reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

katjusza świetna historia z Natką, jaka to mądra dziewczynka jest :D
madiu na komunie kupuje się łańcuszek z medalikiem, zegarki, inne wisiorki. O tych droższych prezentach też nie wspominam bo ludzie robią z komunii drugie wesela teraz... :/ A cenowo koleżanka np. ma zamiar zmieścić się z łańcuszkiem i medalikiem w kwocie 500zł. Powodzenia w szukaniu prezentów.

Nareszcie jutro piątek, bo ten tydzień ciągnie mi się obrzydliwie. Dziś jak dzwonił budzik to nie mogłam uwierzyć, że naprawdę jest jeszcze kolejny dzień powszedni (mam ustawiony budzik od pn do pt), "jak to możliwe że dziś nie jest już sobota?!" - pomyślałam zwlekając się z łóżka ;) W sobotę umówilismy się że wpadniemy do koleżanki, ma córę z końca maja. Ostatnio widziałam ją w październiku, więc czas najwyższy zobaczyć jak córa urosła od tego czasu :) Szkoda tylko, że pogody ma nie być w weekend :/ No ale cóż, nie można mieć wszystkiego.
Miłej nocy dziewczyny!
 
reklama
Hej dziewczynki - melduję tylko, że może mnie nie być przez dwa kolejne tygodnie bo w przyszłym mamy delegację zagraniczną w pracy i urwanie głowy więc pewnie będę od rana do wieczora w pracy a w weekend majowy wyciągam męża gdzieś w góry, skoro znów mamy nie mieć wakacji ;-)

pozdrawiam i życzę pieknej pogody i wypoczynku majowego :-)
 
Witam się rzadko tu bywam , mały coraz bardziej aktywny raczkuje jak meserszmit i spaceruje przy meblach w związku z czym ściąga i wyciąga wszystko ze szafek i stołu do których dosięgnie więc oczy dookoła głowy :).A po za tym żyjemy teraz od wizyty w szpitalu do wizyty w szpitalu.Przed wczoraj wróciliśmy z kolejnej i niestety bez zabiegu zamknięcia się nie obędzie :/ ale mały kwalifikuje do metody przez skórnej musimy tylko przytyć do ponad 10 kilo aktualnie mamy 7890.Kolejna wizyta 16 lipca czyli za trzy miesiące ,ciekawe ile uda na się przybrać bo jak na razie nieźle nam idzie w 1,5 miesiąca przybraliśmy 600 gramów więc nie jest źle.Na 8 maja ma umówioną wizytę u innego Kardiologa i zobaczymy czy potwierdzi :).

Chodzimy też na rehabilitację metoda Vojty i efekty są już widoczne.Mówimy już troszkę w sumie 8 słów Mama , Tata , Baba ,Da ( Daj) , Ne (Nie) , Mniam Mniam , Am i Papa nie wiele ale zawsze coś :).Zębów mamy już 7 no i zaczęliśmy nocnikowanie z sukcesem :).

Dziś idziemy na zakupy bo trzeba małemu samochód jakiś kupić bo mi pudełka na samochód adoptuje i jeździ po mieszkaniu :) i może sobie jakieś balerinki kupie bo ciepło mi się robi a zeszło roczne się rozpadły :).

Madiu zgadzam się z barbarą81 na komunie daje się łańcuszki z medalikiem , zegarki itp to co się dziś wyprawia z prezentami na komunię przechodzi ludzkie pojęcie i według mnie ginie gdzieś prawdziwe znaczenie tego wydarzenia.Ja się obawiam że jak tak dalej pójdzie to jak nasze marcowiątka pójdą do komunij to mieszkania będą dawać ;P.

Katjusza Natka to bardzo mądra dziewczynka :)

Pinka śliczne zdjęcia :)
 
Ostatnia edycja:
Katka a gdzie jedziesz w te góry? Bo ja na weekend majowy też planuję wyskoczyć tu i ówdzie:-D;-)
Patris ale się wyczułyśmy :) Ja też dziś kupiłam sobie baleriny,bo zeszłoroczne mi się rozpadły:-):-)
 
Patris dużo zdrówka dla Kacperka. Wszystko na pewno będzie dobrze. Ja też dziś za butami chodziłam i w Deichmannie kupiłam sobie takie super, czerwone baleriny, choć początkowo szukałam na obcasie :-D
 
Katka a gdzie jedziesz w te góry? Bo ja na weekend majowy też planuję wyskoczyć tu i ówdzie:-D;-)
Patris ale się wyczułyśmy :) Ja też dziś kupiłam sobie baleriny,bo zeszłoroczne mi się rozpadły:-):-)

planujemy klasycznie - Zakopiec, bo dużo możliwości spędzania wolnego czasu bez względu na pogodę a jednak 4 dni to byle co ale mój mąż nadal nic nie zarezerwował, więc może być krucho.. może Szczawnica, Krynica, zobaczymy..
 
hajka mamuśki wiecie co ale mnie zaszokowała dziś koleżanka ma 3 dni młodszego synka i jak się urodziły nasze dieci to jej synek był o 1 cm dłuższy i o 50 g cięższy... do 6-8 miesiąca przybywali na waze i rosli mniej więcej tak samo ale moj się stanął z przybieraniem a jej nie i teraz Wojtala waży ok.10,5 kg a jej synek 13,5 a ze wzrostem to my chodzimy jeszcze w 80 i przechodzimy na 86 a ona mówi że mały body to na 104 musi mieć bo 98 za małei czasem jakieś spodenki na 98 pasują... jak dla mnie szok a wydawało mi się ze mojemu synkowi się urosło ciut ciut bo z metek jak nie ma wzrostu to na 18 miesięcy się ubieramy
 
hej:-)
piekna pogoda dzis,tak słonecznie,wpadam tylko dac znac ze zyjemy i mamy sie dobrze tzn prawie,tesciowa ma raka i nie wiadomo na razie co dalej,lekarze zwlekaja i nic nie mowia,za to Małgosia od ponad tygodnia stawia pierwsze samodzielne kroczki:-)

zdrowka wszystkim zycze i miłego dnia:-):-)
 
Ola gratulacje dla Małgosi i my też życzymy zdrówka a teściowej dobrej nowiny od lekarzy, wiem że rak to cięzka sprawa więc wytrwałości dla niej w walce z nim
 
reklama
Ola, wytrwałości i siły w walce z rakiem, życzę Wam i teściowej. Bo w tej chorobie uczestniczy całą rodzina. Gratulacje wielkie dla Malgosi :-D
Madiu, wielki ten synus kolezanki. To nasza Weronika (3 latka) nosi ubrania na 98-104.
A my dziś zaliczylysmy pediatrę i na majowke mamy świetny plan - siedzenie murem w domu, bo Lila ma obturacyjne zapalenie oskrzeli...
 
Do góry