reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

hej!

ale radośnie! potrzebowałyśmy tego:tak:

pinka nasz wzór porodowy:-)

a ja od rana nalepiłam pierogów upiekłam sernika z piernikami i mam dość!

poza tym jestem załamana....u nas na porodówce nie ma odwiedzin! emków nie wpuszczają bo sezon grypowy:-( czaicie??? samej leżeć cały czas, dzwonić po personel by dziecko podał, pomógł wstać a z kim pod prysznic???? aaaaa!
tak miałam rodząc Zosię - też marzec i to było okropne, nikogo przy mnie nie było przez cały tydzień i teraz powtórka??? a miało być lepiej...buuuuuu:-:)-:)-:)-(

bosa ja tak ubrałabym córę: body długi rękaw, pajac lub śpiochy i kaftanik, skarpetki, kombinezon i cieniutki kocyk w rzie wiatru - pokrowiec od gondolki i kremik na buźkę. Miłego spacerowania:-) tylko nie wyrywajcie sobie z m wózka!;-)

agnes nie ma jak w domku, odpoczywaj ile się da.
 
reklama
Mamuśki, odnośnie pierwszych wiosennych spacerów to w nowym kwietniowym numerze mam dziecko jest jak się do tego zabrać:tak:.
Zbieram się do pieczenia kokosanek, Red Velveta i faworków dla Olka ale zebrać się nie mogę - jeszcze jutro wesele - na 20-tą mam pazurki umówione:tak::-p.
Agnes, w PL to najbiedniej 3 dni w szpitalu spędzasz:tak:, gorzej jak dziecko dostanie żółtaczki to można i z tydzień siedzieć :nerd:- fajnie że już w domku.
 
Ja (alfabetycznie) rezerwuje miejsce po Konci :-pChociaż pewnie i tak nic z tego nie bedzie. Dziś prawdopodobnie pojedziemy odebrać wózek ze sklepu.
Ehh, smaka mam na coś a nie wiem na co ... hmm ... ide coś wywęszyć :-)
 
PINKA no nie wierze, 7 minut!!! Ideał po prostu:) Chociaż dla mnie to by był poród w samochodzie, bo tak szybko to ja do szpitala nie dojadę;)
AGNES gratuluje:)fajnie że już w domku jesteście:)

a mam pytanko, czy któraś z Was zastanawiała się nad porodem w wodzie? Bo właśnie mnie koleżanka doinformowała że w szpitalu do którego się wybieram jest taka możliwośc, no i zaczełam się zastanawiac...
 
Madzikm niedobrze z tym zakazem odwiedzin :no:, ale może jeszcze się zmieni, co??? A z drugiej strony przecież to o dobro dzieciaczków chodzi...

Marta, żebyś tylko nie została atrakcją wesela ;-) ty weź uważaj na siebie, no chyba że chcesz "wytańczyć" Pawełka na ten świat :-D
 
PINKA no nie wierze, 7 minut!!! Ideał po prostu:) Chociaż dla mnie to by był poród w samochodzie, bo tak szybko to ja do szpitala nie dojadę;)
AGNES gratuluje:)fajnie że już w domku jesteście:)

a mam pytanko, czy któraś z Was zastanawiała się nad porodem w wodzie? Bo właśnie mnie koleżanka doinformowała że w szpitalu do którego się wybieram jest taka możliwośc, no i zaczełam się zastanawiac...

Jezeli mnie nie zakwalifikuja do CC, to rodze w wodzie :) A co? ;)
 
zaczełam o tym czytac trochę i z jednej strony to bardzo fajny pomysł,a z drugiej strony mam obawy. Koleżanki mnie przestrzegają że podczas porodu z reguły kobieta się wyprużnia kilka razy i co się z tym w wodzie dzieje?? Jakoś to mnie przeraża...
 
reklama
wypróżnia? kilka razy? eee, może siusiu ewentualnie, ale kilka razy, to chyba przy 72h porodu, bo z kupki to organizm się oczyszcza lub robią lewatywę...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry