reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
hehe:-D faktycznie meble to Bosa; kaszub to Ola; remont to Skarletka :-)

pozostało jeszcze pomysleć nad łakomczuchem co PKP chce jechać do lodówki Milutka :-D
 
Witam
dziś już dużo cieplej i przyjemniej na dworze.Byłam z Jamiem na playgroupie,wybawił się i po powrocie padł przy butli na cale 45min.Nie wiem co się z nim dzieje ale nie chce spać w ciągu dnia:no::no: Byc może w końcu te nieszczęsne zęby się przebija,chociaż nie specjalnie widać objawy na ząbkowanie.No nic poczekamy zobaczymy. A mnie dzis tak głowa bolała ze bez tabletki się nie obeszło.Wzięłam prysznic i już jest lepiej.


wredniak sama się prawie poryczałam tylko czytając to co się stało,nie wyobrażam sobie jak Ty się musiałaś czuć widząc jak się mala krztusi,dobrze ze byłaś przy niej w tym momencie.Wyrzuty sumienia pewnie każda z nas by miała ale nie obwiniaj się tym wypadkiem,bo tak jak dziewczyny piszą nie da się upilnować dziecka na 100%
pabella super ze nasze glosy nie poszły na marne
futrzak ten łakomczuch kojarzy mi się z Ewi
 
barbara zdrowie w sumie bez zmian staram sie was tu nie zanudzac opowiesciami o nimm:p
wrcoilam do tanca 6 mam wystep mam wystapic w czarnych bodach .....a przytylam znowu i niewyobrazam sobie tego;/
 
Witam:-) jako że dziś piątek, weekendu początek to nie będzie zagadki:-) zaczniemy zabawę w poniedziałek...

ja przyznam szczerze nie mam głowy teraz do zabawy bo od dwóch dni męża nie ma w domu i praktycznie od tych dwóch dni młody ma gorączkę... wczoraj wieczorem było już 37,5 a dziś znowu 38,5 ... niby niewysoka ale mogłoby już jej nie być! Ale jak ma samą gorączkę to chyba jeszcze bez sensu iść do lekarza? bo może to tylko ząbki...?
 
reklama
witajcie

Futrzaczku - nam pediatra mówiła, że jak dziecko gorączkuje bez żadnych innych objawów w okresie ząbkowania (czyli teraz) to do 39 stopni nie należy się martwić, powyżej 39 można się wybrać do pediatry na wizytę. Natka miała równocześnie i katar, kaszel i ząbkowała, wiec w sumie nie wiadomo od czego miała gorączkę ale miała aż 39.5 - zeszło szybciutko i wyszły 2 ząbki :-)
 
Do góry