reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
marti ma śliczne dzieciątko....ale może na luty wystarczy już rozpakowanych, co??;-);-);-);-)
ja powoli znikam spać:tak::tak::tak:dobrej nocki
 
a ja mam pytanie gdyz od jakichs kilku dni schodzi mi skora z piersi, nie z brodawek tylko z samych piersi, nie jest to jakas duza ilosc ale jest to denerwujace, schodzi i swedzi. dodam ze nie uzywam jakichs nowych kosmetykow tylko od jakiegos czasu te same - oliwka bambino i krem do biustu perfecta mama firmy dax cosmetics, czy ktoras z was ma cos podobnego i czym to moze byc spowodowane?
 
a patrze w liste rozpakowanych i brakuje mi chyba frotki...?
a marti to nie wiadomo jak urodzila?? ale miala rozwarcie wiec pewnie naturalnie, czy sie myle...?
bo frotka jeszcze nie urdziła :)

ja też czuję, że przenoszę. Mimo skurczyków, rozwarcia i innych ciśnień to chyba w mojej rodzinie babki mają "mocną" ciąże, aż za.... :sorry:
 
jejku ale malutka jest śliczna :-) super, że ma 10pkt.

a ja dziś znowu miałam skurcze - ale co 13min. :tak: lekarz mi powiedział, że nie urodzę jeszcze bo dzidzia wysoko i jedynie te skurczyki mogą mi pomóc by dzidzia się obniżyła...


no u mnie był jeden 2 min. dziś i 3 dni temu w nocy, a ty co 13 min? kurde ja bym już panikowała:eek: a to tak może być co 13 min. hmm
tylko że ja mam małego bardzo niziutko ...
 
candy ja te skurcze czuję tylko jak spokojnie leże - więc to pikuś-niegroźny. Dziś sobie tak leżałam i myślałam, że się zdrzemne, ale zaczeło mnie boleć i kuknełam na zegar, później o mało nie zasnęłam i ból w dole -kuknełam po 13min. i tak przez ponad godzinkę. :tak:
Ale jak wstałam to już tego nie zauważam...wiec nie mam co się bać ;-)

a jak nawet urodzę to już mam 37 tydzień więc spox -byle jutro mi wody nie odeszły bo musze iść do pracy z L4 i trochę głupio zalać wodami biuro :laugh2: zresztą tak z mokrymi gaciami do taxi wsiadać to też obciach :eek:
 
reklama
Do góry