reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Tak ja już od wczoraj chodzę;-)
Odstawiną mam luteinę od 37tc a fenoterol odstawiam teraz stopniową jutro biorę ostatnią dawkę o 18:laugh2: Czuje skurcze ale nie są one bolesne takie napinanie brzucha nieprzyjemnie...są teraz troche silniejsze i częstsze od kiedy chodzę:sorry:oraz mam ból spojenia łonowego jak dłużej poleże i wstaje a jak się rozchodzę to jest ok.
Szyjki ponad tydzień temu prawie nie miałam+1,5cm rozwarcia...i tak sobie chodzę drugi dzień a bałam się,że jak wstanę to odrazu urodzę:szok:
Lekarz kazał mi w sobotę wstać i rozruszać się przed porodem i czekać na skurcze:-D
Wczoraj opisałam pierwszy dzień jak wstałam z wyrka na wątku leżące fenoterowe mamusie.Nie było łatwo tak wstać hop siup odrazu.

No ja psychicznie nastawiłam się na poród na marzec. Nie wiem może to niemądre ale jakoś tak sobie wmówiłam. Może chcę zwlekać bo mam parę rzeczy do zrobienia. A dokładnie do napisania dwa obszerne dokumenty, które chcę skończyć przed porodem. Wiem że to może śmieszne ale poprosiłam dzidzię żeby wcześniej nie wychodziła:eek: Oczywiście najbardziej mi zależy na tym żeby ona była zdrowa. Chodzę po domu jednak dużo leżę. Mniej niż wcześniej jednak leżę.
 
reklama
Ej, dziewczyny, zastopujcie trochę. Tu jest dział "marcówki":-p;-)

U mnie nic nie wskazuje na to, żebym wcześniej urodziła. Termin mam na 28 marca i mam cichą nadzieję, że chociaż do 15 wytrzymam...
 
generalnie nikt nie powie ci dokladnie kiedy urodzisz,
nikt nie potrafi przewidziec terminu porodu bo nikt dokladnie nie wie co ten poczatek porodu wyzwala...
wszystkie objawy zwiastujace porod moga wystepowac stopniowo w ciagu miesiecy lub tygodni albo wystapic w ciagu kilku godzin,
trzeba podchodzic z dystansem do tego co mowia lekarze bo oni sami moga tylko podejrzewac... ;-)
 
Ładna dzisiaj data na poród :) Moje gratulacje :)

A u mnie nic, wielkie zero ,ani skurczy, ani nic. Moje dziecko widocznie w matke bedzie i olewa wychodzenie na zewnatrz w taka pogode ;-) Starsze tez zreszta sniegu nie lubi :-)

Tak wogole to czesc :-)

Niedobrze mi na ten snieg juz, dzis pada od rana.
 
Nadia a lekarz ci potrafił określić orientacyjnie kiedy tak możesz po wstaniu zacząć rodzić???

ja pytałam mojeo bo tez biore Fenek i mój powiedział że nigdy nie wiadomo. Może to byc na drugi dzień a moge nawet przenosić ciąże i trzeba bedzie wywoływać. Ale nie wiem jakie zdanie ma lekarz Nadii.

Kurcze dziewczyny to sie już na dobre zaczeło!!!!! A ja sama siedze w domku i sobie wlaczyam sport. Kręgosłup mnie boli w odcinku piersiowym. To takie nieprzyjemne. Piersi sa cięższe i to duuuuużo i większe znowu są. Ah ja juz chce to odstawić i urodzić. Ja już chce poczatek marca!! ahhh
 
reklama
Do góry