reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

już trochę lepiej się czuję, ale nadal mega osłabiona, i głowa boli, robię zimne okłady na głowę i dziś nie wychodzę z domu, dobrze że jest M w domu to mogłam się przespać, objawy typowe na lekki udar jakaś makabra . no i idzie burza ciemno i grzmi
 
reklama
Cześć a ja znalazłam sposób na mojego szkraba. Dziś znowu zapowiadał się dzień bez drzemek więc wpadłam na pomysł schłodzenia maluch w wodzie i pomogło śpi od godziny:tak:
 
Oj ciężki dzień dzisiaj- gorąco!!!
Mała dopiero teraz przysnęła. Nie spała od 7.15:szok: Najwyraźniej tak ją te temperatury męczą , że i snu nie ma. No ale może troszkę pośpi. Jesteśmy na podwórku w cieniu i z moskitierą więc ani słoneczko ani komary nie przeszkadzają.
Ja tylko piersią karmię niczym nie dopajam- ani wodą ani herbatkami. Czasem myślę żeby coś dać do picia bo jak gdzieś wyjść to wygodniej butlę podać tak do popicia. Nasza pediatra za to bardzo przeciwna dopajaniu:-(. Mówi że jak nawet 50 stopni to tylko pierś wystarczy tylko mam więcej pić.A jak wy robicie ( dziewczyny które piersią karmią) przepajacie dzieciaczki?

ja jak jestem z małym na spacerze to tylko wtedy dopajam...a tak to po prostu częściej podaję pierś :sorry2:
 
Ze spacerku nici idzie ciemna chmura i straszny wiatr wieje :/

Po za tym zazdroszczę wam śpiących dzieciaczków, Natalka przez cały dzień spała jeden raz pół godziny!!!!!!!!! Ale specjalnie nie marudzi, no chyba, że mamusia odejdzie od niej na dłuższą chwilę.
 
Moja Lila dzisiaj też ma ciężki dzień. Ja od wczoraj jestem z dziewczynami u moich rodziców i myślałam, że w domu na wsi będzie lepiej, to tylko Poli dobrze zrobiło, bo tapla się w baseniku i bawi w ogrodzie. Lila jak zawsze miała tu super tak dzisiaj śpi kilka razy po pół godziny, a do tego brzuszek- dzisiaj mamy 8 dzień bez kupki i nic nie zapowiada żeby była. O już pospała całe 20 min uh...
 
Pediatrzy teoretycznie sa przeciwni dopajaniu. Tak w teori to nie potrzebne. Ale ja dzis Mlodej dalam po karmieniu chwile wode to wypila 100 ml i wkoncu spokojnie usnela... Ja sie nie wczuwam az tak bardzo w te zalecenia pediatrow, tak normalnie nie dopajam ale jezeli widze ze Mloda marudzinska to bede dawac wode
 
reklama
A ja sie tylko pochwale, ze moj to sie przewrocil dzisiaj kilka razy z brzuszka na plecki i odwrotnie, tylko ze w jedna strone, lewa. Musialam go zatrzymywac, bo kocyk sie konczyl, hehehehe

Juz mi zasnal, w koncu, a jadl co godzinke, moze troche dluzej pospi w nocy....
 
Do góry