reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Tak tak, zwalaj na Mysie ;D

Kochane, a co do brzuszka, to może się obniżyć zaraz przed porodem czy konkretnie musi 3 - 4 tyg. przed?? Bo mi to dzidziuś w kanał się pcha, szyjka się skraca, a brzuch jak był, tak jest.. Tylko z przodu od spojenia w góre mi sie takie cuś zrobiło, co wygląda jak taki duży, szeroki lej.. Ja nie wiem.. A musi brzuch opaść w ogóle??
W pierwszej ciąży nic a nic mi brzuchol nie opadł.
 
reklama
xXxIzuLQaxXx tak samo jak ty ciagle mysle a to i tamto i chyba jak nie przezyjemy na wlasnych skorach to sie nie dowiemy bo diewczyny pisza kazda z nas bedzie przechodzic /przeszla inaczej .
 
A ile po porodzie trzeba poscic ? i dlaczego tak dlugo :)Ale wam fajnie moze naprawde sie w szpitalach stykniecie :) a ja tutaj sama nie mam zadnej bratniej duszy co by za rogiem mieszkala :(
kochana ja tez jestem sama...ja sie nawet boje jak zaczne rodzic ze zaniim skąbinuje ekipe do dziecka i taksi do szpitala to urodze w domu hehe
 
kochana ja tez jestem sama...ja sie nawet boje jak zaczne rodzic ze zaniim skąbinuje ekipe do dziecka i taksi do szpitala to urodze w domu hehe

Ja to wogóle jestem sama tu w Poznaniu nie mam żadnej rodzinki. No mam męża jak zacznę rodzić to moja mama wsiada w PKS i za jakieś 6 godzin jest u mnie:-D:-D No teściowie mieszkają bliżej więc mąż ją do nich zawiezie. Bo sama nie wyobrażam sobie rodzić:szok: Mam jużnakręconą położną z którą urodziłam pierwszą córę bo panikuję teraz z porodem bo pierwszy strasznieeeee bolał:-(
 
czesc dziewczyny
Codziennie jak zagladam na forum to najpierw na podforum z porodowki i potem na gratulacje i powiem wam ze w porownaniu do styczniowek i mam z lutego, na marcowkach jak narazie wszystkie mamy dobrze sie trzymaja. Bo po za dwiema mamusiami wszystkie nadal w dwupaku, a to przeciez coraz blizej.
U nas dzis sniezyca, nic tylko w domu siedziec i TV ogladac. Wogole w taka pogade nie mam na nic ochoty.

Kamikaa po porodzie posci sie 6 tygodni :tak:, ale uwierz mi jakos wiekszej ochoty sie na nic nie ma ani tym bardziej sily.
 
czy 30 mg/dl białka w moczu to coś bardzo poważnego?? kurde niby już jutro wizyta u gina, ale już bym chciała coś wiedzieć.. młoda mamusia wylądowała przez to w szpitalu.. matko żeby u mnie się też tak nie skończyło:no:
 
czesc dziewczyny
Codziennie jak zagladam na forum to najpierw na podforum z porodowki i potem na gratulacje i powiem wam ze w porownaniu do styczniowek i mam z lutego, na marcowkach jak narazie wszystkie mamy dobrze sie trzymaja. Bo po za dwiema mamusiami wszystkie nadal w dwupaku, a to przeciez coraz blizej.
U nas dzis sniezyca, nic tylko w domu siedziec i TV ogladac. Wogole w taka pogade nie mam na nic ochoty.

Kamikaa po porodzie posci sie 6 tygodni :tak:, ale uwierz mi jakos wiekszej ochoty sie na nic nie ma ani tym bardziej sily.

Ja po porodzie pościłam 3 miesiącebo psychicznienie mogłam a jak spróbowałam to szybciutko skończyliśmy bo jeszcze mnie tam wszystko bolało mimo ze nie porozrywało mnie szczególnie mocno.
 
reklama
kamikaa, czarnuszka dołączam do was... też nie mam do kogo gęby otworzyć...mieszkam w Wawie poltora roku...a mój J przedstawił mnie tylko kolegom...w sumie nie ma kolezanek...a Ci koledzy to i rozwodnicy albo kawalerowie ...boję się też ze nie bedę miała z kim do szpitala pojechać :sorry:

kamikaa daj swojemu mężowi czekolady - to afrodyzjak i może nabierze ochoty na sex ;-)
ja jeśli już mam ochotę to tylko z rana...ale akurat J wychodzi do pracy więc nici - i tak sobie poszczę już chyba 3miesiące (jeśli nie dłużej :baffled:)
 
Do góry