reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ja czasem mam więcej a czasem normalnie tej wydzieliny, ale ostatnio zauważyłam, że jak zmarznie mi tyłek, bo np. nie założę rajstop, to mam więcej i jeszcze jak mam majtki z dodatkiem sztucznego. Nakupowałam sobie teraz samych bawełnianych i już nie leci mi tyle tej wydzieliny. Mam teraz mało, tak normalnie..
 
MoniSkaBe! Współczuję! Ja bym się wyprowadziła do nawet mini kawalerki byleby bez rodziny :sorry2: :eek:
A nie możecie się wyprowadzić spowrotem do Babci K?
Z resztą za 1000 zł spokojnie coś wynajmiecie, a do tego i tak wydajesz na jedzenie...
 
Dziewczyny, ja miałam w pierwszej ciąży też takie chlupanie ;-) i też się stresowałam, ale się okazało że to normalne jest. Tzn nie wiem czy chlupanie to dobre określenie, ale były takie momenty, że czułam jak to wypływa i potem miałam wkładkę do zmiany od razu :sorry:
 
Asiu dzieki za odpowiedz.
no niestety nie mozemy wrocic do babci, gdyz mieszkalismy z nia w domu wujka, ktory jak dowiedzial sie, ze bierzemy slub to nas poprostu wygonil. No ale najgorsze jest to ze babcia - kobieta w wieku 77 lat zostala sama, w domu gdzie musi sama sobie napalić.. aaaale to dluga i bolesna historia.

juz wczoraj powiedzialam Karolowi, zebysmy szukali kawalerki, ze ja nie pozwole, zeby moi rodzice traktowali nas jak piate kolo u wozu.

:-)
 
Blueberry dzieki za pocieszenie.. ja juz tu cos o cieknacych wodach plodowych zaczynalam sobie wmawiac..:eek:
Ja się też o to martwiłam, ale na wizycie mi lekarka powiedziała, że może być w ciąży więcej wydzieliny, wszystko posprawdzała i powiedziała, że ilość wód jest ok i wszystko jest pozamykane, więc to na pewno nie wody.
 
Jak gin widziała i mówi że ok, to na pewno jest dobrze :tak:. Posiew też miałyście robiony? Ja tak jak pisąłam też duzo miałam w pierwszej ciąży (też sie martwiłam tym), ale też mi gin mówiła ze jest ok. No ale chlupania u mnie nie było :sorry:. Chodziąłm w podpasce, nie z wkładką i dało sie przeżyć (chocciaż to było lato i troszke doskwierało to coś miedzy nogami w najwieksze upały)
 
reklama
Witam:)
I już po weekendzie, idę zaraz na zakupki.
moniskabe no ja ci się nie dziwię. Przecież 1000 zł to jest bardzo dużo, a zreszta przecież ty jesteś w ciąży, to zamiast jeszcze Tobie usługiwać, no ale z rodzinką to tak jest. Też wydaje mi się lepiej wyszlibyście na tym wyprowadzając się, ale to Twoja decyzja
 
Do góry