reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
marti daj znać co z tym brzuszkiem

mnie dzidziol właśnie intensywnie kopie, chyba dostał za dużo cukru (zjadłam 3 babeczki:-D:-D)


a czy te skurcze od 20 tygodnia sa mocne, i skąd mam wiedzieć, ze to nic złego się nie dzieje?
 
smartka sliczna masz stopke :)
mag007 tez ostatnio myslalam o tych skurczach i jak bylam na polowkowym to dziecko bylo dosc nisko osadzone i glowa do dolu niby moj gin mowi ze w tych tygodniach to nie ma zadnego znaczenia ale wtedy przy badaniu pani Doc.pytala czy nie mam czasami skurczy ???
skad mam wiedziec jak to poznac nieraz tam na dole tak jakby hmmmm jak to napisac jakby mi sie moja napinala i puszcza ale to nie jest zaden bol czy cos takiego to bardziej pochwa ale czy to sa skurcze ?
Jestem totalnie zielona i tez sie obawiam czy w razie jakiegokolwiek niebezpieczenstwa rozpoznam zagrozenie :((

Niby gin mowi ze to sie czuje .
hmmmm wiecie co przy stosunku zeby facet mial wiecej przyjemnosci mozna trenowac miesien pochwy ,przez to ze ten miesien pracuje pobudza to czlonek i facet ma wiecej przyjemnosci kiedys tak wyczytalam i uczylam sie operowac tym miesniem i moj m byl zadowolony i to co ja nie raz odczuwam to wlasnie do tego mozna porownac ? sa to skurcze ?
 
Mag007 nie mam zielonego pojecia jak one maja wygladac. Boje sie, ze nie skumam, ze to to. Ale dziewczyny, ktore juz rodzily pewnie nam pomoga :-)
Ja nadal czuje moja lydke, kupilam magnez z wapniem. Mam nadzieje, ze pomoze. Dzidz w miare spokojny, ale wsuwam wlasnie ciasto i pewnie sie obudzi wkrotce :-D
 
Najadlam sie bulki z marmolada i teraz popilam talerzem zupy kapusniakowej :-D i chyba zaraz ...................zaczyna mnie bolec brzuch ojjjjjj skonczy sie chyba na kibelku ale nie moge sie zdecydowac czy bardziej chce mi slodkiego czy kwasnego :)
Zrobie tak jak znajoma ogorki kiszone maczala w nutteli :-D
 
Najadlam sie bulki z marmolada i teraz popilam talerzem zupy kapusniakowej :-D i chyba zaraz ...................zaczyna mnie bolec brzuch ojjjjjj skonczy sie chyba na kibelku ale nie moge sie zdecydowac czy bardziej chce mi slodkiego czy kwasnego :)
Zrobie tak jak znajoma ogorki kiszone maczala w nutteli :-D
Lo matko! :szok::szok::szok:
Ja na szczescie nie mam zachcianek. Hustawek nastrojow tez nie mam :-D Oby tak dalej ;-)
 
co do skurczy "przepowiadających" to ja ich nie miałam, nawet w 9 miesiącu :sorry2: nawet porodowe miałam tak słabe, że się zastanawiałam czy to ma tak wyglądać :-D oczywiście później miałam już konkretne
z tego co czytałam to one są słabsze (ale co to da jeśli kobitka nie wie jakie są mocne) i zanikają...
 
reklama
co do skurczy "przepowiadających" to ja ich nie miałam, nawet w 9 miesiącu :sorry2: nawet porodowe miałam tak słabe, że się zastanawiałam czy to ma tak wyglądać :-D oczywiście później miałam już konkretne
z tego co czytałam to one są słabsze (ale co to da jeśli kobitka nie wie jakie są mocne) i zanikają...
No to nas pocieszylas kochana :shocked2::-D
 
Do góry