodziłam z kozetki to patrzy na mnie i pyta sie "To jak rodzimy?" ja mówie że oczywiście że SN. Kazał mi sie ustawić z profilu. Popatrzał na mnie i mówi że obawia się ze sie nie uda. Mówi mi że jak sie nic nie zmieni tzn pewnie juz nie bede miała skurczy porodowych itd to w 38tc do cięcia :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: mówie mu że mam te wymiary sprzężną 19!! a on mówi że to chyba nie wystarczy. Mierzył głowke i jest duża. :-:)-:)-:)-( kurcze dziwnie mi no...jakoś tak....aahh ide was czytać. a mam nadrabiania że głowa boli!!!!;-)
 
oj dziewczyny ja wrocilam z miasta i jestem padnieta...

przeszlam sie troche i nogi wchodza w tylek, dziecko tak cisnie ze musialam stopowac, ale jakos dojechalam...:-)

herbate z lisci malin kupilam i juz zaparzam 1 kubeczek:-) zobaczymy

monia zuber slicznosci to twoje malenstwo:-):-):-)

Też wypiłam kubeczek naparu z liści malin nawet dobry:tak:
 
wg suwaczka jestes w 37

a co do seksu to ja raczej w twojej sytuacji kiedy chodzisz bez czopa i z rozwarciem zapytalabym jednak lekarza tylko nie wiem kiedy masz wizyte, idziesz w ten czwartek jednak?
wizyte to ja mam dopiero 4 marca. A srednio chca przyjmowac bez kolejki. albo kaza czekac az jakas pacjentka nie przyjdzie. Czyli moze to byc nawet kilka godzin.
Tez uwazam, ze z tymi terminami to roznie, bo ja wedlug miesiaczki to na 16 marca mam, a wedlug usg na 24marca, bo dzidzi malutka!!!
u mnie odwrotnie, na usg w 31 tygodniu , dzidzia bardzo duza, 2 tygodnie wieksza.
moniskabe Tak tak do Ciebie mialo byc ale ja za wami po prostu czasem nie nadazam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:....widzisz rozne zdania, ale pamietaj po 6 tygodni abstynencji:tak::tak::tak:wiec sobie przemysl, wszystko zalezy od Twojego temperamentu:laugh2::laugh2::laugh2:
heh ciezka sprawa :-D
ahh Kochane własnie wróciłam od gina z usg. Mały fajnie sie rozwija. Gloweczka w dół. Rozmiarami na odpowiedni tydzien tzn 36. I w ogole sliczna buzie widziałam az sie wzruszyłam.
A jak schodziłam z kozetki to patrzy na mnie i pyta sie "To jak rodzimy?" ja mówie że oczywiście że SN. Kazał mi sie ustawić z profilu. Popatrzał na mnie i mówi że obawia się ze sie nie uda. Mówi mi że jak sie nic nie zmieni tzn pewnie juz nie bede miała skurczy porodowych itd to w 38tc do cięcia :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: mówie mu że mam te wymiary sprzężną 19!! a on mówi że to chyba nie wystarczy. Mierzył głowke i jest duża. :-:)-:)-:)-( kurcze dziwnie mi no...jakoś tak....aahh ide was czytać. a mam nadrabiania że głowa boli!!!!;-)
uu.. w sumie to dobrze jak mowi wczesniej ze lepiej zrobic cc niz mialabym sie meczyc kilkanascie godzin sn , a potem by Ci zrobili jednak CC.

kurcze szkoda, ze ja nie mam aktualnego usg. jestem ciekawa ile ten moj "malutki" juz ma :-)
 
reklama
nie wiadomo kurde z tymi terminami.
dziewczyny a ja jestem teraz w 37 tak?
czyli niby do soboty musze sie wstrzymac zeby bylo bezpiecznie tak ?

a no i powiedzcie jak to jest ze skurczami? podczas nich dzidzia jest ruchliwa? czy wrecz przeciwnie?


mi sie wydaje ze to cale bezpiecznie/niebezpiecznie jest strasznie wzgledne, przeciez wiadomo ze kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie i tak do 2 tyg przed porodem to nalezy nadal na siebie uwazac..jedne dzieci rodzily sie w 35 yg i potrafia same oddychac i jest wszystko si, a inne w koncówce 37 tygodnia czy nawet 38 lądują jeszcze w inkubatorku..wiec tak jak mówe, wzglednośc względność..
 
Do góry