reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
A nie kusi Was, żeby poznać płeć dziecko dopiero na porodówce? Bo mnie strasznie i póki co, proszę lekarza, żeby mi nie mówił, jak coś zobaczy ;-)
 
Aneta- ja tak myślę żeby właśnie raz tak raz tak je karmić a przy tym mogłabym wciągnąć w karmienie męża:):)

Oleniolek- ja staram sie cały czas pocieszać słowami- ze nie ja pierwsza i nie ostatnia będę mieć bliźniaki:):-):-)

Anarella- ja bym chyba z ciekawości przy tej mojej dwójce umarłą!!!!!:-)
 
A nie kusi Was, żeby poznać płeć dziecko dopiero na porodówce? Bo mnie strasznie i póki co, proszę lekarza, żeby mi nie mówił, jak coś zobaczy ;-)
A w zyciu! ja strasznie niecierpliwa jestem :) musze wiedziec wczesniej, chociaz i tak dzieciaczek numer moze wywinac po urodzeniu ;) ale i tak bede kochac :)
Moja kolezanka nakupowala rozowych ubranek, sukieneczek a tu chlopak po urodzeniu. Wiec nawet jak sie okaze, ze bede miala dziewczynke, to nie bede kupowala rozowosci, dopiero pozniej, bo jak chlopaka w pink ubiore ;)
 
Witajcie, siedzieć nie mogę bo cała miednica mnie boli:wściekła/y: więc zamykam zaraz do wyrka. a na dodatek słota jesienna i zimno i wogóle.
Czy mi się wydaje, czy prawie smai chłopcy będą wyskakiwać w marcu?? ;)
Proszę mnie nie straszyć:no: bo ja już 2 mam w domu( nie licząc największego;-)).
Tu prośba do dziewczyn- żeby uaktualniały na bieżąco- w miarę możliwości płcie naszych maluszków- będziemy miały super obraz co i jak:) Ostatnio wyczytałam na lutówkach ze przewaga tam jest chłopaków:) Ciekawe jak u nas się to ukształtuje:)
Podawajcie na PW info z płcią, nie sposób wszystko wychwycić z masy postów:no::sorry2:.
U mnie dziś kapuśniaczek z kiszonej kapustki i co jeszcze to nie wiem, jutro mamy wesele więc trzeba się naszykować na wyżerkę.

A jak któreś ma ochotę to zapraszam na szarlotkę:tak:;-):-).
 
Witam nową Marcóweczkę z Puław;) to tak blisko mnie;)

No chyba nie jest taka najgorsza ta moja szefowa hehe .Szefowa próbowała mi wmówić że to ja nie dostarczyłam no i fakt faktem nie zanisła tych zwolnień wcześniej tylko dopiero w tym tygodniu. Więc tylko trochę można ją usprawiedliwić!
 
Hloł mamuski:-)
Piekne słoneczko u nas dzis ale wiatr zalatuje mrozem,oj idzie zima idzie:tak:
Ewi u mnie tak jak u ciebie babel nie chciał pokazac płci ale lekarz stwierdził ze miedzy nogami nic nie wisi,wiec powiedzmy ze na 90% dziewusia;-)
a co do szefowej to fajnie w koncu ze ''poszła po rozum do głowy'';-)
Marta ja to wpadne chetnie na kapusniak i szarlotke:-)
Anarela my tez nie chcielismy znac płci ale ciezko jest kupic cos uniwersalnego wiec chocby z tego powodu trzeba poznac płec troszke wczesniej niz w dzien porodu;-)
Maruda mam tak jak Ty z ta nadopiekunczoscia i kontaktami ze zwierzetami;-)
Latife witaj nowa marcoweczko:-)

Miłego dnia matulki:-)
 
Ola, zbieraj się szybko;-):tak:, bo za godzinkę masz do mnie pociąg:tak::-).
ja z zakupami dla maleństwa na razie się wstrzymuję bo M sapie:wściekła/y: a jak podeschną ubranka to wrzucę fotki:tak:, mam kombinezonik z Puchatkiem do wyjścia, pajac welurowy niebieski z króliczkiem, body niebieskie w kwiatki i pajacyk w różowe paseczki o 2 czapeczkach nie wspomnę;-):-):-p - tyle mojej jak na razie wyprawki.
 
reklama
Do góry