reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam! Dzisiaj taki zwariowany dzień..nic mi się nie chcę, a muszę wyjść z domu :sad::eek: Mój Ł zrobił mi dzisaj urodzinowe śniadanko i teraz siędzę i wcinam przed kompem :-p
Kochana!!!


Dziewczyny widzę, że większość was ma bóle kręgosłupa, a czy któraś z was cierpi na bóle pupy, to znaczy chodzi mi o taki ból w okolicy kości krzyżowej, podobno nazywają się one bólami krzyżowymi. Ja mam je już bardzo długo, przeważnie pojawiają się po wysiłku, czyli po jakimś sprzątanku albo po dłuższym staniu i oczywiście wtedy nawet leżenie nie pomaga.:-(
Dobra kochane muszę spadać bo mam strasznie dużo roboty dzisiaj chociaż wolałabym posiedzieć z wami!!!

Buziaki
Ja tez mam straszne bóle własnie tak jakby na kości biodrowej od tylu.. nie wiem jak to napisac, tak jakby na pupe z tyłu nachodziło. Najgorsze jest to, ze nie moge się w nocy przekręcac , nawet nogi w kolanie zgiąc taki ból..:-(

no chusty sa drogie i jak dla mnie dzieko jest troche sciskane w niej :eek: albomoze to tylko moje zle spostrzezenia ... chyba wole nosideko , ale mysle ze ani to ani to nie bedzie potrzebne:tak: chociaz s:tak:ie zobaczy
Ja tam nie zamierzam używac chusty ani nosidełka, dla mnie to zbędny zakup;-) W domku to wiadomo, że dzidzia ma łóżeczko i mnie, a jak wychodzimy to wózeczek, na pewno wygodniej mu będzie się w wózeczku rozłozyc niż w chuście by byl;-) No ale musze przyznac, że dla mam wygodna sprawa, więc się jeszcze zastanowię:-p







 
reklama
za mną chusty jakoś nie przemawiają zresztą nie wyobrażam sobie noszenia bliźniaków to by było komiczne jedno z przodu drugie z tyłu, też mam wrażenie skrępowania ruchów dziecka, ale to może zludzenie, ja nie mogę sobie wyobrazić jak będę nosić moje dzieciaki, ale to chyba przyjdzie samo
co do bolów pupy, też tak czasem mam moja gin mówi,że za malo ruchu i tyle, leżenie na boczku pomaga, zresztą ma to ponoć coś wspólnego z zaparciami,z którymi też się potroszku zmagam, piję, jem jabłka, śliwki i dalej nic, ale logicznie myśląć muszę ograniczyć mieszanki typu makaron, a za chwilę czekoladka.
pozdrawiam, miłego dnia
 
ja na obiad dla sebusia mam racuszki z jablkami a dla sibie pewnie nic...chyba ze tesciowa cos ugotuje ja mam pusta lodowke i nie mam jak isc do sklepu bo mam 2 km. Ale mam jeszcze wczorajsze cos to moze zjem...uwielbiam gotowac a nie mam jak bez kuchni wlasnej....

A mlody to tak mnie kopie ze az usnac nie umialam wczoraj z wrazenia :)))
 
ja na obiad dla sebusia mam racuszki z jablkami a dla sibie pewnie nic...chyba ze tesciowa cos ugotuje ja mam pusta lodowke i nie mam jak isc do sklepu bo mam 2 km. Ale mam jeszcze wczorajsze cos to moze zjem...uwielbiam gotowac a nie mam jak bez kuchni wlasnej....

A mlody to tak mnie kopie ze az usnac nie umialam wczoraj z wrazenia :)))

Też miałam zrobić dzisiaj racuszki :) Więc może :) Mąż jabłek przyniósł :)
 
No właśnie te bóle biodrowo-pupowe ja też mam, ale zauważyłam że jak leżę anie jak chodzę, zwłaszcza po nocy, chociaż nie zawsze...
Dla mnie chusty sa super sprawą i są bardzo bezpieczne, w życiu bym nie kupiła nosidełka, a w chustę na pewno zainwestuję:-)

Młoda mamusia-STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM....:-)
 
reklama
Witaj AGUS27 ja mam termin na 30 marca więc bliziutko, haha przynajmniej nie jestem ostatnia, bo ze wszystkim dziewczyny mnie przeganiają:-D:-D miały dużo wcześniej ruchy niż ja(co zrozumiałe)wiedzą już co niektóre jaka płeć:-D:-D

Hej Neska!miło Cię poznać! :-) Ja od paru dni coś tam czuję, jakby kłucia
wnioskuję, że to maluszek :tak: Mnie też juz zżera ciekawość kto zamieszkał w moim brzuszku. We wtorek USG mam nadzieje ze wreszcie sie dowiem:-)
 
Do góry