reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej :)
No niby zalatwione okarze sie :) pojechalam oczywiscie bez terminu i mialam fuksa bo spotkalam goscia na kortarzu ,oczywiscie pierwsze co powiedzial to to ze odsluchal moje wiadomosci i ze mial dzisiaj zadzwonic i ze mnie bez terminu nie przyjmie choc by chcial ale ma tyle ludzie ze szok :/ to ja ze jutro albo pojutrze ale tez nie dalo rady i mowi mi ze termin dopiero na przyszly tydzien :///
To mu powiedzialam ze juz przegina ze siano na dziecko mialo byc juz 20.12 i dupa i ze mi zostalo juz naprawde nie duzo czasu a pieniadze potrzebne to tylko spojrzal i powiedzial ze dzisiaj wystawi papier on musi tylko pieczatka i podpisem zatwierdzic ze wyraza zgode i ze mi sie nalezy nacisnac odpowiedni guzik na klawiaturze i sianko idzie na konto :)
Powiedzial ze dzisiaj zrobi i pod koniec tygodnia no najpozniej poczatek nastepnego przyjdzie sianko :)
Ale sa jeszcze inne zalegle pieniadze ktore juz dawno powinny byc i niby tez to wszystko do konca tygodnia zrobi .
Tyle razy juz mi obiecal ze mu nie wieze i wybralam sie dzisiaj pod wskazany adres ktory dostalam od takiej znajomej jesli chodzi wlasnie o sprawy zwiazane z tymi zaleglymi pieniedzmi i urzad przegina .
Jest to sad w ktorym sie sklada skarge ,poszlam fajn a mila babka opowiedzialam jej jak sprawa wyglada i czekamy do srody bo skoro powiedzial ze zrobi to damy mu ostatnia szanse moze obejdzie sie bez nieprzyjemnosci .Jesli siano nie przyjdzie do srody ide tam i zakladam skarge i podobno w 3 dni bedzie zalatwione i w trybie natychmiastowym wyplacone to co sie nalezy :)
Ale takie cos wiaze za soba nieprzyjemnosci na potem ,gosc dostanie po ....i potem moze byc jeszcze bardziej niemily lub ociagly niz jest teraz ale jest takie wyjscie ze pojde do jego przelozonego i poprosze o przyznanie mi nowej osoby ktora bedzie opracowywac moje sprawy :)

Czekamy teraz do srody :)
Dalam mu papier ze nie pracuje i powinnien na szybkiego naliczyc mi pieniadze na styczen :)

Tyle o urzedach .
Zaraz ogarne chate ,biore sie za prasowanie ,wstawie kolejne pranie .
Szukalam torby i nic nie ma :(( jak nie duze to takie na kolkach a ja takiej nie chce i chyba wyciagne zwykla podrozna jest taka srednio duza i ja spakuje i spokoj :) no jeszcze popatrze na e-bay :)
Dobra uciekam do roboty :)
Na 18 ide zwiedzic ten szpital i moze bede miec okazje poznac ta Mariole :)
Potem zdam relacje .

Michalina ,ktoras z was pisala o tym imieniu piekne imie i gdyby nie to ze dajemy naszej malej imie po M babci juz by byla Michalina uwielbiam to imie :)
 
reklama
AniaSkrzat1 moj tez zucil pare lat temu ja wtedy jeszcze palilam i byl ochydny nie do zniesienia naminowany od rana do wieczora jak sobie przypomne to szok .
Dasz rade a on swoje nerwy niech sobie wsadzi ,niech je cukierki albo gumy zuje albo kup mu slonecznik i niech dzuibie mojemu pomoglo :)

Wlasnie dostalam list od pampersa i mam 4 kupony na 11 euro na zakupy pieluch w wielu sklepach miedzy innymi rossmann :) jak to nie raz warto poczekac :))
W piatek bedzie wyplata to bede szalec :)
 
AniaSkrzat1 moj tez zucil pare lat temu ja wtedy jeszcze palilam i byl ochydny nie do zniesienia naminowany od rana do wieczora jak sobie przypomne to szok .
Dasz rade a on swoje nerwy niech sobie wsadzi ,niech je cukierki albo gumy zuje albo kup mu slonecznik i niech dzuibie mojemu pomoglo :)

Wlasnie dostalam list od pampersa i mam 4 kupony na 11 euro na zakupy pieluch w wielu sklepach miedzy innymi rossmann :) jak to nie raz warto poczekac :))
W piatek bedzie wyplata to bede szalec :)

dzieki Kochana za słowa otuchy... jakoś dam radę:baffled:
 
