reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
O fuck.. Teściówka właśnie do mnie zadzwoniła, że przyszedł list z orange o internet, że nie dotrzymaliśmy umowy, i że mamy do zapłacenia 700zł:szok:!! :eek: O co kaman? Jak mogliśmy nie dotrzymać umowy, jak, co miesiąc regularnie mają płacone 150zł za internet..ehh..:crazy: :wściekła/y:

To totalna katastrofa!! Chyba się tam przejdę i powyzywam na nich:err: Jeszcze dzisiaj rano dstaliśmy sms'a, iż limit transferu danych został wykorzystany i odnowienie transferu zostanie 29 paździenika..Z tym Orange'm jest coś nie tak:no:

Ale się wkurzyłam!!​
 
Jeśli z ciążą jest ok to dlaczego sobie domawiać takich przyjemności? :tak:
Inna sprawa, jeśli jest zakaz seksu... bo czasami jest to konieczność powstrzymania się tylko od stosunku, a czasami także chodzi o orgazm (skurcze)... ale to już trzeba ustalić z ginekologiem jeśli oczywiście jakieś przeciwwskazania są.


tru,tru...:sorry:
po orgazmie, a co za tym idzie skurczu macicy, mogą wystąpić plamienia (jeśli ciąża jest uważana za zagrożoną),
mojej kolezance z kolei gin zabroniła seksu, bo po orgazmie stawiała jej się macica



ale jesli wszystko w porządku, to nie ma sensu sobie odmawiać:laugh2:
 
O fuck.. Teściówka właśnie do mnie zadzwoniła, że przyszedł list z orange o internet, że nie dotrzymaliśmy umowy, i że mamy do zapłacenia 700zł:szok:!! :eek: O co kaman? Jak mogliśmy nie dotrzymać umowy, jak, co miesiąc regularnie mają płacone 150zł za internet..ehh..:crazy: :wściekła/y:

To totalna katastrofa!! Chyba się tam przejdę i powyzywam na nich:err: Jeszcze dzisiaj rano dstaliśmy sms'a, iż limit transferu danych został wykorzystany i odnowienie transferu zostanie 29 paździenika..Z tym Orange'm jest coś nie tak:no:

Ale się wkurzyłam!!​
dlatego nie opłaca się miec neta z sieci telefonii komórkowej

oni zawsze będą naciagac, chociaz neostrada tez nie jest bez zarzutu:eek:
 
reklama
O fuck.. Teściówka właśnie do mnie zadzwoniła, że przyszedł list z orange o internet, że nie dotrzymaliśmy umowy, i że mamy do zapłacenia 700zł:szok:!! :eek: O co kaman? Jak mogliśmy nie dotrzymać umowy, jak, co miesiąc regularnie mają płacone 150zł za internet..ehh..:crazy: :wściekła/y:



To totalna katastrofa!! Chyba się tam przejdę i powyzywam na nich:err: Jeszcze dzisiaj rano dstaliśmy sms'a, iż limit transferu danych został wykorzystany i odnowienie transferu zostanie 29 paździenika..Z tym Orange'm jest coś nie tak:no:


Ale się wkurzyłam!!
- jja tez mam orange ale telefon i rachunki po 200zł.... tez mi to dziwne jest:wściekła/y:
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:na dodatek nigdy nie dostaje faktury na czas i chca mi tel blokowac ostatnio do nich zadzwonilam i nakrzyczalam i jeszcze mi mowi ze wysle mi duplikat za ktory bede musiala zaplacic 10 zl to na nia nakrzyczalam jeszcze bardziej i powiedziala ze wysle mi za darmo....straszni sa juz nigdy nic tam nie wezme...
czemu nie:-D

już dawno na dobrej nie byłam;-)

powodzenia z prawkiem:-)
Jeszcze we wroclawiu na zwiedzanie nie bylam jedynie przejazdem jak jezdze do mamy do Gliwic musze odwiedzic zoo bo tez nie bylam to sie umowimy...ale dopiero egzamin na prawko mam w polowie listopada wiec zobaczymy:)))
 
Do góry