reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Kurka ja tyle się naszukałam osób które zajamują się paznokciami żelowymi, a tu już mam jedną e-ciocię :-p hehe​
- zapraszam do jeleniej nie chwalac sie to robie piekne tipsiaki

Mnie tez przydaloby sie zrobic paznokcie
tylko nie moge sie zdecydowac na ktore.Moze ktoras z dziewczyn mi poradzi ktore sa trwalsze i mniej niszcza plytke
- jezeli chodzi o to czy zelowe czy akrylowe to zelowe sa mniej szkodzace dla paznokci i dla organizmu bo przy zelu nie ma smierdzacego plynu a i zelki sa bardziej plastyczne i dluzej sie trzymaja i nie niszcza tak plytki ale oczywiscie najbezpieczniejsze sa naturalne ale malo kto ma swoje piekne pazurki :))

Logowanie do nasza-klasa.pl - tomoje konto na naszej klasie mam tu kilka wzorkow...wiecej mam ale na aparacie
 
reklama
spora ta twoja dzidzia :tak::tak::tak: nasz mały w 19 tygodniu miał 315gram
a termin z usg pokrywa ci sie z tym z @???
no tak nie koniecznie, na początku to zawsze mi ta dzidzia taka mninejsza wychodziła i wychodziło ze jest mlodsza ( a to niemozliwe bo u mnie owulacja jest zawsze kilka dni wczesniej niz norma) a teraz wychodzi troszke starsza ta dzidzia, jak bylam u lekarza to bylo dokladnie 17 tygodni i 2 dni, a z obmiaru glowki wychodzilo ze dzidzia ma juz pelne 18 tygodni, a z kosci udowej to juz 19 tygodni wychodzilo, ale to sie pewno bedzie jeszcze w trakcie zmieniac, boje sie zeby zawielkie to dziecko nie bylo bo jak ja je urodze :szok:
 
Dzieki Czarnuszka.No dzieci to moze i tak ale mama to przy tobie babcia.Ty wygladasz na nascie lat.Mam siostre w twoim wieku tylko ona ma jeszcze plocho w glowie.A o mezu nawet nie mysli.
Sebastianek jest sliczny i taki wesoly jak mamcia
 
Kurka ja tyle się naszukałam osób które zajamują się paznokciami żelowymi, a tu już mam jedną e-ciocię :-p hehe​
I już drugą też;-):-)

Mnie tez przydaloby sie zrobic paznokcie
tylko nie moge sie zdecydowac na ktore.Moze ktoras z dziewczyn mi poradzi ktore sa trwalsze i mniej niszcza plytke
Mi się zawsze wydawało, ze akryle sa trwalsze ale czy mniej szkodza płytce to nie wiem.. najlepiej to swoje ładnie zapuścic i malowac;-):-)
Ja robie tylko żelowe, jestem samoukiem:zawstydzona/y::-)
 
a ja musze dzisiaj w trybie pilnym zformatowac moj komputer i caly system wgrac od nowa, juz sie do tego zbierała ale ciągle mi sie nie chcialo, a teraz juz chyba cos tego kompa totalnie dopadlo bo wyskakuje jakis blad i zadna strona internetowa sie nie chce uruchomic, dobrze ze mam jeszcze w domu firmowego kompa to mam na czym poczytac neta
 
hej dziewczyny widze ze nie tylko ja mam nie fajna sytuacje rodzinna i finansowa........ chociaz u mnie dotyczy to tylko tesciów... oni maja dwoch synów ale tak jakby mieli tylko jednego... pupilek... moi rodzice wszystko dzziela na pol jak mi to i bratu takze spoks my z bratem tez ok sie dogadujemy .......

MIROSIA ja tez jestem z lublina:)
 
Kurka dzisiaj już 20, a za 2 miesiące mam ślub :tak::-D

muszę sobie załatwić fryzjerkę, kosmetyczkę - chciałabym jakiś ładny makijaż, no i oczywiście tipsy.. Nie wiem czy nie za późno się za to biorę ale co tam ! Jak coś to sama się będę malować, czesać, a nawet pazury sobie zrobić... Też jestem samoukiem, i mam lampe, żele, tipsy, no i fajne różne dodatki..Ale komuś umiem zrobić ładne paznokcie...Ale sobie? Jeden krzywy w prawo, drugi krzywy w lewo, powietrze mi się dostanie miedzy klej a tips..i lipa..Albo nawet kiedyś mi wyszły z bąbelkami powietrza w żelu to wszystkim mówiłam, ze to specjalne efekty i naprawdę się napracowałam przy tym, haha...no albo już jak je ładnie zrobie to mi poodklejają się... Ja to mam naprawdę zdolności :tak::-p
 
Witam się wieczorkiem:-)
Mnie na szczęście nie spotkała taka niesprawiedliwość, jestem jedynaczką, ale nawet moi teściowie jacy są to są ale mają troje dzieci i wszystkie równo traktują. Znam jednak takie przypadki ewidentnego faforyzowania jednego dziecka kosztem drugiego i czegoś takiego nieznoszę:wściekła/y::wściekła/y:
Będę miała niedługo dwójkę dzieci ale niewyobrażam sobie żeby jednemu coś kupić a drugiemu nie.:no:ALbo jedno przytulać a drugie odsuwać:no:
Ludzie są ślepi....
 
reklama
wróciłam od lekarki z dzidzią wszystko dobrze moge iść do pracy wiec bardzo sie ciesze, tylko nie wiem co mam myśleć cieżko było zobaczyc cos między nóżkami bo sie bardzo chowała, ale babka powiedziała że jej to wygląda na CHŁOPAKA a juz chciałam zacząć kupować jakies ciuszki poprostu nie moge się powstrzymać ... znow musze czekać na nastepne usg :(
 
Do góry