reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej Kobietki!
Jestem na forum od jakiegos miesiąca ale tutaj jeszcze się nie udzielałam:-)
Mam termin na 31 marca, a na imię mi Agnieszka :-)
Będzie mi miło dołączyć do Waszego grona :-)
 
reklama
EVELLCIA ja mam usg na kazdej wizycie, bo o moją Dzidzie w sumie chwilę "walczyliśmy" i od początku jestem pod tzw. szczególnym nadzorem..tymbardziej, że byliśmy kierowani na inseminację i w momencie kiedy już prawie na nią czekaliśmy i odpuściliśmy częściowo takie parcie że musimy - udało sie! Dzidziolek chciał przyjść z zaskoczenia - nie z ciśnienia:-) i to dlatego.. Moja pani dr przez rok wcześniaj wykonywała mi miliony badań i zna mnie od podszewki, dlatego teraz tak jest... Zresztą - to strasznie fajna babka (tfu, tfu);-)
Dobra, ale ja teraz spadam się dotlenić, napisze coś jeszcze póżniej - o ile mnie M. nie podsiądzie przy kompie jak wróci z pracki, hejka:eek:
 
Witam w pochmurną środę :) a mnie jak zwykle Dawid o 6 zbudził, zaczynam powoli się przyzwyczajać to tak wczesnego wstawania. Po za tym u nas bardzo brzydka pogoda i nic się nie chce robić.

Jak u was samopoczucie? Mnie zaczynają boleć plecy przy leżeniu, muszę się co chwilę przewracać z jednej strony na drugą, podobnie miałam z Dawidkiem.

Pozdrawiam i miłego dnia życzę! :-)
Witam w tą szarą środę:-) Mnie też plecy bolą:-( Normalnie w nocy to tak się wiercę, że:szok:

Hej Kobietki!
Jestem na forum od jakiegos miesiąca ale tutaj jeszcze się nie udzielałam:-)
Mam termin na 31 marca, a na imię mi Agnieszka :-)
Będzie mi miło dołączyć do Waszego grona :-)
Witaj wśród marcóweczek:tak::-)
 
EVELLCIA ja mam usg na kazdej wizycie, bo o moją Dzidzie w sumie chwilę "walczyliśmy" i od początku jestem pod tzw. szczególnym nadzorem..tymbardziej, że byliśmy kierowani na inseminację i w momencie kiedy już prawie na nią czekaliśmy i odpuściliśmy częściowo takie parcie że musimy - udało sie! Dzidziolek chciał przyjść z zaskoczenia - nie z ciśnienia:-) i to dlatego.. Moja pani dr przez rok wcześniaj wykonywała mi miliony badań i zna mnie od podszewki, dlatego teraz tak jest... Zresztą - to strasznie fajna babka (tfu, tfu);-)
Dobra, ale ja teraz spadam się dotlenić, napisze coś jeszcze póżniej - o ile mnie M. nie podsiądzie przy kompie jak wróci z pracki, hejka:eek:
rozumiem. w takim razie moje gratulacje i życze powodzonka:)


ja tez narazie uciekam
 
Hej:-):-)
Wiecie co pospałam dziś do 9.50:szok::szok::szok: Mnie się to nie przytrafia ,ale synuś był na noc u mamy więc mogłam dospać. Teraz zajadam śniadanko i czytam was sobie :-)

Witaj AGUS27 ja mam termin na 30 marca więc bliziutko, haha przynajmniej nie jestem ostatnia, bo ze wszystkim dziewczyny mnie przeganiają:-D:-D miały dużo wcześniej ruchy niż ja(co zrozumiałe)wiedzą już co niektóre jaka płeć:-D:-D

smartkaja w pierwszej ciąży utyłam 25 kg, byłam bardzo spuchnięta, byłam jednym wielkim obrzękiem, ale lekarz nigdy nie zwracał mi uwagi, żebym siępowstrzymała z jedzeniem, ani nie sugerował mi diety, po prostu, poszło i taka moja natura.
Teraz przytyłam pewnie z 5 kg bo dawno się nie ważyłam.

Na krzyż też sobie mogę popsioczyć, bo boli gdy się muszę wyprostować po schylaniu lub po odkurzaniu:no:

Dzisiaj na TVN był program o chustach do noszenia dzieci, fajna sprawa,:tak::tak: ale obawiam się czy dałabym radę sobie ją założyć:confused2:
 
reklama
Do góry