reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Czarnuszka88 ile Twój synio ma ząbków, u nas od dłuższego czasu tylko 6 i nic nie zapowiada się na razie na następne.

- moj Sebus ma 8 zabkow dwie dolne dwojki wyszly mu nieadwno i to byl koszamr juz przy dwojkach mial prawie 40 stopni goraczki straszne to ...ciekawe co bedzie jak beda mu szly tylne....
Sebus wczoraj pierwszy raz jadl racuchy i mu smakowalo....zreszta mu wszystko smakuje....i jablka tez maz przytargal hehe :))


Wiecie co....nawet listopadówki niektore juz urodzily i maja swoje kruszynki takie malenkie naptrzec sie nie mozna
 
Dzisiaj cisza jakas moze trzeba temat rozkręcić :-) Co na obiad planujecie bo ja smaka nie mam może mi się coś zechcę :)
Ja jeszcze nie wiem.. M pewnie zje troche w pracy a ja ugotuję fasolke szparagową z bulka tartą:tak: M jak wróci to już kanapki pewnie zje na kolację:-) Zresztą poczekam na niego może cos razem wymyślimy:-D

Cześć moja imienniczko :-)
Witaj

to powie mi ktos jak zrobc suwaczek na pulpit na windows wista???
Kurka zapomniałam M zapytac jak on mi to zrobił.. ale wiem, że do notatnika jakiś kod kopiował..:zawstydzona/y: Jak M wróci z pracy to od razu zapytam i napiszę:tak:







 
:) Moja siostra ma termin 1 listopad, więc już nie długo zostanę ciocią :-)
- u mnie bylo tak ze moja starsza siostra tez byla razem ze mna w ciazy i miala termin na 28 pazdziernik a ja na 9 liatopad...ja urodzilam 31 pazdziernika a ona 1 listopada...dzien po mnie hehe a jeszcze mowila mi..."sandra zebys tylko w swieto zmarlych nie urodzila..."hehe


Ja jeszcze nie wiem.. M pewnie zje troche w pracy a ja ugotuję fasolke szparagową z bulka tartą:tak: M jak wróci to już kanapki pewnie zje na kolację:-) Zresztą poczekam na niego może cos razem wymyślimy:-D




Witaj


Kurka zapomniałam M zapytac jak on mi to zrobił.. ale wiem, że do notatnika jakiś kod kopiował..:zawstydzona/y: Jak M wróci z pracy to od razu zapytam i napiszę:tak:









oooooooo ja chyba tez jutro se walne fasolke maz uwielbia .....
dziekuje Ci bardzo!!!
 
reklama
M właśnie odebrał moje wyniki,i pokazał doktorowej-są nawet okey, tylko mam zapalenie układu moczowego i mam brać urinal, kurcze nie wiem czemu??nic mnie nie boli, nawet nie wiem w jaki sposób miałbym sobie przeziębić:eek:
 
Do góry