reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

A dziewczyny jak to u Was jest z paleniem papierosów podczas ciąży? Czy każda, która paliła, rzuciła, jak dowiedziała się o ciąży..czy raczej nie, ograniczacie się, palicie słabsze itd..​




Ja np. przyznam się bez bicia :-p przed ciążą paliłam paczkę dziennie mocnych papierosów..Wiadomo nałóg..W tej chwili ograniczam się, wiem nie powinnam palić..Ale u mnie to jest duży sukces, paląc papierosy superlajty, i do ok najwięcej 3 dziennie..


A jak to u Was jest?


PS. Jeszcze nie zauważyłam, żeby ktoś ruszył ten temat, więc ja się rzucam w ogień :-p


Oj uważaj, niektóre marcóweczki za to cię mogą zlinczować:-p
Ja na szczęście nie palę i mój mąż też, natomiast kuzynka tak jak ty podobnie ograniczała, ale rzucić nie dała rady. Lekarka jej powiedziała, że 1 dziennie mniej zaszkodzi dziecku niż te nerwy spowodowane brakiem papierocha, także skoro musi to ewentualnie jednego dziennie. W tej chwili ma zdrowego 3 letniego synka;-)

Moja teściowa niestety ma guza złośliwego w piersi. Nie można go usunąc bo jest rozlany, trzeba najpierw go zniszczyć chemią:no:, a potem usunięcie części piersi i pewnie znowu chemia:no:. Na szczęście narazie nie widzą przerzutów. Ciężkie czasy nas czekają i te nerwy:-(. Nie może być dobrze, albo problemy rodzinne albo choroby eh:crazy:
 
reklama
ccaroline - jak moj M mia lurodziny meisiac temu to tez akurat bylismy na USG i M "dostal" w prezencie siusiaka :-D

co do palenia to tez lsyszlaam ze lepiej juz jednego sobei zapalic jak sie palilo duzo przed ciaza niz faktycznie sie Bog wie jak denerwowac z powodu niepalenia... No ale fajnie jakb ysie udalo zejsc z 3 lekkich do 2, potem do 1 a potem do 0 :-)
 
Mój mąż ma urodziny dzisiaj. Planowałam zrobić małą imprezką, zaprosić teściów mamę siostrę ze szwagrem, ale przez problemy teściowej nic nie organizujemy. Dziś robię jedynie dla niego karpatkę;-)
 
Jestem po USG i wstawię obrazek i wszystko będzie wiadomo :D

17e7d5105c0ab64860869667d87d6bc6.gif


Zdrowe, wszystko na miejscu... :D

Najlepszy mój A.

Spytał się GIN-a :

Gin: - Dziewczynka.
-Na pewno dziewczynka?
Gin: - No na to wskazuje, nic nie wyrosło między nogami :D

hehehehehe:-D:-D:-D
Gratulacje.I fajna pogawedka z ginkiem.Ale lepiej sie upewnic niz pozniej sie zdziwic.


Ja wizytę mam dopiero 4 listopada, A usg nawet nie wiem :-p Tylko problem w tym, że zwolnienie kończy mi się 31 października, i będę musiała się wcześniej wybrać do lekarza na przedłużenie zwolnienia, bo jak będę miała takie przerwy, to nigdy nie dostanę chorobowego :eek:


A najgorsze jest to, że 28 października mam egzamin na prawko:oo:


...tak się boję:-(

Nie martw sie tyle kobitek w ciazy bedzie trzymalo za ciebie kciuki ze musisz zdac.


hej kochane :)

Musze kupic nowego kompa :( nie wiem kiedy tamten moge do smieci wyzucic :(
Z M dalej nic nawet za specjalnie ze soba nie gadamy ,nie moge nawet na swinie :( patrzec
Co za cham jego chormony chyba szaleja i cos mi sie wydaje ze to przez to ze juz od 17 tg zero sexu i jemu wali na dekiel .
Ale moje dziecko jest wazniejsze niz sex i jesli nie moge to nie moge a jak sie nie podoba i jako dorosly facet nie potrafi sobie z czyms takim poradzic to juz nie moja wina :(
Nienawidze go coraz czesciej :(
Uciekam do domu bo zimno w tej kaffejce :(
Trzymajcie siw wszystkie :)

Moze rzeczywiscie to zazdrosc.Moj przy pierwszym tez cos takiego mial.Zawsze byl najwazniejszy a potem Kubus przeskoczyl go w rankingu.Ale gdy maly sie urodzil to stracil i on dla niego glowe i wszystko bylo ok.

Brak s... tez moze miec wplyw.
Ja mam ten problem z moim.Wprawdzie my nie mamy zadnych zakazow,ale wiele przeszkod.
Moj ostatnio zmienil prace na duzo ciezsza i od 2 miesiecy normalnie pada na stojaco i nieraz na kanapie spal do rana,teraz od kilku dni moje maluchy przeniosly sie do mnie do lozka i dalej abstynencja ,a gdy nawet byla okazja to wtedy u mnie hormonki szalaly i bylam nabrzdyczona i chodzil nabuzowany bez kija nie podchodz.
I wyobrazcie sobie wczoraj chyba nie wytrzymal,posadzil maluchy przed telewizorem z nowymi filmikami nawet obiecal spacer po liscie,sypialnia na klucz no i male przytulanko.Ale za to jak pozniej geba sama mu sie smiala i tylko co chwilke przylatywal poprzytulac i pogadac z maluszkiem.
Sama widzisz co cisnienie potrafi zrobic z facetem.
Caly wieczor sie z niego smialam.

ej mam pytanie :-)

czy ten , no jak w takich samych odstepach czasu, regularnie przez zalozmy 5 min czuje pukanie delikatne na srodku to to dzidzia ma czkawke?? bo chyba ja czuje jupiii :-D brzuch mi sie nie rusza ale to smieszne uczucie :-)

a mnie wypryszczowalo kolo nosa i od ust po bokach na rzuchwie az strach patrzec :zawstydzona/y: i chlop ma byc ;-)

Mississ mysle ze to byla czkawka malenstwa.

Kochane, wymyśliłyście coś na ten ból głowy? :(:(:(

Sprawdzalas cisnienie,ja gdy mam za niskie czesto boli mnie glowa i wtedy tylko kawka pomaga,ja tez tabletek nie biore
 
ccaroline torcik boski:-D:-D:-D:-D
missiiss mloda_mamusia 1 sorki za zrobienie smaka, :eek:
moja mamuśka zrobiła dwa gary to i mi się sporo dostało - zapraszam do siebie (Strzelin k. Wrocławia), chętnie się podzielę
:-D
 
Wow torcik wygląda bajecznie....

O matko gołąbki, własnie zamna cały dzień chodzą, poproszę chociaż jednego, plissss....
wiecie co zrobiłam, nie wiem co mna opętało, ale miałam ochote na cos dziwnego i zobiłam:
pokroiłam banana na kawałeczki, przełożyłam bita śmietaną, następnie położyłam herbatniki i tak kilka warstw a na koniec polałam nutelą, nieźle co:eek:i wrąbałam całą miske, a teraz mam ochote na coś wyrazistego tylko nie wiem na co??

Co do palenia, nie miałam z tym problemu, bo rzuciłam przy moim pierwszym aniołku(['])i od tamtej pory nie paliłam, będzie już dwa lata...
 
reklama
co do palenia to ja jestem dumna z mojego Karola. Jak dowiedzial sie o ciazy to rzucil. Z dnia na dzien przestal palic w ogole.
no i juz mija prawie 4 miesiac :-)

ja nigdy na szczescie nie palilam;-)
 
Do góry