reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Mloda mamusia, to w moim wieku jestes :) super :) bo czułam sie tu jakos tak jak gówniarz jakis hi hi ;p Nie no, zartuje oczywiscie :) Nigdy nie odczułam tego ze jestem mlodsza.. raczej sie tu wszystkie na równi traktujemy :):* co bardzo mi sie podoba, bo nikt mi nie wypominal wieku :) A niestety na róznych forach, różnie bywa ;/ A i WSZYSTKIEGO NAJ :*:*:*

Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie! :):* i życze spokojnych jeszcze ok 4 - 5 miesięcy :):*

Oj, kochane, o plecach mi nie mówcie.. Ja czasem nawet wstac z fotela nie moge.. Wczoraj jak sie na chwile w wannie kąpusialam, to mama mi musiala pomoc wstac.. Szok po prostu.. Nie raz mi sie plakac chce :( To wszystko po tym wypadku w zeszlym roku.. Bo mialam lekki uraz kregoslupa (okolice lędzwi) i dlatego ból sie nasila teraz..

U mnie jest ładna pogoda :);p
 
reklama
burza, ja mam bóle właśnie w okolicy krzyża i w miednicy (jakby w pośladku). Doktor mi wytłumaczył, że macica uciska sploty nerwowe i stąd ten ból.

agniecha, ja niedługo skończę 32 ;-)

Kochane, dopiero Wam na świat idzie! :):* nie macie sie czym przejmowac :) Moja mama ma 46 latek a laska z niej i ładna i rozrywkowa :) No i najlepsza mama pod słońcem hi hi :)
 
Hej:-):-)
Wiecie co pospałam dziś do 9.50:szok::szok::szok: Mnie się to nie przytrafia ,ale synuś był na noc u mamy więc mogłam dospać. Teraz zajadam śniadanko i czytam was sobie :-)

Witaj AGUS27 ja mam termin na 30 marca więc bliziutko, haha przynajmniej nie jestem ostatnia, bo ze wszystkim dziewczyny mnie przeganiają:-D:-D miały dużo wcześniej ruchy niż ja(co zrozumiałe)wiedzą już co niektóre jaka płeć:-D:-D

smartkaja w pierwszej ciąży utyłam 25 kg, byłam bardzo spuchnięta, byłam jednym wielkim obrzękiem, ale lekarz nigdy nie zwracał mi uwagi, żebym siępowstrzymała z jedzeniem, ani nie sugerował mi diety, po prostu, poszło i taka moja natura.
Teraz przytyłam pewnie z 5 kg bo dawno się nie ważyłam.

Na krzyż też sobie mogę popsioczyć, bo boli gdy się muszę wyprostować po schylaniu lub po odkurzaniu:no:

Dzisiaj na TVN był program o chustach do noszenia dzieci, fajna sprawa,:tak::tak: ale obawiam się czy dałabym radę sobie ją założyć:confused2:

Mi również podobają się te chusty, widziałam kobietę w sklepie jak niosła dzieciątko w niej, cudnie wyglądało, ale myślę, że raczej nie będę miała takiej potrzeby aby maleństwo często nosić :) podobno są bardzo drogie.

Witam! Dzisiaj taki zwariowany dzień..nic mi się nie chcę, a muszę wyjść z domu :sad::eek: Mój Ł zrobił mi dzisaj urodzinowe śniadanko i teraz siędzę i wcinam przed kompem :-p

Sto lat sto lat niech żyje żyje nam :)

Wszystkiego najlepszego kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A ja sie wkurzam bo mlody cos marudzi caly dzien nawet posprzatac nie moglam.... ale zaraz pojdzie spac moze...

Ccaroline85- a Twoj synek ile razy spi w dzien???

Dawidek właśnie usnął, to jest jego jedyna drzemka w dzień i będzie spał mniej więcej 2 h, a na noc zasypia około 20 i ostatnio robi mi pobudkę o 6 rano. :) A jak jest u was?
 
mloda mamusia1 wszystkiego naj naj naj naj lepsiejszego :-)

duzo nas mlodych mamus ale super :-) no i fajne wlasnie jest to ze nikt nie lekcewazy z powodu wieku :tak:

a ja wlasnie co dopiero wstalam :szok:masakra!!! jem sniadanko witaminki i popijam pyszna herbatke cytrynowa liptona mniami !!! :-) ej w ogole wstaje z mysla ze dzisiaj piatek i sie szykuje ze maz bedzie na 22 w domu a tu zonk :eek: ale super ze dzisiaj sroda !!!! juhej !!! :-D

ja w ogole 4 kg przytylam i sie ciesze ze tylko tyle ;-) mam nadzieje ze gora na 82 sie skonczy choc w ostatnich dwoch miesiacach chyba najbardziej sie tyje :sorry:
 
Dawidek właśnie usnął, to jest jego jedyna drzemka w dzień i będzie spał mniej więcej 2 h, a na noc zasypia około 20 i ostatnio robi mi pobudkę o 6 rano. :) A jak jest u was?


u nas podobnie usypia ok 11-12 i spi 2-3 godziny potemna noc zasypia o 18 i budzi sie roznie nieraz 6 nieraz 8 ale tak czesciej jak maz do pracy wstaje to sebek jest naszym budzikiem o 7:20 hehe
 
no chusty sa drogie i jak dla mnie dzieko jest troche sciskane w niej :eek: albomoze to tylko moje zle spostrzezenia ... chyba wole nosideko , ale mysle ze ani to ani to nie bedzie potrzebne:tak: chociaz s:tak:ie zobaczy
 
Cześć dziewczyny ja tez jestem z lublina mam zamiar rodzić na kraśnickiej a do gin chodzę na jutrzenki dr.karwsik katarzyna.

No to może się spotkamy na porodówce, bo też ten szpital obstawiam:-):-):-) No chyba że ja będę później, bo mam młodszą o tydzień ciąże, to najwyżej przytrzymasz mi miejsce hihi;-);-)

Dziewczyny widzę, że większość was ma bóle kręgosłupa, a czy któraś z was cierpi na bóle pupy, to znaczy chodzi mi o taki ból w okolicy kości krzyżowej, podobno nazywają się one bólami krzyżowymi.
Właśnie ja mam te bóle krzyżowe, które promieniują czasem na całą pupę i biodra. Staram się dużo leżeć i dzięki temu mnie to tak strasznie nie męczy, ale wczoraj niby nic takiego nie robiłam (miałam tylko 2 godziny zajęć) a strasznie się męczyłam na wieczór:eek::eek:
 
reklama
no chusty sa drogie i jak dla mnie dzieko jest troche sciskane w niej :eek: albomoze to tylko moje zle spostrzezenia ... chyba wole nosideko , ale mysle ze ani to ani to nie bedzie potrzebne:tak: chociaz s:tak:ie zobaczy
Ale właśnie ma być ściśnięte, bo w nosidle za bardzo zwisa i do jest niedobre dla kręgosłupa.
 
Do góry