reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hello!
Ja dzisiaj na 10 pojechałam na uczelnię załtwiać sprawy związane z zaliczeniem mi semestru, na którym byłam za zagranicznej uczelni. Oczywiście wkur.... mnie niemiłosiernie. Co za burdel!!!:wściekła/y::wściekła/y: Nawet nie opisuję tej całej sytuacji, bo na samą myśl mi ciśienie wzrasta a i tak ciągl mi to po głowie chodzi i jestem nabuzowana jak nie wiem:wściekła/y::wściekła/y: Jutro na 9 znowu jadę ustalać ciąg dalszy:confused:

Poza tym to mój niuniek jest od rana bardzo mało aktywny, poczułam go dzisiaj ze 4 razy tylko:-( Mam nadzieję, że wszystko ok. Teraz zjadłam i nadal nic:-( zaraz zjem pączka (by:-(łam w piekarni i nie mogłam sobie odmówić świeżutkiego pączusia:-p) i się położę, to może się mały odezwie.

mag gratuluję synka!!!!:-):-)
misia dobrze panie poradziły w aptece, dla mnie tantum verde jest the best:tak:

Kurde wiem, że nie można mi się denerwować, ale nie potrafię się nie denerwować jak ktoś robi ze mnie idiotkę i głupka:wściekła/y: kurde jutro jakąś melisę wypiję przed tą uczelnią. Normalnie zawsze mnie tam wkurzali do czerwoności ehhhh.. Puszczę se zaraz kołysanki, może się zrelaksuję trochę.

Dzisiaj na obiad robię pulpeciki w sosie śmietanowo-pomidorowym z pomysłu na.. i ziemniaczki.

Molly_anna ja olądałam filmi "w łonie matki" ale z chęcią sobie go ściągnę i a tego drugiego nie oglądałam, więc proszę o linki do ściągnięcia:tak:
 
reklama
Ja wreszcie dziś się zmobilizowałam i pofarbowałam włoski. Trochę ciemny kolor wyszedł, ale to nic mam króciutkie włoski więc zaraz odrosną. :-)
Szybciutko zjem zapiekaneczkę makaronowo- mięskową:-) i szykuję się do gina.
 
Hello!
Ja dzisiaj na 10 pojechałam na uczelnię załtwiać sprawy związane z zaliczeniem mi semestru, na którym byłam za zagranicznej uczelni. Oczywiście wkur.... mnie niemiłosiernie. Co za burdel!!!:wściekła/y::wściekła/y: Nawet nie opisuję tej całej sytuacji, bo na samą myśl mi ciśienie wzrasta a i tak ciągl mi to po głowie chodzi i jestem nabuzowana jak nie wiem:wściekła/y::wściekła/y: Jutro na 9 znowu jadę ustalać ciąg dalszy:confused:

Poza tym to mój niuniek jest od rana bardzo mało aktywny, poczułam go dzisiaj ze 4 razy tylko:-( Mam nadzieję, że wszystko ok. Teraz zjadłam i nadal nic:-( zaraz zjem pączka (by:-(łam w piekarni i nie mogłam sobie odmówić świeżutkiego pączusia:-p) i się położę, to może się mały odezwie.

mag gratuluję synka!!!!:-):-)
misia dobrze panie poradziły w aptece, dla mnie tantum verde jest the best:tak:

Kurde wiem, że nie można mi się denerwować, ale nie potrafię się nie denerwować jak ktoś robi ze mnie idiotkę i głupka:wściekła/y: kurde jutro jakąś melisę wypiję przed tą uczelnią. Normalnie zawsze mnie tam wkurzali do czerwoności ehhhh.. Puszczę se zaraz kołysanki, może się zrelaksuję trochę.

Dzisiaj na obiad robię pulpeciki w sosie śmietanowo-pomidorowym z pomysłu na.. i ziemniaczki.

Molly_anna ja olądałam filmi "w łonie matki" ale z chęcią sobie go ściągnę i a tego drugiego nie oglądałam, więc proszę o linki do ściągnięcia:tak:

Szkoda nerwów - na takich ....nic się nie poradzi:wściekła/y::wściekła/y:
Ja też poproszę o linki!!!
 
reklama
Rennie bralam na mdlosci i w sumie na jakies inne problemy zoladkowe (to od lat juz).
Na zgage chyba u mnie lepiej dziala Maalox ("nadkwasnosc i zgaga? maalox pomaga!" :-D). Generalnie to wczoraj mnie wziela zgaga wieczorem - myslalam ze za duzo czekoladek zjadlam, ale dzis czekoladek nie jadlam i tez mam z tym problem... Mam nadzieje ze to minie...

Co do przesadow zwiazanych ze zgaga to ja slyszalam cos troche na odwrot - jak silnie dokucza zgaga to maluszke bedzie wlochaty :-D
Ja w pierwszej ciazy zgagi niemal nie mialam i Jas urodzil sie z wlosami takimi przecietnymi ;-)
 
Do góry