A ja mam takie pytanie
podobno przed porodem robią jakiś wywiad czy ankietę. O co chodzi? Czy to obowiązkowe, trzeba odpowiadać na pytania , jak już nie można myśleć o niczym innym jak o porodzie? Czego dotyczy ten wywiad? Nie chodzi mi o medyczną stronę tylko o inne dziwne pytania.:-)
Ja nie miałam żadnych ankiet przed porodem :)

A co do imion, my wybraliśmy wspólnie, gdybym miała sama wybierać byłaby Zuzanna, Natalia wspólny wybór i nie znamy nikogo o tym imieniu podobnie było z Dawidem :)
 
No dobra, mimo lenia ja na razie znikam, bo muszę iść do apteki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Co byście polecały na ból gardła, taki jak przy początku anginy. Poza tym żadnych więcej objawów - nawet kataru nie ma:confused::confused:
Osobiście to na bol gardla nie pomogly mi jeszcze rzadne tabletki, moim zdaniem najlepiej pomaga płukanie albo woda ze sola choc to jest malo przyjemne bo osobiscie nie znosze smaku slonej wody, albo szałwią ta jest przyjemna w smaku i dzieki temu mozna czesciej i wiecej razy plukac to gardlo
 
ja wrocilam z zakupow, zjadlam moje drugie sniadanko, wzielam sie teraz za nawadnianie moich storczykow i zaraz musze sie zabrac za ogarniecie kuchni i gotowanie obiadku co by zjesc go we wlaciwym czasie, dzisiaj zrobie duszone piersi z kurczaka w przyprawie gyros (shorma) jakas nowosc z kamisu wyszla i kasze jeczmienna bo ugotowalam ją w poniedzialek do obiadu normalnie jak dla wojska teraz musze ja sama zjesc bo M za kaszą bez sosu to nie przepada wiec jemu ugotuje ziemniaczki
katastrofa z tą dietą najgorsze ze nie mozna podjadac a jak tak lubie co jakis czas podjesc co nie co a tu lipa trzeba jesc regularnie
 
Cześć kochane!!!
U mnie nocka dzisiaj rewelacyjnie. zero wstawania na siku, zero przebudzeń po prostu jak dawniej, A nad ranem jak mój mąż już miała wstawać to przyłapałam go jak głaskał brzuszek:-), bardzo miłe to było.
Wczoraj w kinie to myślałam, że nie wysiedzę film był rewelacyjny ale taki długgggggggggi.
Mag gratuluje chłopczyka.
Jeśli chodzi o imię to u nas było trochę ciężko, mój mąż bardzo lubi stare imiona no i oczywiście najbardziej upierał się przy Geraldzie, ale mnie osobiście nie bardzo się podoba. No i został Jaś ale to imię to mi się już od dawna podoba no i kojarzy mi się z jednymi z najlepszych i najłagodniejszych mężczyzn na świecie. Dla dziewczynki od początku nie było problemu miała być Hania.
 
Ja nie miałam żadnych ankiet przed porodem :)

A co do imion, my wybraliśmy wspólnie, gdybym miała sama wybierać byłaby Zuzanna, Natalia wspólny wybór i nie znamy nikogo o tym imieniu podobnie było z Dawidem :)

My też wybieraliśmy wspólnie i bardzo się cieszę, że znaleźliśmy takie, które podoba się nam obojgu. A zanim poznaliśmy płeć to dla chłopca miał być Staś Jurek :tak::tak:

Osobiście to na bol gardla nie pomogly mi jeszcze rzadne tabletki, moim zdaniem najlepiej pomaga płukanie albo woda ze sola choc to jest malo przyjemne bo osobiscie nie znosze smaku slonej wody, albo szałwią ta jest przyjemna w smaku i dzieki temu mozna czesciej i wiecej razy plukac to gardlo

Sól z braku czegokolwiek innego zastosowała rano...fujjjjjjjjj......:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: jakoś przeszła przez gardło bez odruchu wymiotnego, ale teraz mam już syrop prawoślazowy i Tantum Verde - tak doradzili w aptece i mam nadzieję, że niebawem będzie lepiej. Biorę się za prasowanie, ale jestem w pobliżu kompa, więc będę zerkać co u Was:tak::tak::tak:

ccaroline wpiszesz mnie na listę marcówek?:-p
termin 10marca, syn: Mikołaj, rodzice Małgośka i Jarek :-D

plisss :-p

ja też proszę o wpisanie:happy2::happy2::happy2: termin 22 marca, córka Natalia, rodzice Marta i Maciek:-):-)
 
reklama
czesc laseczki,
byłam dziś u gina, siedziałam 1:15,w gabinecie nieźle co?tak to wszystko okey, mam lekką anemie, i dostałąm dodatkowe żelazo....USG mam na 18, więc już nie długo...
zaraz Was poczytam
 
Do góry